Forum Polityka, aktualnościKraj

Rośnie poparcie dla PO i PiS. PSL w Sejmie

Rośnie poparcie dla PO i PiS. PSL w Sejmie

Money.pl / 2011-04-12 08:56
Komentarze do wiadomości: Rośnie poparcie dla PO i PiS. PSL w Sejmie.
Wyświetlaj:
uihv / 188.33.193.* / 2011-04-12 23:29
CZYLI REALNIE JEST: PiS - 38%, PO - 22%. ZA TRZY MIESIĄCE BĘDZIE PiS - 47%, PO – 13%
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 13:46
Tylko PiS moze tych wszystkich Sprzedawczyków Rozliczyć.

Innej Opcji na Lepszą Polskę Nie ma.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 17:33

Tylko PiS moze tych wszystkich Sprzedawczyków Rozliczyć.

A skąd wiesz, czy CHCE to zrobić?
uihv / 188.33.193.* / 2011-04-12 23:22
np. takie durne wpisy, jak twój o tym przekonują
rikas / 2011-04-12 11:47
jakim cudem PiS partia polityki oszczerstw odnotowuje wzrost poparcia?
kaczorek ma motorek / 2011-04-12 22:01 / Tysiącznik na forum
Jeżeli używamy słów oszczerstw to dotyczą one a właściwie pochodzą z "kościoła" TVN Polsat i Wyborczej oraz TOK FM i oczywiście cudownej Platformy ,to oni nam spaprali Ojczyznę
ździcho / 77.255.229.* / 2011-04-12 22:05

to oni nam spaprali Ojczyznę

Ojczyznę spaprali nam wszyscy począwszy od Gomółki poprzez Balcerowicza i bliźniaków na Tusku skończywszy. Naprawdę trzeba być "ciasnym" by widzieć winę wyłącznie u tego ostatniego.
uihv / 188.33.193.* / 2011-04-12 23:31
no tak - trzeba było słuchać stalina
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 17:35

jakim cudem

Takim samym jak Moon, Jim Jones czy David Coresh niegdyś przyciągali miliony ludzi do swoich destrukcyjnych sekt.
core_saint / 62.148.87.* / 2011-04-12 11:12
Zapomnijcie o PO i PiS - głosujcie na UPR-WiP.
To jest jedyna realna sznsa na pozytywne zmiany w tym kraju.
Wapniak / 2011-04-12 11:08 / Tysiącznik na forum
Hmm... nie rozumiem, po co ta "słowna przepychanka" ; PIS czy PO? Jest jakaś większa różnica, między nimi? Chcieliście "STYROPIANU", to macie.
PSL zaś, jak prostytutka. Za kasę, do każdego zawsze się przyklei. Więc co? Potomkowie "czerwonoarmistów"?... I co teraz?. Dupa blada.
Mamy za to "wolność", majątek narodowy prawie całkiem wysprzedany i parę milionów młodych za granicą. Cenę styropianu.
A poza tym.... może z obecnym jeszcze ZUS-em do śmierci dotrwam. Powodzenia młodzieży!!!
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 11:24

Mamy za to "wolność", majątek narodowy prawie całkiem wysprzedany...

No wlasnie. Przypomnij sobie za czyich rzadow prywatyzacja praktycznie zostala zatrzymana?
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 10:00
POmedia. Dwoją sie i Troją, aby Obsmarować PiS, a Pis-wi Poparcie dalej rośnie i coraz ostrzeej.

POrażka zanosi się okropna.
antyoborowy / 89.72.57.* / 2011-04-12 10:05
tyle twojego, co się teraz nacieszysz
uihv / 188.33.193.* / 2011-04-12 23:27
tyle twojego co się JESZCZE nacieszysz do wyborów robaczku
YS / 194.242.62.* / 2011-04-12 10:00
... nazywał sie Adolf Hitler... resztę dopowiedzcie sobie sami...
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 10:19

kanwie haseł narodowych

Nie narodowych tylko ekonomicznych.
Slyszales cos o Republice Waimarskiej i hiperinflacji?
YS / 194.242.62.* / 2011-04-12 10:23
...a "Mein Kampf" czytałes...??? - przyczyny ekonomiczne tylko spotęgowały efekt... sytuacja podobna do dzisiejszej - tyle, że ludzie mniej podatni, bo lepiej wykształceni i zorientowani, a przede wszystkim doświadczeni w stosunku do tych sprzed dziewięćdziesięciu lat...
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 10:39

...a "Mein Kampf" czytałes...???

