Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosja zmienia stanowisko w sprawie wraku?

Rosja zmienia stanowisko w sprawie wraku?

Money.pl / 2012-12-19 09:22
Komentarze do wiadomości: Rosja zmienia stanowisko w sprawie wraku?.
Wyświetlaj:
Zenon B / 212.180.213.* / 2012-12-20 09:08
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
em96 / 151.46.142.* / 2012-12-19 20:37
Kiedy wszystko się wali, teraz po dwóch latach zacierania śladów, wrakiem samolotu się zajmują...?
A dlaczego nie oryginalnymi rejestratorami lotu...?
- Jeszcze trochę podobnych "zabiegów", tematów zastępczych a wrakiem kraju będziemy się zajmować...
A może komoruski z generałem poprosi o "braterską" pomoc...?
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2012-12-19 14:21
Rosjanie musieliby na leb upaść ze szczytu wieży TV w Moskwie aby przy tak wściekłym ujadaniu PiS oddawać dowody w sprawie katastrofy. Wiadomo gdy PiS dorwie się do koryta władzy i miałby ten wrak u nas to wew. tego wraka służby znalazłyby wszystko, łuski po wystrzałach do PiSowskich ofiar, materiał radioaktywny, ślady po wszelkich możliwych materiałach wybuchowych w w środku kadłuba bylaby dziura po rakiecie SS-18. Tak więc wrak musi pozostać w Rosji z czego ja się cieszę bo Polski podatnik zaoszczędzi kilkanaście mln. zł.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-12-19 14:42

Tak więc wrak musi pozostać w Rosji

Ktory morderca dobrowolnie odda narzedzie zbrodni?
Natter2 / 2012-12-19 14:45 / Tysiącznik na forum
Jak zaczałeś to i dokończ .No to kto jest tym mordercą ?
zabili Kaczyńskiego / 178.42.26.* / 2012-12-19 14:58

No to kto jest tym mordercą ?

Ja wiem. Jarosław Kaczyński - bratobójca. On miał bite motywy. Chciał przecież zostać prezydentem. Dlatego też nie poleciał. Z której strony by na to nie patrzeć, wszystko wskazuje na niego
@@@ / 89.68.238.* / 2012-12-19 14:53
To Ty nie wiesz?
Zadziwiasz mnie, przeciez ty wiesz wszystko.
istotna zmiana wg Kuźniara :-) / 81.210.19.* / 2012-12-19 13:44
Zmiana stanowiska polega na tym, ze obiecują oddać wrak JAK NAJSZYBCIEJ po zakończeniu sledztwa, a nie dopiero po zakończeniu śledztwa.
Baryłka12 / 2012-12-19 14:02 / Bywalec forum
Zastanawia mnie czy ma te arrtykuł pokazać nasz rząd w dobyrm świetle... że niby jednak Rosjanie liczą się z tym co wykrzykuje Radosław Sikorski? Każdy wie jak jest naprawdę.
rozum / 62.244.140.* / 2012-12-19 13:43
jak długo będą nas jeszcze "karmić" Smoleńskiem? stało się nieszczęście i pora zakończyć sprawę, a nie ciągle rozdmuchiwać
serce / 192.193.116.* / 2012-12-19 13:57
tak długo aż opinia publiczna nie pozna całej prawdy o największej od lat katastrofie lotniczej w której zginęło tylu ważnych przedstawicieli państwa polskiego
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2012-12-19 14:06
A czym ci przedstawiciele państwa PiS-owskiego [bo ci z innych partii nie robią zadymy wokół faktów oczywistych] różnią się od szeregowych obywateli Polski? Niczym. Tylko tym że znaleźli się na PiS-owskich listach wyborczych i to wszystko. Ani oni wybitni ani szczegolni. Wsiedli do samolotu i zostali w nim bo ktoś z ich idoli zadecydował ze wbrew wszelkim znakom na niebie i na ziemii można lądować we mgle na lotnisku pozbawionym zaawansowanych systemow bezpieczeństwa lotniczego i stał się wypadek. Przyczyny to arogancja, ignorowanie komunikatów lotniczych i zaleceń wieży, brawura lotnicza i wojskowa pewność siebie. To wszystko. Amen !
zbynioB / 87.205.130.* / 2012-12-19 21:54
A Ty skąd o tym wszystkim wiesz? Przedstaw na to dowody - nie bełkot rządowo - medialny lecz niezbite dowody. Ja dopóki nie mam niepodważalnych dowodów na przyczyny jakiegoś zdarzenia nie próbuję nawet snuć jakichkolwiek przypuszczeń na temat jakiegokolwiek zdarzenia. No, ale ja nie jestem klakierem rządowym ani też łżedziennikarzem. Jestem inżynierem wychowanym na uczciwych zasadach przez profesorów Politechniki Lwowskiej, którzy uniknęli rzezi ze strony niemców i rosjan. A Oni nam powtarzali: prawdziwy inżynier nie powinien kierować się wiarą czy też wredną polityką. Dopóki czegoś nie dotknie, nie zobaczy, nie zbada, nie powinien się wypowiadać na dany temat. Zwróć uwagę na różnice w Twoim postępowaniu a w tych zasadach o których napisałem. Śmierdzisz prorządowym ścierwem na kilometr.
ździcho / 62.244.152.* / 2012-12-19 22:30

