Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosjanie o Kaczyńskim: "Wynurzenia w duchu zimnej wojny"

Rosjanie o Kaczyńskim: "Wynurzenia w duchu zimnej wojny"

Wyświetlaj:
MAREK 1954 / 89.231.198.* / 2010-10-01 14:15

O Rosji w artykule Jarosława Kaczyńskiego powiedziano wiele. I nie jest to bynajmniej kontynuacja odezwy +Do Przyjaciół Rosjan+, którą polityk ten odczytał w czasie kampanii prezydenckiej

Dobrze ruskie piszą... Ino głupki z Polski nie rozumieją co ruskie piszą...
Stoi tam jak byk: +Do Przyjaciół Rosjan+!!!!
Do przyjaciół, nie do speców z KGB, NKWD, GRU itd, itp!
edeq / 188.146.114.* / 2010-10-01 11:10
Skoro Wasz obecny guru sfiksował, dlaczego nie wybierzecie sobie nowego prezesa, kogoś zdrowego? Proszę o rzeczową odpowiedź i nieepatowanie nienawiścią.
SOKRAtes1 / 78.8.165.* / 2010-10-01 15:01

Skoro Wasz obecny guru sfiksował, dlaczego nie wybierzecie sobie nowego prezesa, kogoś zdrowego?
Proszę o rzeczową odpowiedź i nieepatowanie nienawiścią.

Przyjacielu zobacz w internecie film NOCNA ZMIANA z 1992 r a także LISTA MACIEREWICZA, LISTA MILCZANOWSKIEGO tylko Kaczyński bronił w sejmie prawa, prawdy , uczciwości i sprawiedliwości ale ........ go gnoili bohaterowie Z NOCNEJ ZMIANY ........ tak jak teraz gnoją Polskę ku uciesze Niemców /za darmo nie dawali orderów Karola naszemu nierobowi premierowi ... gnojącemu teraz ZIOBRĘ, KAMIŃSKIEGO KACZYŃSKIEGO tj. tych którzy ścigali złodziei i aferzystów /
ryry / 194.75.128.* / 2010-10-01 13:51
Jesli chesz rzeczowej odpowiedzi i nieepatowania nienawiscia to najpierw musisz zadac takie wlasnie pytanie.
Pozdrawiam
KURSKI Z GRILLA / 89.174.36.* / 2010-10-01 18:31
Nocną zmianę robił Kurski - a to onacza czarną propagadnę i kłamstwa w żywe oczy taki po prostu jest Jacuś lubi tak i szybko śmignąć swoją bmką .Taki zwykły facet piłka , cugier-kotki , dobra wypłatę(bo w polsce marny grosz poseł zarabia ) itp.
kade / 89.25.186.* / 2010-10-01 21:43
KURSKI Z GRILLA - widziałeś ten reportaż? Bo ja widziałem i nikt mi nie wmówi, że głos był podstawiony, a obrady przy "małym okrągłym stole" któremu przewodniczył Wałęsa były wyrezyserowane na potrzeby filmu...
Albo jesteś ślepy i głuchy, albo masz odgórne polecenie by za wszelką cenę zataić prawdę. Bez pozdrowień dla ludzi Twojego pokroju.

Najnowsze wpisy