A ty czytales?
Najwyrazniej nie, ale wydaje ci sie wiesz co tam bylo napisane.
Tyle w temacie / 85.115.58.* / 2011-04-12 09:52
Do "money" - byliście kiedyś porządnym portaleminternetowym, ale schodzicie coraz bardziej na psy jak "Onet" lub '"wp".
Elektro Devil / 2011-04-12 09:52 / Tysiącznik na forum
Ile jeszcze podatki i zadłużenie Państwa muszą wzrosnąć, aby ludzie przestali głosować na PO. Wygrana PO w następnych wyborach to:
- kolejna podwyżka VAT
- podwyżka składki rentowej
- sprzedaż Lasów Państwowych
- zagarnięcie środków zgromadzonych w OFE
- sprzedaż PKP za grosze
- przeżarcie rezerwy demograficznej
- dalszy wzrost zatrudnienia w urzędach

Rządy PO to zdecydowanie najgorsze dla Polski rządy od 89' !!!
Powiem szczerze, że w 2007 roku, kiedy PO wygrało nie spodziewałem się, że to dla Polski, aż taka katastrofa...
czerwony rambo / 79.188.238.* / 2011-04-12 09:50
to wszystko co dostanie PO, po 4` letnim demontazu państwa.
Ich pewny elektorat tak jak z poprzedniej kampanii, to pensjonariusze zakładów karnych, PO dostała tam ponad 80% głosów.

brawo. śmiało możecie tam zamieszkać bohaterowie przełomu !
Kerry II. / 85.115.58.* / 2011-04-12 09:49
Dusza nie człowiek Stefan Niesiołowski vel Myszkiewicz dołuje PO o jakieś 2-3 %.
Młody Jaś / 85.115.58.* / 2011-04-12 09:54
Myślę że ten dobrodziej z ZCHN-u tylko szkodzi PO.
wojtekr / 93.159.46.* / 2011-04-12 09:09
Money.pl definiuje słowo "nieznacznie" jako wzrost o 4,2%
jędruś300 / 83.17.181.* / 2011-04-12 08:56
Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem rośnie poparcie dla pisu jak oni nie mówią o niczym innym jak tyko o Smoleńsku, zdradzie i tym podobne bzdury!?
Przecież jak wygrają ci "dziwni" ludzie to jeszcze czeka nas wojna domowa i wojna z Roją!! podwyżki płac dla solidarności z naszych podatków i przywileje dla Torunia i nawet nie chcę myśleć co jeszcze - a wchodzenie i bez wazeliny amerykańcom i tak nam nic nie da!
Ludzie wytłumaczcie mi proszę ten fenomen bo ja tego nie jestem w stanie pojąć?
wolna Polska / 79.188.238.* / 2011-04-12 09:55
o sa wasi ludzie :

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku.....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
czerwony rambo / 79.188.238.* / 2011-04-12 09:53
dowiedziałeś się tego z TVN i GW, tak !
pora i to najwyższa aby wziąść do ręki coś innego do poczytania. Włącz sobie inne stacje TV.

PO zdradziła naród i państwo ! nie ma dla niej miejsca w Polsce. niech idą do Brukseli podwyższać podatki Polsce jak to robi Lewandowski.
darencjisz / 77.252.251.* / 2011-04-12 09:46
oj jędruś , czyli śmierć tylu osobistości , oddanie śledztwa rosji to są dla ciebie bzdury , no cóż afery hazardowej też nie było , sawicka jak panna dziewica niewinna , ona tylko kocha .... pieniążki , a zielona wyspa jakoś się pleśnią pokryła i śmierdzi
rdfherah / 77.253.1.* / 2011-04-12 09:44
Kaczynski nie jast taki dobry jak Tusk nieporadny. Z obecnej perspektywy, kazdy kto chcialby zrobic cokolwiek w tym kraju wydaje sie lepszy. Czy zrobi to dobrze czy zle, czy bedzie to Kaczynski czy Napieralski ale niech cos probuja. Tusk zadluza kraj, wyprzedaje srabra rodowe, przeciez on przez cztery lata nic nie zreformowal, doslownie nic, zero!!! Ludzie maja poczucie, ze idzie wszystko w zlym kierunku, dazy do jakiegos wielkiego kryzysu a donek zadowolony, najwazniejsze utrzymanie sie przy wladzy.
ździcho / 62.244.152.* / 2011-04-12 09:56

Czy zrobi to dobrze czy zle,
czy bedzie to Kaczynski czy Napieralski ale niech cos probuja.