Jestem inżynierem wychowanym na uczciwych zasadach przez profesorów Politechniki Lwowskiej

Ależ tu nie trzeba inżynierów do rozstrzygania. Jak nie ma warunków do lądowania to dupa w troki i sp.dala sie do domu a nie struga bohatera za wszelka cenę jak napisał Twój przedmówca:
ktoś z ich idoli zadecydował ze wbrew wszelkim znakom na niebie i na ziemii można lądować we mgle na lotnisku pozbawionym zaawansowanych systemow bezpieczeństwa lotniczego

To nie jest ani kwestia wiary ani wrednej polityki, tylko dorosłości i odpowiedzialności, a Kaczyński nie był ani dorosły ani odpowiedzialny. Dureń nie pozabijał z premedytacją, ale pozabijał. To dzieci w przedszkolu wiedzą.
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 16:24

A czym ci przedstawiciele państwa PiS-owskiego [bo ci z innych partii nie robią zadymy wokół faktów oczywistych] r

Nie robią bo są przyzwoitymi ludźmi i prawdziwie przeżywają stratę bliskich. Żałobę przeżywa się w domu wsród rodziny i przyjaciół a nie na łamach specyficznych gazet i przed kamerami telewizyjnymi. Pisiaki są " ludźmi " o innej konstrukcji psychicznej.
zbynioB / 87.205.130.* / 2012-12-19 22:01
A jak ktoś nie jest Pisiakiem a też chce poznać obiektywną prawdę ( udokumentowaną i uzasadnioną w sposób naukowy) to jaką konstrukcję psychiczną mu przypiszesz?
pr rp / 192.193.116.* / 2012-12-19 14:19
Na pokładzie byli nie tylko członkowie PiS, byli również przedstawicieli innych partji. Był Prezydent Polski (wybrany w demokratycznych wyborach przez wiekszosc głosujacych), byli Generałowie dowodzący armią Polską która ma bronić Ojczyzny i obywateli. Listę wszystkich osób znajdziesz spokojnie w internecie.
największa w dziejach Polski katastrofa lotnicza stała się juz częścią historii Polski od nas tylko zależy jak będą o niej mówić przyszłe pokolenia Polaków
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 16:05

od nas tylko zależy jak będą o niej mówić przyszłe pokolenia Polaków

Lepiej od was niech jak najmniej zależy. Wy możecie pisac tylko zakłamaną historię w pisowskiej wersji. Nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością. Historycy w swoich podrecznikach napiszą że to był pisowski prezydent którego swiat nie szanował a raczej wyśmiewał się z niego, szkodził Polsce., osłabiał jej pozycję na arenie międzynarodowej a na koniec przyczynił się do smierci prawie setki osób.
zbynioB / 87.205.130.* / 2012-12-19 22:07
Powinieneś sprecyzować, że tego pisowskiego prezydenta świat nie lubił (oczywiście zależy kto?) gdyż nie godził się poklepywanie w zamian za zgodę na podporządkowanie się sąsiadom z prawa i lewa.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-12-19 14:14

