Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rossijskaja Gazieta: Polaków wyślą do Donbasu?

Rossijskaja Gazieta: Polaków wyślą do Donbasu?

Wyświetlaj:
HenBal / 83.14.159.* / 2015-01-30 15:50
Ciekawe po co mamy Konstytucję, która jednoznacznie zabrania nam walczyć gdziekolwiek oprócz obrony naszego kraju po co traciliśmy młodych ludzi w Iraku i w Afganistanie. Pachołek USA ma robic co każe mu hegemon, który musi mieć poligon do wyrzucenia już starego zapasu broni, utylizacja u siebie jest kosztowniejsza. Cynizm z jakim manipulują naszych władców jest widoczny gołym okiem. 5 tysięcy zabitych i dziesiątki tysięcy rannych to jest nic, trzeba setek tysięcy, żeby dosięgnęła jakaś kula tych którzy popychają do walki. Wtedy okaze się, że zycie jest tylko jedno. Więc nie negocjowc nie rozdzielać tylko szczuć jednych na drugich i podsuwać coraz lepsze zabawki.
bsf / 46.45.103.* / 2015-01-30 11:17
Rosjanie z głodu przyjdą tu aby zobaczyć z bliska Zieloną Wyspę dobrobytu i poznać "psiapsiółki" pani premier.
wrtwtwrt / 83.12.121.* / 2015-01-30 13:21
niestety psiapsiółki nie będą czekać na efekty tego gnoju w który nas pakują tylko zwiną się za ocean. Rosyjscy żołnierze będą się zapoznawać z żonami/córkami zwykłych Polaków- również tych którzy tak wypisują na forach o konieczności dokopania ruskim, zabiciu ich, unicestwieniu itp. Oni też napiją się piwa które tu od roku warzą.
Mały Kazio lat 6 i puł / 83.12.121.* / 2015-01-30 10:49
a więc wojna!!!!! Wzywam wszystkich obecnych tu patriotów- porzućcie swoje posady, swoje wiecznie marudzące żony, swoje wiecznie zasmarkane dzieci i swoje ciepłe domy/mieszkania. Ruszajmy wszyscy na bój z Moskalem!!!!! Przy odrobinie szczęścia (eskalacja konfliktu do poziomu rosyjskiego kontruderzenia nuklearnego) za jednym zamachem pozbędziemy się i tych cholernych zakredytowanych domów i tych żon i tych bachorów. Achhhhh już mam ciary rozkoszy na myśl o wielogodzinnym wylegiwaniu się w ośnieżonych okopach, ten zapach spalonych ciał, te małe ale bardzo smaczne racje żywnościowe, ten rozkoszny niepokój z której strony nadleci pocisk z Grada i te wieczorne zakłady z kumplami o to który z nas nie przeżyje następnego dnia. Ja stanę do boju w pierwszym szeregu. Zamiast pisać po próżnicy w necie zaciągnijcie się do tworzonej właśnie polsko-litewsko-ukraińskiej brygady. W realnym boju pokażmy na co nas stać!!!! Ci z nas którzy przeżyją wojnę z dumą będą nosić na piersiach ukraińskie ordery za odwagę. Z jakąż pogardą będziemy mogli patrzeć na tych wszystkich tchórzy i dekowników którzy cała wojnę przesiedzą przed kompem. W pysk im nie będziemy mogli dać z prozaicznego powodu że wielu z nas wróci z tej wojny bez rąk albo nóg. Nie trwóżcie się jednak bracia!!!! Nawet jak ruski pocisk urwie nam jaja to zawsze będziemy mogli poprosić jakiegoś syna polityka żeby zapłodnił w naszym imieniu naszą żonę. Jako patriota napewno nie odmówi. Wojna nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Call of Duty przeszedłem w 4 godziny. POLACY DO BRONI !!!!!!

Najnowsze wpisy