Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rostowski blefuje, nie będzie żadnej obniżki VAT. Oto dowody

Rostowski blefuje, nie będzie żadnej obniżki VAT. Oto dowody

Wyświetlaj:
skarbonka54 / 83.30.82.* / 2012-03-19 19:55
Płacę wysoki VAT więc nie kupię jakiejś opodatkowanej usługi, jakiś przedsiebiorca mniej zarobi i zwolni jakiegoś pracownika płatnika podatków. Pracownik znajdzie pracę poza Polską i tam będzie płacił podatki. Do kraju nie wróci wyedukowany z naszych podatków, by nie płacić drakońskich podatków. Ale to nazbyt skomplikowane dla wielu polityków. Proponuję wprowadzić dla dobra kraju 50 procent VAT i 50cio procentowy podatek liniowy. Niemożliwe? a kto sadził że możliwy jest 23 procentowy VAT?
ch / 77.253.150.* / 2012-03-20 11:34
wyjazdy nam sie snily za praca wiec je mamy popierajac wstapienie do UE. Zyta zachecala a ten jelop z Gorzowa powiedzial swoje pierwsze slowa po angielsku yes yes yes i tyle w tym temacie. Oczywiscie przy aprobacie wszystkich ktorzy porownywali place w UE z Polska bez porownan cen ktore faktycznie sa takie same jak w UE.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-03-19 17:02
Politycy wzięli się za reformę bałaganu emerytalnego od dupy zamiast od głowy!
Bo brakuje pieniędzy ze składek na wypłatę emerytur z ZUS a czy nie brakuje ich więcej w KRUS? Do świadczeń KRUS dopłaca budżet z naszych podatków, aż 95% bo składki KRUS-owców pokrywają zaledwie 5% wypłat. Do ZUS dopłaca się, 40% bo składki ubezpieczonych w ZUS pokrywają 60% wypłat. Kto więcej pobiera wypłat niż wpłaca składek? Policjant przechodzący na emeryturę po 15 latach służby w wieku 35 lat ma taki bilans: wpłata do wspólnej kasy 0zł, bo brak składek. Wplata podatków również 0,0zł bo całe wynagrodzenie pochodziło z budżetu. Wypłata 1400zł brutto miesięcznie x 12 miesięcy = 16800zł rocznie do 65 lat pobiera przez 30 lat kwotę 504 000zł. Teraz mężczyzna pracujący od 16 roku życia do 65 lat przez 49 lat wpłaca do ZUS powiedzmy składki tylko od 2000zł, czyli emerytalna 19,52% =390,40 rentowa 8% =160,00zł nie liczę wypadkowej i innych razem 850,00zł miesięcznie x12 miesięcy = 10200zł rocznie x 49 lat = 499800zł emerytura będzie wyliczona tylko ze składek emerytalnych inne składki przepadają. Czyli 390złx12x49lat= 229320: 204,6mcy dalszego życia =1120zł emerytury.
Ale policjant będzie również po 65 roku życia pobierał emeryturę już podwyższoną do 3000zł brutto przez 204,6 miesiąca, czyli pobierze kolejne 613 800zł emerytury razem taki policjant pobierze 1 227 800zł przy wpłacie składek 0 zł. Oto powód, dla którego rządowi brakuje pieniędzy, bo przecież tych uprzywilejowanych są setki tysięcy. GUS podał, że mamy obecnie 100 tys. żołnierzy, ale mamy ponad 400 tys. emerytów wojskowych. Podobne proporcje są w wszystkich uprzywilejowanych emerytalnie, ubezpieczeniowo i podatkowo grupach. To te przywileje niszczą nasze państwo a nie ludzie pracujący do 65 lat! Więc podwyższanie wieku emerytalnego mężczyznom 65 letnim, którzy już przepracowali 49 lat do 67 lat a pozostawianie tych wszystkich luksusowych a wielokrotnie droższych przywilejów to chamstwo i złodziejstwo!! To podział społeczeństwa na panów i poddanych!!
głosujący kiedyś na po / 195.206.127.* / 2012-03-19 15:27
Rostowski to zwykły kłamca, taki zresztą jak i tusek.
Już niedługo nadejdzie wasz koniec.
Nawet SLD jest mądrzejsze od po-parańców!
lukaszduran / 2012-03-19 14:47 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁY SIĘ ZE MNĄ 3 FIRMY ORAZ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY ORAZ PRO-PRZEDSIĘBIORCZE RUCHY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

Ja i osoby biorące udział w inicjatywie REFORMATORZY RP podejmiemy się zadania. Działam od 14 lat charytatywnie w pozarządowej organizacji typu non-profit Stowarzyszenie Miłośników Miasta Orzesze www.smmo.org.pl. od 2008 roku jestem w zarządzie i pomimo ogromnej odpowiedzialności karnej i finansowej (prowadzę księgi rachunkowe i opracowuję sprawozdania finansowe) nie biorę za to "złamanego grosza". podaję KRS 0000035797 dla wiarygodności. żeby moc rządzić i robić reformy zrzekniemy się pisemnie immunitetów i przywilejów w ramach sprawowanego mandatu. nam wystarczy średnia krajowa a podstawą rządzenia będzie cięcie wydatków i odbieranie politykom a nie społeczeństwu.