można lądować

Dlaczego klamiesz?
Placa ci za to?
W piekle juz ci miejsce szykuja.
grubybenek / 83.20.66.* / 2012-12-19 12:28
Jeszcze Rosja się zdenerwuje i nam ceny gazu podniesie przez Sikorskiego ;)
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2012-12-19 12:28
Sprawa z katastrofą jest prosta jak drut. Nie powinni startować z Warszawy, nie mieli wyznaczonego lotniska zapasowego, nie powinni lądować we mgle. Ostatnie dni w Polsce dobitnie pokazują wszystkim debilom dlaczego nie mozna lądować we mgle. Nawet lotnisko w Modlinie nie posiada systemu pozwalającemu na lądowanie samolotów we mgle więc co dopiero wymagać od nieczynnego lotniska wojskowego w Smoleńsku. PiS to wszystko wie ale szczekają uprawiając czysta grę polityczną. Pragną po trupach wjechać do URM.
zbynioB / 87.205.130.* / 2012-12-19 22:13
A wy nie chcecie URM opuścić za wszelką cenę. Nawet za cenę opluwania innych którzy mają odmienne zdanie na temat Twoich partyjnych mocodawców a którzy tak jak ja nie należeli i nie należą do żadnej kliki partyjnej.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-12-19 14:39

nie powinni lądować we mgle. Ostatnie dni w Polsce dobitnie pokazują wszystkim debilom dlaczego nie mozna lądować we mgle.

Do niektorych debili nie dociera ze w Smolensku nie bylo ladowania ale to im nie przeszkadza aby te klamstwa rozpowszechniac.
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 12:49

Nie powinni startować z Warszawy,

To jeszcze uchodzi. Mogli wystartować z nadzieją, że warunki w Smoleńsku się poprawią. Ale gdy nadchodziły złe wieści mogli wylądować np. w Mińsku i poczekać nie opuszczając nawet samolotu.
nie mieli wyznaczonego lotniska zapasowego,

Mieli dwa. Witebsk i Mińsk. Prezydent tysiąclecia nie życzył sobie jednak lądowania gdzie indziej niż tylko w Smoleńsku.
iS to wszystko wie ale szczekają uprawiając czysta grę polityczną. Pragną po trupach wjechać do URM

Święta prawda.
łyzkojad / 213.241.41.* / 2012-12-19 13:55
no i widzisz debosino Brak rozumu nie pozwolił zrozumieć, że samolot nie lądował a katastrofa nastąpiła podczas odchodzenia
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 15:52

samolot nie lądował a katastrofa nastąpiła podczas odchodzenia

Szkoda, że samolot nie wiedział o tym, że ma odchodzić. Gdyby wiedział to może nie wszystko byłoby stracone.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-12-20 13:12

Szkoda, że samolot nie wiedział o tym, że ma odchodzić.

Szkoda ze ty jestes glupszy od tego samolotu.
Perwera / 2012-12-20 14:46
Ja osobisćie twierdzę ze teraz Platforma Obwyatelska będzie próbowała nabić sobie wyborców, dzięki całej afery z przywiezieniem wraku spowrtoem do Polski!!
rywa / 178.180.214.* / 2012-12-19 11:44
Kazdy glupi slowa Kuzniara kupi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pr rp / 199.67.203.* / 2012-12-19 11:09
Dla zainteresowanych

Wpiszcie w google frazę:
"zamazane mapy MAK wykop" i obejrzyjcie filmik.

Sami możecie potwierdzić to co widnieje na filmiku mając program ilustrator i ściągając raport MAK z ich strony
konserwa / 2012-12-19 09:53 / Tysiącznik na forum
Sam Sikorski robi z dyplomacji teatrzyk Zielona Gęś na twitterze więc opozycja tylko zachowuje się jak Pan Minister.
Gdyby był prawdziwym dyplomatą to wrak tutki leżałby już w hangarze i był po badaniach w Warszawie a my byśmy o tym nic nie wiedzieli. To jest sztuka dyplomacji.
Lomion / 81.210.17.* / 2012-12-19 11:31

Gdyby był prawdziwym dyplomatą to wrak tutki leżałby już w hangarze i był po badaniach w Warszawie a my byśmy o tym nic nie wiedzieli.


