Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rośnie aktywność inwestorów zagranicznych na GPW

Rośnie aktywność inwestorów zagranicznych na GPW

Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-06-08 08:12
co do spina zgadzam się a jakże jeśli chodzi o milmet nie bardzo umiem to zinterpretować dla mnie nie jest to takie jasne:)
dżeju / .* / 2005-06-08 08:17
no Milmet został sprzedany pzez SP inwestorowi strategicznemu w pakietach po 14 coś tam, to zawsze jest impuls do wybicia, które było, jest płaska korekta i jeżeli nic się nie wydarzy to wybije się prawie tyle samo co poprzednio
dżeju / .* / 2005-06-08 08:08
A CO POWIECIE O SPIN-TELMAX? ktoś mocno zbiera z mułu, a wiadomo jak to się ostatnio skończyło na Lubawce, LZPS czy choćby Próchnie?A na Milmecie mała flaszka - będzie wzrost jak drut, i to może nawet już dzisiaj. Podobnie Talex.
zbygro / .* / 2005-06-08 09:15
Co do LZPS to mi trochę szkoda, bo puściłem za 18.2, a potem jeszcze up i dzisiaj pewnie też.
dżeju / .* / 2005-06-08 08:12
od połączenia Spinu i Telmaxu inwestorzy oczekują że pójdą w ślady Jutrzenkino i popatrujcie na Rolimpex, a innego typa podam jak coś się potwierdzi
zbygro / .* / 2005-06-08 07:41
W naszego orła wstąpiła nowa energia ;) Wygrałeś konkurs na analityka dnia :)
orzeł / .* / 2005-06-08 01:31
nie przepraszam tak dobrze to chyba nie będzie źle przemnożyłem dólary. Tak czy inaczej w stanach +3% czyli u nas powinno to znaleźć odbicie jutro (tak było do tej pory)późno już trza zbierać siły na jutro :)
orzeł / .* / 2005-06-08 01:28
no i jutro ivax nowe szczyty tyle że beze mnie :(:(:(ale ten rozdział na dziś uważam za zamnknięty, choć żal troszkę
orzeł / .* / 2005-06-08 00:31
oczywiście tych sprzedaży dokonałem nie dziś ale ciągle coś robię ni nie nadążam pisać :)dziś wypuściłem kretyna - bez przekonania bo uważam że to nie jest jego koniec ale uznałem że może wreszcie czas się nauczyć kończyć inwestycje z zyskiem i przestać śmigać góra dół góra dół - kondycja nie ta :)
orzeł / .* / 2005-06-08 00:29
jutro stawiam na prospera i stera to tak subiektywnie wielce gdyż posiadaczem jestem :)nie piszę oczywiście o pozostałych moich spółkach które równiez nie mają innego wyjścia i wzrosnąć muszą :)w moim portfelu małe zmiany sprzedałem śruby bo juz dostawałem śruby i książki (zarobiłem na prowizję - to już druga taka sprzedaż w ostatnim czasie):) co kupiłem wiecie!natomiast bez emocji uważam, że śnieżka jutro pomaluje jakieś 5% no i jak informatyka ruszy to macrosoft cóś może myknie.Na betacomie coś się tam wskazującego na sygnał kupna wykluło a jak będzie zobaczymy jutro !ja dziś się urwałem z pracy coby pośledzić i coś zamieszać, jutro tylko godzinkę na żywca przed kompem mam nadzieję w dobrym nastroju czego i Wam życzę !
cukier / .* / 2005-06-08 00:09
Czy akcje pracowników LOTOSU mogą istotnie wpłynąć na kurs podczas debiutu - spadnie?
orzeł / .* / 2005-06-07 23:50
pamiętacie kto kupował lubawę po 8.10 :)
orzeł / .* / 2005-06-07 23:50
moim zdaniem przed softem szansa na wzrosty Jutrzenki bym sie bał - może inaczej .......zalecana ostrożność MACD,CCI,STOCHASTIC...........ale że wskaźniki kłamią to już nie raz się przekonałem :)konkluzja - z jutrzenką uważnie ............
anna / .* / 2005-06-07 21:54
powróciłam do jutrzenki i softa :)popyt na sofcie mi się podobał i mam, ale czy było warto to się okaże jutro :)2 i 3 kwartał nie jest najlepszy dla słodyczy, jak spadną to będę uśredniać :)
dżeju / .* / 2005-06-08 07:52
a ja właśnie chce wychodzić z jutrzni
dżeju / .* / 2005-06-08 08:05
tylko ta zapowiedź wejścia funduszy mnie powstrzymywałaa propos, po jakim czasie od kupna znaczącego pakietu akcji trzeba ogłosic światu?
orzeł / .* / 2005-06-07 21:31
witaj dżejku magiku od rodzących się gwiazd co sądzisz o śnieżce:)!??????????????????
dżeju / .* / 2005-06-08 08:02
musiałem powiększyć sobie niemiłosiernie widok w Metastocku, żeby zobaczyć jakie są obroty na śnieżce i... rosną od dwóch sesji! Coś w tem jest, ale kurs porusza się w kanale to nie wiem czy da dużo zarobić, ale dobre i przysłowiowe 10%, ale tyle to inne spółki dają w 1-2 dni ;) wiecie które ;)
dżeju / .* / 2005-06-07 19:32
cześć wszystkim,czas jakiś temu pisaliście o lubawce, ja też pare dni temu no i okazała się hiciorem, i dobre infa nadejszłynie żebym sobie włosów z głowy nie rwał...obserwing of kursy - every day - oto moja najnowsza strategia :) i zostawiać nieruchawe spółki a wchodzić śmiało w techniczne perełki
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy