Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rostowski: Nie będzie obniżki akcyzy na paliwa

Rostowski: Nie będzie obniżki akcyzy na paliwa

Wyświetlaj:
vokus / 2011-04-21 23:54 / portfel
Obniżanie akcyzy to by był jakiś skrajny idiotyzm i przejaw bezgranicznej głupoty. Populizm kosztem generowania długu publicznego w niesamowitym tempie. Fajnie, kierowcy płacili by może złotówkę mniej na litrze przez pół roku, aż do uspokojenia sytuacji na rynkach, a potem ich dzieci spłacały by te pół roku przez kolejne 10 lat. Takie sytuacje sprawiają, że straszak w postaci powrotu PiS'u jest nadal aktualny. Przecież tamci idioci obniżyliby tą akcyzę.
millyt / 188.33.116.* / 2011-04-28 20:22
a moze debilu socjalisci w tym kraju przestana wydawac tyle pieniadzecy co? podatki sie trzyma nisko dla prosperitum tnie regulacje i tnie wydatki niestety wy debile socjalistyczne tego nie rozumiecie to wy fundujecie dlug do splaty moim dzieciom i wnuka moze zaczniecie kupowac obligacje co? skoro tak kochacie socjalizm to oddajce kazde wasze oszczednosci coz wy niemacie zadnych kazdy socjalista zdeklarowany to nieudacznik a kazdy socjalizujacy tylko zyje za wszystko co urobi. hahahaha
anty popis / 203.88.94.* / 2011-04-22 06:16
jezeli obnizanie akcyzy to skrajny idiotyzm to podwyzszyc o 100 procent ,a co do splacania to dlugi co juz narobiliscie jeszcze prawnuki beda splacac a nowych pozyczek juz nikt nam nie udzieli bo kto porzyczy bankrutowi
Oszołomowaty / 89.229.238.* / 2011-04-21 23:32
Oszołom jestem ale tutaj muszę się z Rostowskim zgodzi - obniżanie o parę groszy akcyzy nic nie da - pośrednicy to szybciutko "zagospodarują" - już to przerabialiśmy zdaje się ze dwa razy. Z tym dodatkiem drożyźnianym też nie zdziała - z reguły łapią się na nie cwaniacy i ci co go nie potrzebują. Ale pomysł wyprzedaż waluty aby przez to wpływać na inflacje w Polsce to jakoś tak ... dziwnie. Pomimo prowadzonych akcji POprofesorów w TVN-ie i innych działań POchwalnych ... Coś mi tutaj jakimś przekrętem zalatuje, ale zobaczymy za kilka miesięcy ...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 83.8.115.* / 2011-04-21 16:35
- panie Walendziak ja się nie boję, ja mam raka

