Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosyjska prasa: Bliźniaków Kaczyńskich rozdzielą wybory

Rosyjska prasa: Bliźniaków Kaczyńskich rozdzielą wybory

Wyświetlaj:
dada8844 / 82.45.245.* / 2007-09-29 00:55
bo nie wystarczy chciec,trzeba muc
dada8844 / 82.45.245.* / 2007-09-29 00:53
kaczki nie macie luster w domach,wiem ze nie o wyglad chodzi,ale niestety jak cie widzo,tak cie piszo.a pierwsza dama to calkiem poraszka.oszczedzcie wstydu dla polski i w koncu cos dla niej zrobcie,zniknijcie
marek 19-53 / 83.24.2.* / 2007-09-06 23:34

konkluduje dziennik należący do koncernu gazowego Gazprom.


Niech to wystarczy za komentarz.
absurd / 83.11.88.* / 2007-09-06 17:40
ale gadanie ma ta rosyjska prasa, zeby choc troche bardziej logiczne i prawdziwe. troche zawiedziony jestem tym co przeczytałem bowiem zawsze przekonany byłem ze rosja ma dobrych analityków , chyba ze gazeta powołuje się na wszystkich niedobrych czyli niekompetentnych analityków to co innego. troche smiesznie brzmi to pisanie o przesladowaniu polskiej elity politycznej przez Kaczyńskich i współczucie przesladowanym, biorac pod uwage to co w rosji sie dizało i dzieje, ( rozprawa kremla z opozycyjnymi politykami) czy oligarchami chociaz oligarchów nie ma co żałowac sami radzą sobie doskonale z wyjatkiem Chodorkowskiego który sobie nie poradził.
Piotrpits / 83.19.4.* / 2007-09-06 12:55
Rzeczywiście mieliśmy prześladowania polityków. Wg Rosji, powinno się im pewnie wszystko darować. Niech kradną dalej, bo są u władzy.
Jestem przekonany, że prasa w Polsce jest w rękach bogatych biznesmenów, którym wyjątkowo nie na rękę jest kontrolowanie ich lub ich znajomych, co jest oczywiste, co jednak nie jest dobre dla kraju.
Lorunia / 91.94.32.* / 2007-09-06 12:08
Odważne stwierdzenie ? , ale ja sądzę , że jak wypowiada się ta strona w ten sposób to musi być coś na rzeczy . ! Chyba ciężej było się poruszać co niektórym służbom w Polsce i dlatego ta troska ? . Pewnie ich interesiki też ucierpiały przez obecny rząd . Bo przecież to jest nie do pomyślenia przez naszych sąsiadów aby wytaczać takie działa przeciw patologiom ! ! ! ..Tam oczywistych spraw się nie wyjaśnia ! bo po co ? . Przy tym kłamie się i manipuluje faktami ... a co bogatsi przeciwnicy siedzą w więzieniach , lub się ich truje , likwiduje na inne sposoby . Tak wypowiadają się autorytety w zakresie demokracji i praw człowieka , godne pożałowania .

Najnowsze wpisy