Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Rosjanie próbują obejść cypryjskie ograniczenia w bankach"

"Rosjanie próbują obejść cypryjskie ograniczenia w bankach"

Wyświetlaj:
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2013-03-26 12:38
Polacy przeżyli w związku z bankructwem " Amber Gold".Powinno to wszystkich nauczyć kierowania się zdrowym rozsądkiem podczas lokowania pieniedzy w bankach a nie tylko pazernością i chciwością co prowadzi do lokowania w niepewnych bankach i ponoszenia wielkiego ryzyka utraty bardzo dużej czeci depozytów oraz zablokowaniem całego depozytu na wiele miesiecy lub nawet lat. Morał, chciwość na dłuższą metę nie popłaca. Alleluja !!
Zgyz / 83.6.74.* / 2013-03-26 12:51
Zgadzam się. Zamówiłem baterie do telefonu. Mimo, że bateria jest oryginalna i od producenta zapakowana w oryginalne pudełko to okazała się całkowicie padnięta. Teraz muszę się ubiegać o reklamacje, albo o zwrot pieniędzy, odsyłanie towaru itp. Chciałem przyoszczędzić kupując tanio od sprzedawcy, który miał 99,9% pozytywnych ocen, ale się przeliczyłem. Na dłuższą metę chciwość nie opłaci się. I jeśli coś wydaje się zbyt piękne, opłacalne, aby było prawdziwe, to z pewnością tak jest.
rrtwrwtwrt / 83.12.121.* / 2013-03-26 11:10

Nikołaj, biznesmen z Czelabińska, który w Cyprus Hellenic Bank ma zdeponowane ponad 100 tys. euro, mówi, że w Rosji wyjęcie pieniędzy z zamrożonego konta byłoby łatwe. Zadzwoniłbym do menedżera banku, dałbym mu 10 procent i resztę zachowałbym dla siebie. Tutaj to tak nie działa - powiedział.

juz widze jakiego pokroju z niego "biznesmen". Nic dziwnego że ukradziona kase trzyma w banku cypryjskim.
m-53 / 95.49.163.* / 2013-03-26 13:37
Kogoś zabolała prawda - i dostałeś minusa.
chichot dona / 5.173.101.* / 2013-03-26 15:54
Jako biznesmen rosyjski z Rosji m-53 trzymał by wszystkie swoje kapitały w rosyjskim banku(?) na terenie Rosji? Tym bardziej nauczony doświadczeniem?
Ba mogę podpowiedzieć .. po ostatnich wydarzeniach, że w UE już mało kto będzie trzymał swoje środki w bankach pod jurysdykcja i na terenie UE. Co najwyżej środki obrotowe a i to w minimalnych wartościach. To tylko kwestia czasu. Co wcale nie musi krępować swobody działalności kapitałowej, towarowej ogólnie gospodarczej, tym bardziej przy swobodnym przepływie kapitałów/płatności.
No cóż, Niemcy wyjda na swoje, a pozostali (?), pozostali niech cwicza trzymanie reki w nocniku.

Najnowsze wpisy