Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosja domaga się jak najszybszego powrotu kibiców

Rosja domaga się jak najszybszego powrotu kibiców

Wyświetlaj:
S.O. / 83.30.190.* / 2012-06-25 14:26
Policja nie powinna się wtrącać do konfliktów pomiędzy kibicami,gdyż każdy idzie na mecz z własnej woli i wie czym ryzykuje. Jak się biją na stadionach,to w miastach jest spokój. To jedyny zysk z urządząnia meczy czy mistrzostw piłkarskich !
Neomiła / 2012-06-25 15:10
No jasne idąc ulicą też wiem czym ryzykuje. Więc w razie gdy ktoś mnie okrada, czy też napada policja też nie powinna się mieszać w sprawy pomiędzy mną a bandziorem.
zagubionaWświecie / 2012-06-25 15:04
ale dlaczego mają wracać? przyjechali do Polski, tutaj narozrabiali, to tutaj powinni być osądzeni i tutaj powinni odbyć karę
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-06-22 20:04
Przecież Putin podczas rozmowy z donkiem powiedział że, sprawy bezpieczeństwa podczas ME. powinni zadbać gospodarze. A więc zostali zatrzymani niebezpieczni pseudo kibice, i powinni zostać osądzeni przez Polskie sądy według prawa naszego kraju, bo u nas dokonywali jego łamania. I nie mam nic przeciwko aby kary odbywali w naszych Z.K., w salach zbiorowych. Każdy Rosjanin powinien być umieszczany z Polakami. Wystarczy miesiąc takiego aresztu, a już nigdy w życiu nie przyjdzie mu do głowy przyjeżdżać i łamać prawo w Polsce!
@@@ / 89.68.238.* / 2012-06-22 19:15

najszybszym powrotem do domu rosyjskich kibiców zatrzymanych w Polsce

Wroca jak tylko odsiedza zasadzone im kary wiezienia.
Jesli Polska sie zgodzi na to aby kare odsiadywali w Rosji to zadnej kary nie bedzie bo rosyjscy agenci nigdy nie pojda do wiezienia w Rosji.

Najnowsze wpisy