Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosja i Turcja idą na wojnę gospodarczą. Putin: nie doczekałem się przeprosin

Rosja i Turcja idą na wojnę gospodarczą. Putin: nie doczekałem się przeprosin

Wyświetlaj:
dexdan / 78.8.229.* / 2015-11-27 13:52
I tak ta woina wygra ROSIA . Ona wygrala dwe woini swjtowe Nei mam wopliwocsi
Sztyrlidz / 37.248.255.* / 2015-11-27 16:46
Translator kiepsko ci przetłumaczył ten twój wpis! A ja, trochę się zawiodłem. Myślałem, że wasz carewicz przywali turasom...a tu jakieś umizgi. Mieliście prawo do rewanżu! Zdziwił byś się ilu jest Polaków podobnie myślących.
ios / 217.80.132.* / 2015-11-27 16:42
Ona wygrala 2 wojny swiatowe? 1 WS poddala sie 1917 ,a druga nie walczyla sama tylko miala 2 potegi swiatowe i rezste swiata jako wsparcie i duzo pomocy surowcow i materialu wojskowego z USA
armaniaq / 83.9.64.* / 2015-11-27 14:25
naprawdę!? A wszyscy piszą i mówią Ameryka! Gdzie była Ameryka w 1850, 1900, 1920, 1940, 1960 i teraz? A gdzie była Rossija w 1850, itd.... Masz mały kłopocik z nauką historii. Rosja to dzisiaj gospodarka wielkości Australii, Kanady, Włoch plus bomby atomowe. Jak tak kochasz Ural to dawaj czjemodan i poszoł w p...c
k413 / 89.69.99.* / 2015-11-27 13:27
Ankara twierdziła o 10 krotnym ostrzeganiu załogi SU 24, a jak stwierdzili ci co zawsze wszystko wiedzą najlepiej naruszenie granicy trwało 17 sekund więc nie wierzę, że w czasie tych 17 sekund udało się wysłać choć jedno ostrzeżenie. Ankara upiera się, że samolot naruszył granicę, ale spadł 4 km od niej, po stronie Syrii. Wczoraj na konferencji prasowej w obecności prezydenta Francji i zachodnich dziennikarzy Putin poinformował, że NATO było informowane o wszystkich lotach samolotów wojskowych w rejonie Syrii z podaniem parametrów lotów /czasu, celu, kursu, wysokości/ więc , identyfikacja samolotu nie mogła sprawiać turkom żadnej trudności. Jeżeli Erdoganowi zależałoby na cywilizowanym rozwiązaniu problemu to zamiast zwoływać Konferencję członków NATO, zadzwoniłby do Putina i po ludzku przyznał się do błędu, wyrażając skruchę, tymczasem Erdogan butnie twierdził, że Turcja ma prawo się bronić. Minister spraw zagranicznych Turcji jakoś nie miał problemów z dodzwonieniem się do Ławrowa. W całej tej sprawie martwi mnie natomiast jedno, a mianowicie fakt, że rację zawsze mają ci duzi. Jak NATO zdecydowało, że Turcja miała prawo zestrzelić samolot z pominięciem wszelkich procedur tzn. że należy to przyjąć jako aksjomat i nikt nie może myśleć inaczej o czym przekonuje oświadczenie szefa NATO. Prawda nie ma tu najmniejszego znaczenia! To najprostsza droga do anarchii, chaosu, przewartościowania obowiązujących reguł, a właściwie dewaluacji wszystkich wartości na których opiera się funkcjonowanie społeczeństw i państw. To nie może skończyć się dobrze.
Nie wierzę też w to, że USA, Turcja czy reszta tej niby koalicji anty ISIS nic nie wiedziały o przemycie na skalę przemysłową syryjskiej ropy do Turcji. Putin mówił o tym kilka tygodni temu pokazując zdjęcia satelitarne. Amerykanie, którzy szczycą się, że wszystko widzą nie są w stanie zauważyć setek cystern krążących pomiędzy Syrią a Turcją, a Turcy choć tak bardzo strzegą tej granicy, też niczego nie zauważyli - czy można wierzyć w takie bzdety?
robii9 / 77.255.82.* / 2015-11-27 23:20
ŚWIETNIE WYJAŚNIONA SPRAWA ... TO JEST KOLEJNE POTWIERDZENIE TEGO ŻE NATO, UE, ONZ, MFW i BŚ TO SYJONISTYCZNO-MASOŃSKI TWÓR DO UPODLENIA ZWYKŁYCH LUDZI KU CHWALE I KU WPROWADZENIU NWO, GDZIE JAKO CZŁOWIEK PRZESTANIESZ ISTNIEĆ WRAZ Z SWOJĄ RODZINĄ I DZIEĆMI ...

JEDYNYM SPOSOBEM JEST ZDELEGALIZOWAĆ W CAŁEJ EUROPIE PRYWATNE ( głównie: Telewizja, Prasa) MEDIA NALEŻĄCE DO PEJSATYCH Z USA ... TRZEBA ICH ODCIĄĆ OD MAS KTÓRE SĄ ZA TĘPY ŻE ZROZUMIEĆ O CO TU CHODZI ... TO MA BYĆ RUCH OGÓLNIE EUROPEJSKI !!
Rusofil & Turcjofob ore vice versa / 91.208.150.* / 2015-11-27 12:53

Tymczasem Ankara twierdzi, że turecki prezydent próbował dodzwonić się na Kreml, ale bez rezultatów.

I ja mu wierzę. Niech sobie ruskie naprawią łącza.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy