Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja: Wyrok sądu w USA to prowokacją

Rosja: Wyrok sądu w USA to prowokacją

Money.pl / 2013-01-18 00:09
Komentarze do wiadomości: Rosja: Wyrok sądu w USA to prowokacją.
Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.230.* / 2013-01-18 04:40
Nie wiem kto tutaj jest bardziej naiwny.Czy są to sądy USA,czy społeczności i państwa wierzące w moc sprawczą rządu USA wobec Rosji.Polityka Obamy na każdym kroku jest tak łagodna wobec Putina,jak owieczki wobec słonia.Odwoływanie się do decyzji organów międzynarodowych,tylko to potwierdzi.Oficerek KGB,chory na władzę nad wielkim imperium,od dawna pokazuje Swiatu środkowy palec.Im więcej nacisków na Putina,tym większy pokaz jego siły,demonstrowanej światu.Kiedy ktoś się ocknie np.w Europie,będzie już uzależniony od Rosji,jak narkoman wobec strzykawki.Artykuł Money jest więc tak odkrywczy,jak prawo grawitacji.
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2013-01-18 12:01
Murzynek Obama jest takim prezydentem USA jak czekolada na torcie. To zwykla dekoracja i figowy listek zasłaniający prawdziwego fallusa jakimjest USA. USA to bezwzgledny reżim CIA i Pentagonu nad społeczeństwem bezwolnych niewolników. Niewolnicy nic nie maja dogadania w kwestii polityki wew., zagranicznej , interwencji zbrojnych oraz wojen prowadzonych przez to imperium nieustannie od 50 lat.
tolek pl& / 37.47.79.* / 2013-01-18 00:09
dotyczące zwrotów majątków potomkom Mojżesza są natychmiast na kolanach wykonywane. Polscy urzędnicy sądowi w zębach zanoszą decyzje dotyczące zasądzonych przez Żydow pozwów o zwroty majątków. taka jest różnica pomiędzy polskimi parobkami USA a sądami i urzędami Rosji które bronią interesów obywateli Rosji.
pola989930 / 178.183.230.* / 2013-01-18 05:01
W Polsce decyzje sądów USA i Europy..........Mylisz sie bardzo twierdząc,że urzędy Rosji bronią interesów obywateli Rosji.Rosja,to interesy Kremla,oligarchów,a raczej złodziei majątku państwowego,a obywatel w tym kraju to sponiewierana masa,która czasem zakrzyknie coś na Placu Błotnym,dostanie po zębach i wyląduje w kolonii karnej.Może za trzy pokolenia i pomocy zewnętrznej proces demokratyzacji w tym kraju zacznie kiełkować.O ile świat w obecnym kształcie będzie jeszcze istniał.
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2013-01-18 11:54
to co napisałaś raczej pasuje do Polski a nie do Rosji. Z tego co ja wiem to w Rosji jest bezrobocie 6% podczas gdy w Polsce dobija do 14%. Dla mnie pozostawienie ludzi bez pracy i świadczeń jest podstawowym wskaźnikiem jakie sa prawa obywatelskie w danym kraju. Inne parametry co do przestrzegania praw obywatelskich to czysta propaganda zachodu. W Rosji jest zdecydowanie większa demokracja i swoboda wypowiedzi niż w USA i UE gdzie wszystko jest zmanipulowane.

Najnowsze wpisy