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
uczonykot / 2012-03-19 15:14
chcą się dorwać do koryta jako pseudo reformatorzy ? Wara.
Nie będzie nowych zlodzieji.
Może na szczęście wróci komuna, ale tak ktora za pysk narod znowu weźmie i pokaże gdzie warcholstwa miejsce.
Toster3d / 83.11.137.* / 2012-03-24 18:03
Ta "komuna" to jakaś nadprzyrodzona śiła która bierze ludzi za mordy? Człowieku co ty gadasz, ludzie tworzą naród i państwo. Jeżeli ludzie są spier****** to twoja komuna też taka będzie. Komunizm jest utopijny, nie możliwy to wprowadzenia. Oraz w systemie komninistycznym w większości u władzy są same oszołomy bez wykształcenia. Tak jak teraz w Polsce gdyż obecni rządzący to 'kominiści' obsadzeni na stołki przez swoich kolegów 20 lat temu (patrz magdalenka, nocna zmiana, okrągły stół)
uczonykot / 2012-03-24 18:13
Mylisz sie kolego, może i moja komuna to ludzie po WUM-lu ale doświadczeni starzy komunisci. Kto ich zastąpił po 89-tym ? nieuki , fizyczni ledwie z podstawówką. Do czego doprowadzili. Komuno wróć, w tej najostrzejszej formie : Polska - Republiką Rad, a nie samodzielnym upiorem Europy
Ob-Server / 79.185.220.* / 2012-03-19 14:21
A ile wynosi stawka VAT u Sąsiadów za Odrą?
ciemnowidz / 93.105.229.* / 2012-03-19 13:59
Wbrew zapowiedziom, rząd z tych pieniędzy nie zrezygnuje.

A my nie zrezygnujemy z chleba i skrócimy ten rząd o głowę.Mam nadzieję,że nie fizycznie,ale wszystko na to wskazuje.
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-03-19 13:51
Blefować to można w kartach, a ten gargamel zwyczajnie nas oszukuje.
Andrzej Bogacz / 81.219.62.* / 2012-03-19 13:26
A kiedy powrót do legalnej waloryzacji emerytur?
Skladke ZUS zabiera mi ch..Rostowski po staremu, a emeryturę obniżył mi o 150 zł.
celsjus / 178.42.99.* / 2012-03-19 12:54
Ten elektryczny ksiegowy dostal obywatelstwo polskie, czy nadal Tusk łamie konstytucje?
tadeusz.W. / 77.45.44.* / 2012-03-19 12:31
No wreszcie i ten portal to widzi!!!
To jest podobnie jak deklaracja pana Szejnfelda przed wyborami w programie publicystycznym w telewizji, że nie wzrosną podatki - a wzrosły w postaci VAT i to w najcięższym wymiarze na artykuły dla niemowlaków. Zwycięzców się nie rozlicza więc przed wyborami obiecuje się byle co w przeświadczeniu, nie kłamią - przepraszam " mijają się z prawdą " - zawsze ktoś tam w to uwierzy!!!
Pilsener / 2012-03-19 11:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak już coś obniżać to horrendalne opodatkowanie pracy, praca to nie dobro luksusowe. Nie mam nic przeciwko opodatkowaniu konsumpcji (bo państwo musi z czegoś czerpać dochody) ale praca nie powinna być opodatkowana, tak samo jak kapitał.
kalibrylant / 83.14.49.* / 2012-03-19 11:38
Dług publiczny Polski wynosi...
943 371 713 680 zł i rośnie, nie kłam Pinokio nie kłam - Polska staje się bankrutem
Zyga PRL / 83.136.224.* / 2012-03-19 11:32
4 PLN to podatek w litrze paliwa
10 PLN to podatek w paczce fajek
40 % zabiera mi ZUS
20 parę procent idzie do skarbówki
23 % VAT
20 PLN płacę za przejechanie 100 km autostrady
itd...

Z każdej zarobionej złotówki zostaje góra 20 groszy.

Wszystko po to żeby miała się dobrze zgraja munurowych czy górniczych emerytów, 500 tys. ekipa urzędników, kolejne tabuny sędziów czy prokuratorów.

Tym czasem w razie poupadnięcia na zdrowi mogę liczyć na pomoc od państwa w postacji 600 PLN na miesiąc.
Co to za gó...???!!!!
uczonykot / 2012-03-19 15:17
Widocznie jesteś do dupy pracownik. Gdybys był dobry pracownik, to miałbys więcej niz 20 groszy.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-19 11:37

Tym czasem w razie poupadnięcia na zdrowi

mozesz liczyc jedynie na zasilek pogrzbowy z ZUS-u.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-19 11:28
Od kiedy klamanie jest nazywane blefowaniem?
To taka nowomowa POpaprancow.
prześmiewca / 84.10.193.* / 2012-03-19 11:12
Będzie tak jak z podatkiem "Belki", kura szybciej znosi jajka niż oni ten podatek, a tyle obiecywali.

Najnowsze wpisy