Czyś Ty człowieku oszalał??? Chcesz powierzyc swoje życie w ręce kogoś, o kim wiesz, ze nie ma ŻADNEJ koncepcji (Kaczyński, Napieralski)??? Inni powierzyli je Tuskowi, o którym piszesz i widzisz przecież tego efekty. Z jednej strony racjonalnie konstatujesz fakty, które zaszły dotąd, a z drugiej poddajesz się zbiorowej psychozie maniakalnej tłumu, który Cię otacza??? Przestańże człowieku!
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 11:21
Nie przesadzaj.
Pokaz drugi taki rzad w ostanim 20 leciu za ktorego rzadow deficyt i podatki malaly.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 09:37

Ludzie wytłumaczcie mi proszę ten fenomen bo ja tego nie jestem w stanie pojąć?

Wystarczy miec choc odrobine honoru i wiary we wlasna wartosc i to bedzie zrozumiale.
ździcho / 62.244.152.* / 2011-04-12 09:41

choc odrobine honoru i wiary we wlasna wartosc

A widzisz - ja honor i wiarę we własną wartość pojmuję tak: Ten, kto je posiada, nie popiera żadnych opcji politycznych i z daleka omija lokale wyborcze. Taki radzi sobie SAM.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 09:51
Zapomniales jeszcze dodac ze nieutozsamia sie z zadnym narodem/spolecznoscia czyli jest bezpanstwowcem.
ździcho / 62.244.152.* / 2011-04-12 10:08
Trafna uwaga. Akurat trafiłeś w sedno jeżeli chodzi o mnie (z góry przepraszam, ze posługuję sie przykładem własnym). Mam obywatelstwo polskie z racji tego, że moja matka jest Polką. Mój ociec zaś jest Romem (lub Cyganem jak wolisz). Ja temu krajowi zawdzięczam jedynie prześladowania, utrudnianie życia w każdej dziedzinie, krótko mówiąc: sabotaże. Dlaczegóż u diabła miałbym bić czołem przed jakimś Kaszubem, co miał dziadka w Wehrmachcie lub jakimś krasomówcą rodem z warszawskiego Żoliborza? Przecież gdyby nie konstytucja, to i jeden i drugi zagazowałby mnie i moja rodzinę Cyklonem B.
Nie nazwałbym bym siebie bezpaństwowcem - waham się. Ale jestem ciekaw: Gdybym właśnie tak się określił, dużo straciłbym w Twoich oczach?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 10:29

Gdybym właśnie tak się określił, dużo straciłbym w Twoich oczach?

Dlaczego mialbys stracic?
Czy Ty myslisz ze ja tylko Polakow uwazam za godnych powazania?

Przecież gdyby nie konstytucja,...

No wlasnie, jednak Polska jakos cie broni.
Pewnie inne kraje maja podobne zapisy w konstytucji ale sa tez takie ktore nie maja.
A nawet jesli maja to ich nie przestrzegaja jak np. we Francji.
Z racji Twoich zwiazkow ze spolecznoscia romska powinienes wiedziec co tam sie robi z czlonkami tej spolecznosci. Wegry tez sa dobrym tego przykladem.

P.s.
Myslisz ze w konstytucji III rzeszy nie bylo zapisu o zakazie gazowania ludzi?
Niemcom to jednak nie przeszkadzalo.
ździcho / 62.244.152.* / 2011-04-12 10:45

Czy Ty myslisz ze ja tylko Polakow uwazam za godnych powazania?

Sory. To tak teoretycznie. Chciałem sprawdzić.
No wlasnie, jednak Polska jakos cie broni.

Prezyzując: Nie Polska, tylko konkretne osoby, które skonstruowały przepisy broniące mnie, jako mniejszość etniczną i przeforsowały je. Tym konkretnym osobom jestem wdzięczny, choć nigdy ich nie spotkałem (w grę wchodzą też ludzie związani z Powszechna Deklaracją Praw Człowieka, a więc osoby rożnych narodowości).
Z racji Twoich zwiazkow ze spolecznoscia romska powinienes wiedziec co
tam sie robi z czlonkami tej spolecznosci.

