Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosną problemy ze spłatą kredytów hipotecznych, a może być jeszcze gorzej

Rosną problemy ze spłatą kredytów hipotecznych, a może być jeszcze gorzej

Wyświetlaj:
moikio / 83.31.59.* / 2013-06-10 09:04
3% nieterminowej obsługi to mało.
i trzeba pamiętać że tam są też kredyty hipoteczne
konsolidacyjne czyli takich ludzi którzy byli już wcześniej załadowani w spiralę zadłużenia i mieli problem z własnymi finansami. Niestety wychodzi polskie podejście do matematyki :(
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-06-10 08:52
"...Paradoksalnie ostatni raport o SKOK-ach może spowodować częściowy powrót klientów do banków, ponieważ te będą mogły teraz udzielać kredytów tym, którzy jeszcze rok temu, nie mogli liczyć na pożyczkę...."- i o to własnie chodzi w POsralandii. Odebranie klientów SKOKOM i wywołanie paniki. KNF stworzona przez nakowców do pozorowania kontroli banków została teraz jawnie zaprzężona do walki ze SKOK. Wartop sparwdzic kim sa cłonkowie KNF - od razu sytaucja się wyjasni ...

Oficjalnych danych na ten temat nie ma, ale spokojnie można szacować, że jest to około 25 procent, a w niektórych przypadkach może być gorzej niż w SKOK-ach, ale co istotne firmy, te nie ryzykują depozytów klientów, bo pożyczają własne pieniądze. Straty rekompensują sobie wysokimi cenami pożyczek - twierdzi Halina Kochalska


Takie bzdury to tylko POelektoratorowi na Money mozna podać ...



Nad bankami jest kontrola, mamy pełen przegląd sytuacji, można przeciwdziałać zagrożeniom dla klientów, czy sektora.

... kolejny wytwor wyobrazni POekspergta - nie takie przewałki banki robiły i to nie z takimi KNF-ami
Pozostałej części tych bzdur nwet nie warto xczytać - przpomne tylko, ze na Money.pl słowami takich własnie ekspertów "bankowych" zachęcano do brania kredytów w walutach kilka lat temu .. Jak wyszło wszyscy wiemy.
jam to ekonomista / 2013-06-10 09:12 / Bywalec forum

zachęcano do brania kredytów w walutach kilka lat temu .. Jak wyszło wszyscy wiemy.

u mnie póki co wychodzi dobrze i jestem zadowolony z wyboru - oprocentowanie 1,01% rekompensuje wyższy kurs.
Poza tym, na takie kredyty żeby móc coś powiedzieć to trzeba spojrzeć na cały okres kredytowania, a nie mądrzyć się teraz gdy nie wiesz jaki kurs będzie w przyszłości. Dopiero po zakończeniu spłacania tych kredytów będziesz mógł się wypowiedzieć czy się opłacało czy nie no chyba że jesteś jasno(czarno)widzem to wtedy możesz zabierać głos.
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-06-10 11:51
Cieszę się bardzo, że jestes zadowlony - takich Tusk potrzebuje najbardziej. Lemingi "frankowe" otaczjące mnie mnie obliczyły juz dawno, ze juz sa do tyłu. Widocznie nie umią tak liczyć tak jak ty ....

Poza tym, nie trzeba byc zadnym wrózbitą, aby zauważyc, że kraj bez przemysłu i swoich banków, z rzadami z ekipą inteligentów na poziomie Komórkowskiego, Pitery czy innej Szumilas, zarządzany przez Sawickie i Bieleckich bedzie miał taki kurs, jaki pasuje bankom i współpracującym z nimi POmediom.
jam to ekonomista / 2013-06-10 13:15 / Bywalec forum

Widocznie nie umią tak liczyć tak jak ty ....

tiaa pewnie wiesz lepiej jaką mam ratę kredytu? Śmiech na sali jak się wypowiadasz w sprawach o których nie masz pojęcia, wzorujesz się na Jarku czy co?

Poza tym, nie trzeba byc zadnym wrózbitą, aby zauważyc, że kraj bez przemysłu i swoich banków, z rzadami z ekipą inteligentów na poziomie Komórkowskiego, Pitery czy innej Szumilas, zarządzany przez Sawickie i Bieleckich bedzie miał taki kurs, jaki pasuje bankom i współpracującym z nimi POmediom.

spoko już nie długo a wtedy przyjdzie twoja ekipa, która nie potrafi nawet liczyć co już wielokrotnie pokazywali.
Ale co tam, wódz potrzebuje kiepsko wykształconego ludu, któremu można obiecać co najmniej 100mld rocznie na dzieci, bo zwolennicy PISu i tak kupią to bez żadnej krytyki.