Tak właśnie jest - wrak od dawna leży w hangarze po badaniach w Warszawie, tylko my o tym nic nie wiemy :)
debos / 178.42.78.* / 2012-12-19 10:05

Gdyby był prawdziwym dyplomatą to wrak tutki leżałby już w hangarze i był po badaniach w Warszawie

Rozczulający jesteś. A może nawet ten wrak-relikwia miałby swoją świątynię pod wezwaniem Lecha Prezydenta Tysiąclecia do którego w każdą miesięcznicę modliłaby się pisowska zgraja.
kaczorek ma motorek / 2012-12-19 11:18 / Tysiącznik na forum
Czy " debos "jest zmodyfikowaną wersją określenia debil ?
Natter2 / 2012-12-19 14:56 / Tysiącznik na forum
Przykazanie 11 nie obrażaj blizniego swego .To samo ktoś może to napisać pod twoim adresem.Twój Login właśnie tak o tym świadczy
kaczorek ma motorek / 2012-12-19 15:31 / Tysiącznik na forum
Słyszałem a właściwie oglądałem parodie powstania świata i istotnie tam się podaje że oryginalnie był 20 przykazań ale Mojżesz niosąc tablice z przykazaniami jedną stłukł dlatego mamy 10 przykazań. Więc wybacz mi że naruszyłem według Ciebie 11 przykazanie tym bardzie że na końcu zdania postawiłem znak zapytania . Ja po prostu zadałem pytanie.
wyznawca / 159.245.16.* / 2012-12-19 14:25
nie, to taki gościu co nie kuma, że nie tylko do tefałenu sie mozna modlić
karrrol / 2012-12-19 10:18
nie zmienia i nie zmieni, ale dziwię się w sumie trochę, że nasza dyplomacja taka słaba, ze nie ma żadnego wpływu i że sobie nic a nic nie robi Rosja z tych naszych czekiwań
debos / 178.42.78.* / 2012-12-19 10:29

ale dziwię się w sumie trochę, że nasza dyplomacja taka słaba

To nie dyplomacja może osiągnąć te cele których realizację od nich oczekujesz. Nasze narodowe siły zbrojne i to tylko pod przywództwem wybitnego stratega Jarosława Kaczynskiego mogłaby sprowadzić wrak do Polski. Polskie wojska były kiedyś w Moskwie to co to dla Kaczyńskiego Smoleńsk.
Ruscy wraku nie oddadzą. Wobec oskarżeń o zamach musieliby być głupcami gdyby pozbyli się dowodów. Po przekazaniu wraku i ewentualnym ( co nie daj Boże ) dojsciu do władzy pisiaków byliby bezbronni.Służby pisowskie mogłyby w tym wraku znajdować takie rzeczy, że wyobrażni nie starcza. Więc jeśli zachowujesz trochę zdrowego rozsadku apeluj do pisowskiej czeredy aby przestali grac cynicznie katastrofą i stworzyli ruskim pole do oddania tej sterty złomu.
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2012-12-19 14:16
zgadzam się. Musieliby na leb upaść ze szczytu wieży TV w Moskwie aby przy tak wściekłym ujadaniu PiS oddawać dowody w sprawie katastrofy. Wiadomo gdy PiS dorwie się do koryta i władzy i miałby ten wrak u nas to wew. tego wraka służby znalazłyby wszystko, łuski po wystrzałach do PiSowskich ofiar, materiał radioaktywny, ślady po wszelkich możliwych materiałach wybuchowych w w środku kadłuba bylaby dziura po rakiecie SS-18. Tak więc wrak musi pozostać w Rosji z czego ja się cieszę bo Polski podatnik zaoszczędzi kilkanaście mln. zł.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-12-19 14:46
czyli potwierdzasz że partia PO się załamuje i coraz więcej osób chce głosować na PiS?
syn górnika / 2012-12-19 14:48
byłbym naprawdę bardzo zdziwiony i mile zaskoczony, gdyby się okazało, ze się nawrócili, opamiętali i że oddadzą nam ten wrak
pr rp / 199.67.203.* / 2012-12-19 11:08
Nie moge z twoimi komentarzami "moderatorze deba" :D

"Ruscy wraku nie oddadzą. Wobec oskarżeń o zamach musieliby być głupcami gdyby pozbyli się dowodów"

Może gdyby oddali to wątpliwości by się rozwiały?

"Po przekazaniu wraku i ewentualnym ( co nie daj Boże ) dojściu do władzy pisiaków byliby bezbronni."

Teraz rządzi PO i bedzie rządzić jeszcze 3 lata (chyba, że masz jakieś info z centrali, że będzie inaczej), więc prorosyjski prezydent Polski nie da skrzywdzić naszych "przyjaciół" Rosjan. Oględziny wraku będą tak samo rzetelnie przeprowadzone jak oględziny zwłok ofiar po katastrofie :)
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 11:48

Może gdyby oddali to wątpliwości by się rozwiały?

