Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosyjska czarna lista to "wrogi akt". Europosłowie ostro o zakazie wizowym

Rosyjska czarna lista to "wrogi akt". Europosłowie ostro o zakazie wizowym

Wyświetlaj:
smak / 66.249.93.* / 2015-06-09 18:40
A ja bym tę listę rozszerzyyyyyyyył.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Antyburżuj / 82.145.223.* / 2015-06-09 16:25
Banda bezczelnych typów! Jak dostane od kogoś w pysk to chyba normalne że oddam? Treść komentarza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
amelie2 / 217.8.185.* / 2015-06-09 15:31
A sankcje przeciw Rosji i zakaz wjazdu do UE dla wielu Rosjan, zatrzymanie rosyjskich motocyklistów na polskiej granicy to według tego paniska akty przyjaznej dobrej woli. Uczciwy człowiek, nawet za te tysiące eurosrebrników tak by nie kłamał.
emigrant1213313 / 194.126.80.* / 2015-06-09 15:12
ciekawe co w tym europarlamecie biora. Pewno jakies biales kreski. Najpierw przygotowuja taka liste wobec Rosjan , ktorzy maja tak samo w d... ta liste jak UE ruska. Ruskie nie musza jezdzic do UE ani na owrot nie rozumiem po co ruskie mialaby tam jezdiz a tym bardziej do USA gdie obrot handlowy jest praktycznie zero. Jeszcze pare fabryk maja amerykanie w ruskach nawet ostatnie bell otworzyl fabryke helikopterow w ruskach.W ogole tych sankcji nie rozumiem skoro tak jest usSSmancom tak zle to czemu obroty handlowe z rosja wzrosly paredziesiat procent. USSmance zas wyroluja UE. Teraz UE traci kontrakt na szyba kolej kitajce beda budowac miedzy kazaniem a Moskwa. Polska nie ma gdzie sprzedac jablek a angole kupuja je z nowej zelandii- taka jest solidarnosc UE . Ja wole polskie bo wiem ze nie pryskane i kupuje w polskim sklepie. A propo sankcji juz ruskie zapowiedzialy ze na ISS USSmance beda skakac z trampoliny
burak2 / 31.178.86.* / 2015-06-09 13:41
Kto pierwszy zaczoł pisać listę?Amerykanie do nas bez Wiz my do nich wizy płatne 200 US?A polaczki cicho siedzą debilne politycy......Trzeba nam Putina.....
efqerqerq / 83.12.121.* / 2015-06-09 13:17
hehehe rosyjski zakaz wizowy to wrogi akt a wcześniejszy europejski takim wrogim aktem nie jest.bajki w sam raz dla lemingów

Najnowsze wpisy