"Aż 70 proc. respondentów obawia się, że sprawy w kraju zmierzają w złym kierunku. Tylko 20 proc. jest przeciwnego zdania"
know who your mates are! / 77.102.17.* / 2011-04-21 16:06
Ależ tu są wszyscy ładnie zgodni!
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-04-21 16:06
Straszeni żałuję, że na forum funkcjonuje cenzura, mimo tego że nie używam obelżywych słów, nie nawołuję do nienawiści, ani nie łamię przepisów prawa.
Skoro tak ma być zapraszam jedynie na bloga: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.
Wczoraj zamieszczony tam wpis odnośnie najnowszych badan preferencji wyborczych we Francji, powinien polskich liderów partii politycznych co najmniej zastanowić.
Rolandsinger / 178.37.144.* / 2011-04-21 15:17
Kiedyś ludzie zagrają twoim kłamliwym łbem w football śmieciu Rostowski. Alkoholiku zadłużający przyszłe 4 pokolenia.
historia to klamstwo / 81.219.113.* / 2011-04-21 17:24
A gdzie koteczku ???
Na Florydzie, w pilnie strzeżonych rezydencjach Drzewieckiego i Sobiesiaka ???
"spadaj dziadu'" :-))))
zawadek / 193.34.52.* / 2011-04-21 15:13
Jacek gnoju dawaj mi swoja pensje to tez mi bedzie latała obniżka akcycy
pomo dore / 2011-04-21 15:03 / Tysiącznik na forum
wojens gdzie jestes misiuuuuuuuuuuu???? to jest ciekawy temat i mogłys pisać post za postem ;DDD
arch / 2011-04-21 15:05 / Tysiącznik na forum
Daj mu spokuj pewno POsrał się szczęscia . .
cygan romuleski / 62.180.231.* / 2011-04-21 14:57
Rostowski, poznaj mnie ze swoja corka f**k me like a w***e I am a finanse zostaw Lepperowi. on przynajmniej sie zna na rzeczy.
tesa1959 / 2011-04-21 22:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
O, tak! Lepper to specjalista!!!
arch / 2011-04-21 15:27 / Tysiącznik na forum
" Była piękna! Była młoda.
Była niewinna. Była najlepszą dupą, jaką kiedykolwiek miałem. A miałem ich sporo, na całym świecie! " - Jack Woltz " The Godfather"
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-04-21 14:53
Państwo jako instytucja przymusowa [nie można wybrać swojej przynależności państwowej niestety], z istoty swojej zobligowane jest do dbałości o dobro publiczne.
Jeżeli obniżka akcyzy na paliwo - kluczowy czynnik kosztotwórczy naszego życia we wszystkich jego aspektach, nie jest działanie dobrym, w aktualnej sytuacji, to co nim może być?
Chciałbym przypomnieć Panu Ministrowi ile kosztuje paliwo w USA, przy jakim poziomie przychodów z tytułu pracy najemnej!!!
Niestety, jak długo funkcjonujemy w systemie partiokracji, jak długo reprezentanci przypominają sobie o reprezentowanych tylko przed wyborami [historia zna pojęcie mięsa armatniego, mam wrażenie że wszyscy jesteśmy mięsem urnowym partii politycznych], tak długo nie może być dobrze.
Może światełkiem w tunelu dla przeciętnych zjadaczy chleba, dla społeczeństwa obywatelskiego, jest skopiowanie tego co robi dziś Pan Hulot we Francji? Może nadchodzi czas zasadniczej reformy systemu reprezentacji. Może czas rozbić monopol "starych" partii w Polsce?
Więcej na ten temat: Francja zmienia swe preferencje polityczne - czy Polska pójdzie jej śladem na: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
1buzza / 2011-04-21 14:45
gdzie jest odpowiedzialność karna za doprowadzenie Państwa w takie długi.Państwo polskie ludziom wypłat nie wypłacało a jeszcze z długi zamykało.Przecież za doprowadzenie Polski do tego stany powinni odpowiedzieć karnie Ci którzy rządzą Polską...przepadek mienia w całości...co w Polsce są Święte krowy...
Drzesiu z florydy / 81.219.113.* / 2011-04-21 17:28
Jakiego mienia ???
Ja nic w Polsce nie mam !!!!!
a to co mam, to jest daleko od was, debilki :-)))))
Wacuś Młody EuroPOsraniec / 83.29.9.* / 2011-04-21 14:32
WIELKA OKAZJA - Rostowski z Belka rozpoczynaja WIELKĄ WYPRZEDAŻ na rynku walutowym PEKUNII pożyczonej z UNII - POsrańcy i PiSiory i lemingi wszelakiej masci - NADSTAWIAĆ WORY jeszcze nigdy DOLAR nie był tak tani.
Elektro Devil / 2011-04-21 14:27 / Tysiącznik na forum
ten człowiek powie wszystko co trzeba, aby tylko przekłamać swoje rzeczywiste działania.

Rządy PO to zdecydowanie najgorsze rządy w Polsce od 89' !!! Liczby mówią same za siebie i tego nie da się przekłamać...
nacjonale / 77.254.2.* / 2011-04-21 14:24
dzieki jacuś. jesli chodzi o obniżki to wiadomo ze mozna na was liczyć i nigdy nie obniżycie zadnego podatku. PO to jakis nowy odłam liberalizmu. Liberalizm aferalizm
a5 / 93.179.208.* / 2011-04-21 13:58
ROPA jest kupowana za dolary. Gdy 1dolar=2 złote inflacja zniknie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy