Forum Polityka, aktualnościKraj

Rostowski: W sprawie OFE popiera nas więcej niż dwa kraje

Rostowski: W sprawie OFE popiera nas więcej niż dwa kraje

Wyświetlaj:
em96 / 151.81.108.* / 2010-12-01 19:12
Więcej niż dwa, mniej niż trzy...?
Mogą to być Rosja, Korea Płn... a ten "więcej"...?
Interesujące, co to jest to "więcej"...?
- Wiem... PO ...!
żuczko / 83.2.33.* / 2010-12-01 18:35
Rostowski jak Kim: Rodzina na swoim!

Minister finansów Jacek Rostowski podjął dzieło walki z bezrobociem.
Na początek zatrudnia członków własnej rodziny. Jego wzorem jest monarchia dziedziczna w Korei Północnej.

Kim Dzong Il i Jacek Rostowski: Pjongjang - Warszawa, wspólna sprawa!

Walka z brakiem zatrudnienia zaczęła się od córki Mai Rostowskiej, która w wieku 23 lat została doradcą ministra spraw zagranicznych. Jej wybitne zdolności potwierdzi już wkrótce stanowisko ministerialne.
Następnie zatrudniono bratową, wszystkich czterech szwagrów Jacka Rostowskiego oraz ich pełnoletnie dzieci. W kolejce czekał siostrzeniec stryja wraz z żoną, jej siostry i ich mężowie. Dzieci sióstr stryjecznego siostrzeńca również nie mogły pozostać bez pracy, podobnie jak liczni członkowie rodziny Jacka Rostowskiego ze strony żony.
sbf / 87.205.247.* / 2010-12-01 19:04
Tak zakłamanego i fałszywgo rządu Polska nigdy jeszcze nie miała. OFE to MEGA przekret i oszustwo na wielka skale poczynając od dziedziczenia PO załatanie dziury budżetowej PO nieudacznikach tuskowych.
tańczący__fundami / 95.49.240.* / 2010-12-01 17:32
Cwaniak z PO myśli że Polacy to idioci i nie wiedzą że inaczej liczony DŁUG to nadal DŁUG !!! i kiedyś go trzeba będzie spłacic !!!
arch / 2010-12-01 18:06 / Tysiącznik na forum
Czyli znów robimy kreatywną księgowość ?
Inwestorzy zagraniczni nie sa debilami i zapewnianie ze wszystko + kretynski usmiech to o wiele za mało. Ten rzad już udowodnił że żadnych reform nie bedzie a długi będzie powiekszał tak długo jak tylko będzie mógł.

Prawdziwy zjazd PLN i problemy zobaczycie gdy rząd ogłosi że do OFE będzie spływać nie kasa a śmieciowe obligacje emerytalne. Podwyżka VAT do 25% jest juz w tej sytuacji praktycznie pewna.
I jesli myślicie że to wystarczy, to jesteście bardzo naiwni.
Budyń / 87.206.164.* / 2010-12-01 18:04
Większość - NIE WIE...a z tych którzy wiedzą, większość to ma tam, gdzie rzeczywistość będzie miała ich prawa nabyte...
Ryba psuje się od głowy. Polska=Grecja. / 195.117.255.* / 2010-12-01 17:24
Poziom reprezentowany przez Vinsenta sięgnąl BRUKU, Teraz to Panstwo pokazuje jak oszukiwać innych, stosować kreatyywną księgowość, traktować wybiórczo rózne rodzaje długu.. A może Polska wyemituje obligacje a OFE będzie musialo ze swoich środków te pieniądze oddawać Ministrowi? TO dług się wtedy nawet zmniejszy. Czemu nie, wszystko wolno. Prawa nie ma. Wsztstko pod dywan. Jedni w Polsce mają prawa "nabyte" a reszta chołoty zapier... do 70 -tki. Ja też może mam takie prawo nabyte, jak się zatrudniałem po raz pierwszy nabyłem prawo do pójścia na emeryturę w wieku 65 lat. Nie wolno m tego zabrać.
em96 / 151.81.108.* / 2010-12-01 19:27
Problem w tym, że Ty masz przestrzegać prawa, które oni tworzą.
A, ponieważ uchwalili i nikt ich przed tym nie mógł powstrzymać, bo właśnie zagłosowałeś za ich większością w Parlamencie, że prawo nabyte będzie obowiązywało... jak PiS przejmie władzę...
- No i znowu winne PiS...

Najnowsze wpisy