Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rostowski: Nie trzeba nowelizować budżetu po powodzi

Rostowski: Nie trzeba nowelizować budżetu po powodzi

Wyświetlaj:
ob / 81.219.72.* / 2010-06-22 10:43
"Krzywa Laffera to bzdura" powiedzial prof. Marek Belka. A wiec trzeba wrocic do poprzednich progow PIT oraz obciazyc podatkiem dochodowym calosc zarobkow, a nie tylko ich czesc w niektorych przypadkach.
Mam nadzieje, ze metody rumunskiej /obnizenie emerytury i renty o 15% i obnizenie wynagrodzen w budzetowce o 25% / nie bedziemy stosowac w stosunku do emerytow i rencistow.
Podwyzka VAT tez mi sie nie podoba, szczegolnie przy produktach zywnosciowych.
A moze nalezaloby zrezygnowac z wyplacania emerytur osobom, ktore pracuja na etacie?
arch / 2010-06-22 10:44 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html
janiszek72 / 2010-06-22 10:12 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że nie trzeba nowelizować budżetu, ponieważ nie ma realnych środków w jednej wielkiej dziurze, które mogłyby choć w połowie zabezpieczyć koszty i straty związane ze skutkami powodzi. Ludzie dotknięci tym nieszczęściem mogą liczyć na siebie i na pomoc bezimiennych darczyńców. Tusk już odpracował na wałach to, co mógł i na więcej Platformy Antyobywatelskiej nie stać, bo teraz są ważniejsze wydatki związane z drugą turą wyborów i wrzuceniem za wszelką cenę Bronia na fotel Prezydenta. Mega żenua. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

Najnowsze wpisy