Wiem. Ale ja też nie utożsamiam się z Romami. Nie miałem wpływu na to, ze moi rodzice wpadli sobie w oko.

Myslisz ze w konstytucji III rzeszy nie bylo zapisu o zakazie gazowania
ludzi?
Niemcom to jednak nie przeszkadzalo.

Właśnie z tego powodu nie ufam tym, co pchają się na prezydenckie, premierskie i sejmowe stołki niezależnie jaką opcję by reprezentowali. Im też mogłaby "nie przeszkadzać" konstytucja w cyklonowaniu B mniejszości narodowych czy etnicznych, jak juz by sie dorwali do swoich koryt.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-12 11:18

Prezyzując: Nie Polska, tylko konkretne osoby, które skonstruowały przepisy broniące mnie...


Ale ja też nie utożsamiam się z Romami.

Troche sie pogubilem.
Z jednej strony piszesz ze jakies zapisy w konstytucji bronia Ciebie jako mniejszosc (zakladam ze piszesz o romskiej) a z drugiej ze sie z ta mniejszoscia nie utozsamiasz.
Jesli sie nie utozsamiasz to w jaki sposob te zapisy Ciebie bronia?
Podobna sytuacja jest z Indianami w Kanadzie.
Maja pelne prawa mniejszosci dopoki przebywaja na terenie rezerwatow ale jak z nich wyjada traca wiekszosc przywilejow z tym zwiazanych i staja sie zwyklymi obywatelami Kanady.

Właśnie z tego powodu nie ufam tym, co pchają się na prezydenckie, premierskie i sejmowe stołki niezależnie jaką opcję by reprezentowali.

Ja tez im nie ufam ale jesli nie wezme udzialu w wyborach to nie bede mogl pozniej krytykowac ich za zle dzialania.
Taka mamy strukture rzadzenia i tego nie zmienimy.

Nawet w spolecznosci romskiej sa podzialy polityczne.
Niedawno slyszalem o istnieniu dwoch osrodkow wladzy romskiej kazda ze swoim wlasnym krolem.
Zreszta nie pierwszy raz w dlugiej historii Romow.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 17:18

(zakladam ze piszesz o romskiej)

Ano właśnie nie. Mam na myśli bronienie praw, ochronę przed utrudnianiem komuś życia rasizmem, nacjonalizmem, dyskryminacją itp. Nacja jest bez znaczenia - równie dobrze mógłbym być Eskimosem, ale posiadanie obywatelstwa polskiego daje mi równouprawnienie z Polakami i żaden Polak nie ma prawa gnębić mnie ani mojej rodziny.

jesli nie wezme udzialu w wyborach to nie
bede mogl pozniej krytykowac ich za zle dzialania.

A czemuż nie? Nigdy nie krytykujesz kogoś za kogo nie jesteś odpowiedzialny? I odwrotnie: Oddając na kogoś głos, tym samym zwolniłeś go od jakiejkolwiek odpowiedzialności za jego czyny? Bez przesady. Gdy taki np. zrobi aferę hazardową, to weźmiesz winę na siebie, a jego nie będziesz krytykował, bo go wybrałeś (lub nie wybrałeś)? Przestań. Właśnie oni chcą nam zaszczepić takie myślenie (o prawie do odpowiedzialności lub jego braku), by nas uwikłać w swoje gierki. I jedni i drudzy.
ździcho / 62.244.152.* / 2011-04-12 09:28

Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem rośnie poparcie dla pisu jak oni nie mówią o niczym
innym jak tyko o Smoleńsku, zdradzie i tym podobne bzdury!?

