Forum Polityka, aktualnościKraj

Równouprawnienie płci. Będą zmiany w Kodeksie pracy?

Równouprawnienie płci. Będą zmiany w Kodeksie pracy?

Wyświetlaj:
abc... / 31.61.129.* / 2014-08-11 17:20
Przepraszam , sięgnijmy do zarania naszej europejskiej cywilizacji, Grecy - przwidzili już to - Zeus growładny , jak trza było zaszedł w ciążę głowową i począł oczywiście mądrą nadel boginię Atenę. A kto był sprawcą tej nader płodnej ciąży, nie pomnę, ale wszak każda kobieta ma zredukowany męski organ , więc zapewne małżonka Zeusa , niejaka Hera , nocną porą bzyknęła go w ucho tym co miała. A , że kobiety zdolne są do wszystkiego - patrz Amazonki dzielne zresztą, wystarczyło tylko częściowo pozbyć się damskich organów. Dzisiaj są sterydy i siłownie, można się rzeźbić do woli. A więc panie śmiało ruszać pod ziemię, niech nie tylko panowie będą rębaczami przodowymi , wy też to możecie, anie tylko praca w przemyśle wydobywczym, ale na powierzchni, przy zachowaniu wszystkich przywilejów.
urodzić dziecko z zespołem abstynencyjnym / 159.205.139.* / 2014-08-11 08:53
Kretynizm nabiera wymiarów olimpijskich. Mam rozumieć,że natychmiast po zajściu w ciążę w cudowny sposób organizm kobiety oczyszcza się z przykładowego Bisfenolu A, który wdychała wcześniej w swojej pracy.
Waniek / 2014-08-11 11:38 / Bywalec forum
Przecież tego wszystkie panie chciały na czele z przeróżnymi feministkami lesbami i innymi tego typu, więc czego jęczysz??? Zwykłe kobiety były w mniejszości, więc taki jest efekt nie chodzenia na wybory i dania władzy populistom. Spełniają najbardziej bzdurne zachcianki, a później normalne kobiety nie mają szans na znalezienie dobrej pracy i jęczą że mało zarabiają!!!! (jak nie widzicie związku to no cóż ja wam bielma nie będę zdejmował z oczu)

Najnowsze wpisy