O jakich wątpliwościach mówisz. Nie ma zadnych wątpliwości. Do katastrofy doszło bo zostały złamane wszystkie procedury. Bo ladowali kiedy im do głowy nawet to przyjść nie powinno. To dlaczego ten samolot się rozbił bylo wiadomo zaraz po katastrofie i po obejrzeniu w telewizjach w jakich warunkach ten samolot lądował. Przyczyny tej katastrofy są banalnie proste do wyjasnienia. I mozesz być przekonany, że nawet pisowska sfora nie ma co do tego watpliwości że prawdziwe przyczyny sa w raporcie Millera. Po prostu wykorzystują cynicznie te katastrofę do gierek politycznych i ogłupiania prymitywnej częsi naszego narodu bedacego ich elektoratem.
Teraz rządzi PO i bedzie rządzić jeszcze 3 lata

Ale 100% pewności nie ma. Natomiast w 2015 wybory może wygrac PIS i wtedy paranoja by się nasiliła. Myślę, że Ruscy nie myślą o oddaniu wraka nie tylko przez najbliższe 3lata ale nawet dziesięć lat.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-12-19 12:21
Sam pisałeś "Wobec oskarżeń o zamach". Oskarżenia są, więc i wątpliwości co do katastrofy też.

"To dlaczego ten samolot się rozbił bylo wiadomo zaraz po katastrofie"
Wyciąganie wniosków tuż po jakiejś tragedii bez oględzin i śledztwa to domena naszej obecnej władzy i przychylnych im mediów. Tak samo wyglądała sprawa z gen. Petelickim, tuż po zdarzeniu wszystkie media trąbiły o samobójstwie a śledztwo ciągnie się nadal w tej sprawie.

"Przyczyny tej katastrofy są banalnie proste do wyjasnienia."
Jeśli tak to czemu tak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi?

" mozesz być przekonany, że nawet pisowska sfora nie ma co do tego watpliwości że prawdziwe przyczyny sa w raporcie Millera". Raport Millera jest G... wart. Udowodnił to jeden internauta na filmiku, posługując się ilustratorem i Raport komisji Jerzego Millera w wersji PDF ściągniętym ze strony.

" Myślę, że Ruscy nie myślą o oddaniu wraka nie tylko przez najbliższe 3lata ale nawet dziesięć lat."
Widząc nieudolność naszej władzy przyznam Ci rację w tej kwestii.
debos / 79.191.197.* / 2012-12-19 12:40

Oskarżenia są, więc i wątpliwości co do katastrofy też.

Oskarżenia są cynicznie kreowane. Z drugiej strony władza nie doszacowała z jak ciemnym, wieśniackim ludem ma do czynienia. Myśleli, że pisiaki trochę pohasają a lud nie da sie ogłupić i wszystko przyschnie. Gdyby zadzwonili do mnie to ja bym im powiedział czego moga się po naszym narodzie spodziewać. Mogliby też wejść na Money.pl i przeczytać mój precyzyjny opis naszego plebejskiego ludu.
Widząc nieudolność naszej władzy przyznam Ci rację w tej kwestii.

Nie lubię takiej paplaniny. Nic nie wnosi do dyskusji. Napisz konkretnie jakie to środki powinna nasz władza przedsięwziąć aby doprowadzic do oddania relikwii? Jakie ma do dyspozycji instrumenty? Co trzeba zrobić aby to odzyskać. Bo może zadanie jest proste, a ja ale co gorsza rząd jest głupi.
eśli tak to czemu tak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi?

Na przykład jakie?
bsf / 46.45.103.* / 2012-12-19 09:24
Kolejne cÓda ...i bicie piany przez POdwórkowych wyznawców "pancernej brzozy".
kaczynski / 2012-12-19 09:23 / Tysiącznik na forum
sprawe zakonczyc. wrak na zlom. powrot do normalnego zycia. i tyle...
pr rp / 199.67.203.* / 2012-12-19 10:23
zależy co uważasz za normalność?
debos / 178.42.78.* / 2012-12-19 09:45

powrot do normalnego zycia. i tyle...

A jak nigdy normalnego życia nie mieli to do czego mają wracać?
uljanow / 159.245.16.* / 2012-12-19 09:22
1 krok do przodu, 2 do tyłu

Najnowsze wpisy