Proste jak drut. Aktywność medialna. Podobnie jest z Platformą. W Polsce od lat liczą się WYŁĄCZNIE i TYLKO te DWA ugrupowania ze względu na hałaśliwość medialną, mimo ze nie mają ŻADNEGO programu. Nikt, kto ma jakąś KONCEPCJĘ, nigdy nie będzie brany pod uwagę, tylko ten który HAŁASUJE. Tylko za tym drugim gawiedź pogoni owczym pędem.
Ludzie wytłumaczcie mi proszę ten fenomen

Wpisz w wyszukiwarkę Wikipedii: "eksperyment Milgrama". Gwarantuję, ze pojmiesz ten fenomen. Pozdrawiam.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 09:08
tak..dojdzie do wojny z Rosja i Niemcami- od razu na 2 fronatach..mamy tak sprawna armie lacznie z lotnictwem i mar woj ze spacerkiem dojdziemy w pare dni do Munchen i Hamburga oraz Moskwy i St petersburga. QWojna domowa jest tak czyms oczywistym ze wszyscy ktorzy znalezli sie nie tylko na listach IPN ale majacy legotymacje PZPR oraz ci ktorzy prenumerowali Gazeta ktora piszala i pisze wylacznie prawde beda obligatoryjnie wisiec na drzewach...i slupach wysokiego napiecia . Malo tego jak wstretne pisiory dojda do wladzy to
- beda trzesienia ziemi
- tsunami bedzie a jakze i Kolobrzeg zniknie z powierzchni ziemi
- na Polske zwala sie plagi Boze jak posocznica, trad i dzuma
- obowiazkowym nakryciem glowy bedzie berecik z antenka
- beda zakazane karty kredytowe i obowiazkowo o 6 i 18 na msze za podpisem na liscie obecnosci

jezeli to malo to dodaj Drogi Jedrusiu jeszcze cos wg wlasnego uznania i zadawaj dalej sobie pytania dlaczego nie jestes tego w stanie pojac...
A tak przy okazji to mamusia nie ostrzegala Cie ze palenie trawki z rana dziala destrukcyjnie na szare komorki???? to oczywiscie pytanie retoryczne
antyprorok / 89.72.57.* / 2011-04-12 09:25
to proroctwo, które może się spełnić!
Maximilian / 188.146.173.* / 2011-04-12 09:03
Jądrusiu, wróć do klasy i podciągnij spodenki.
jędruś300 / 83.17.181.* / 2011-04-12 09:07
To nie jest wytłumaczenie :-)
x69 / 83.238.246.* / 2011-04-12 09:26
Bo tu nie chodzi o wytlumaczenie. Widziales fanatyka ktory dziala i mysli racjonalnie?
Mulla Jaroslaw stworzyl armie PIStalibkow do spoly z ojcem z Torunia.
Tylko Rydzyk jak mu juz Kaczynski przestanie byc potrzebny odwroci sie od niego.
Efekt ? strata poparcia na poziomie tak szacuje 15-20% - w ten sposob Rydzyk dokonczy konczacy sie PIS.
Moze troszke przesadziles, ale fakt jest faktem ze Kaczynski zachowuje sie jakby byl niepoczytalny.
A historia zna juz takich swirow z ktorych wszyscy sie najpierw smiali a potem przeszli (te swiry) do historii. Niekonieczne tej chlubnej.
Nawet jak wygraja to nikt z nimi nie wejdzie w koalicje a na samodzielne rzady nie maja szans.
Wiec nie martw sie
A co do wieszania - nie martw sie bedziesz bohaterem podobnym do tych z Katynia :)
Always look on the bride siede of live :)
darencjusz / 77.252.251.* / 2011-04-12 10:12
x69 ty jednak miast mózgu masz trociny zastanów się kto zaczął tę farsę w 2005 po przegranych wyborach jednych i drugich , która partia skupia bogatych ludzi ,i wpływowych ludzi , która partia potrafi tyle obiecać i wmówić ,że jesteśmy zieloną wyspą , pijar maja doskonały wręcz fenomenalny , która z tv mówi źle o niespełnionych obietnicach rządzących obecnie , która partia jest krytykowana jak rządziła , jak i jak jest w opozycji naprawdę szkoda słów , kto chciał rozliczenie sb-ków , a kto ich broni , a wsi siedlisko pełna zgnilizny , ty myślisz , że tusk bez ich zgody rządził by zastanów się . lecz myślenie nie jest chyba twoją najmocniejszą stroną
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 09:22
Jak, to nie jest wytłumaczeniem , To PrzyPOmnij sobie jak pieknie gosPOdarka rosla za czasów PiS.

POmnisz ili ty Zabył
antyprorok / 89.72.57.* / 2011-04-12 09:27
powiem raczej - mimo rządów PiSu, POpaprańcu

Najnowsze wpisy