A ty jak chcesz to dalej uważaj mnie za zwolennika PO, tylko dlatego że nie kocham twego dziadowskiego PISu. No ale manipulowac potraficie więc nadajesz do partii
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-06-10 14:01
Oczy widzą i nie chca uwierzyć, co ... Jarek miał racje co do EURO i złotówki, miał racje co do brania kredytów we frankach (juz nie pamietasz tego biadolenia nad losem "frankowców"), miał racje co Merkel, miał racje co do rządów PO ....Miał tyle razy racje, ze Tusk powinien juz od dawna go nosic na barana wokol kolumny Zygmunta, PObekując od czasu do czasu ...
Ja nie chcę aby "moja ekipa" liczyła cokolwiek (poza tym pokazała w 2006-2007 że umie liczyć doskonale) - chce aby Miry i Sawickie bały sie POmyślec o rozkradaniu kasy. Chciałbym aby Mucha spędziła wakacje w p****** za dary dla Madonny a Drzeciwecki z własnej mieszeni wypłacił premie kaplerowi za debilne podisanie kontraktu. Tak wiec duzo nie chcesz, jak widze a to moze mi gwarantowac Jarek a nie pacynka Tusk do POklepywania.

któremu można obiecać co najmniej 100mld rocznie na dzieci, bo zwolennicy PISu i tak kupią to bez żadnej krytyki.

No tutaj to dałes ognia - tego co Ci Tusk naobiecal to nawet Lem nie byłby w stanie ogarnąć. Jego bajki robotów to pikus z 30 letnia księga cudów tskowych albo inwestycjami polskimi ... daj sobie facet spokój, wiem, ze boli gdy sie obserwuje swoich wybrańców którzy okazali się poniżej poziomu Konowicza, ale tak to juz w życiu jest - mądrość przychodzi dopiero z wiekime mochera. Albo tez wcale nie przychodzi coraz częściej
jam to ekonomista / 2013-06-11 07:35 / Bywalec forum
gdzie jesteś? Dlaczego nie odpowiadasz? Ty też nie wiesz skąd pislam weźmie 100-150mld rocznie tylko na jeden ze swoich pomysłów? No dalej, bo w kolejce mam jeszcze inne pomysły PISu które też nie mają wskazanego źródła finansowania.
jam to ekonomista / 2013-06-10 14:42 / Bywalec forum

(juz nie pamietasz tego biadolenia nad losem "frankowców"),

biadolenie to było w postaci artykułów na money, a jakbyś się przyjrzał komentarzom pod artykułem to zobaczyłbyś co innego. NIE wiesz kto ma jaki kredyt a się wypowiadasz to jest chore wiec nie zasłaniaj się Jarkiem.

Ja nie chcę aby "moja ekipa" liczyła cokolwiek

a może powinieneś, bo jak ktoś nie potrafi liczyć to nie powinien rządzić krajem.
Chciałbym aby Mucha spędziła wakacje w p****** za dary dla Madonny a Drzeciwecki z własnej mieszeni wypłacił premie kaplerowi za debilne podisanie kontraktu. Tak wiec duzo nie chcesz, jak widze a to moze mi gwarantowac Jarek a nie pacynka Tusk do POklepywania.

tutaj ok, zgadzam się. Tylko czy nie lepiej żeby rządził krajem ktoś to zrobi to co piszesz i w dodatku będzie umiał liczyć? Np JKM

No tutaj to dałes ognia - tego co Ci Tusk naobiecal to nawet Lem nie byłby w stanie ogarnąć.

akurat Jaro już zdaje się przebił Tuska w obietnicach.

mądrość przychodzi dopiero z wiekime mochera.

szkoda że do ciebie nie dotarła.
A teraz powiedz mi z czego Jaro będzie wypłacał 100-150mld rocznie na dzieci? Ze skarpety? Bo jeszcze żaden jaśnie oświecony moher nie był w stanie tego wyjaśnić. Ale co tam, głupi lud wszystko kupi
zxc12 / 178.42.62.* / 2013-06-10 08:41
napędzanie młodych niedoświadczonych ludzi na zakup mieszkań za kosmiczne kwoty w stosunku do ich realnej wartości
Kto uderzy się w pierś?
3m113 / 93.93.72.* / 2013-06-10 07:54
Hmm. Om ile wiem SKOKI nie udzielały kredytów w CHF, natomiast banki sporo. Wystarczy, że franek jeszcze podrożeje, to ludzie przestaną spłacać.
m54 / 79.186.72.* / 2013-06-10 08:11
Uczepili się tych SKOK-ów podczas gdy praktycznie wszystkie banki to bankruci a co do hipotek to niektóre spłacaja już całe rodziny dziadkowie i teściowie itp. ale niedługo obniżka rent i emerytur +płatna opieka lekarska zrobi swoje tak że jest teraz na razie i tak bardzo dobrze ale nie za długo będzie bardzo źle jak w Hiszpanii będa stać nie tylko puste mieszkania ale całe bloki czy miasteczka
plaplapleplokop / 92.20.29.* / 2013-06-10 07:17
o tej jak i o wielu typu sprawach money zawsze moze sie dowiedziec z conajmniej rocznym wyprzedzeniem z wlasnego forum.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy