Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

Redakcja forum / 2006-06-01 09:59
Kilku graczy dopominało się rangi" Wielki Leszcz". Dzisiaj przyznajemy te i inne rangi wedle oczekiwań forumowiczów. Czekamy na propozycje
Wyświetlaj:
max303 / 2009-08-05 21:04 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
proszę redakcję o zbanowanie tej niedoróby która się pode mnie podszywa
max303 / 2009-08-05 21:06 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
nigdy nie miałem portfela i nie zamierzam mieć
max303 / 2009-08-05 21:04 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
JA NIGDY NIE MIAŁEM PORTFELA (:-))))))))
brydzia / 2009-08-03 16:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam dosyć opluwania UGG na głównym forum i tolerowania szumowin na forum i mącicieli , także z góry dziękuję za odebranie mi rangi UGG ,

pozdrawiam starych bywalców których jak na lekarstwo dzięki własnie tolerowaniu tego , co się na forum wyprawia , widać redakcja lubi jak jest chamsko i wulgarnie jak na Bankierze
Redakcja forum / 2009-08-16 19:32 / Administracja forum
Walczymy z chamstwem na forum. Tym bardziej cieszymy się ze stałej obecności grupy doświadczonych Forumowiczów, którzy mimo nieraz trudnych warunków, trzymają poziom tego forum. Jesteśmy Wam bardzo za to wdzięczni. I wciąż liczymy na Waszą obecność na forum.

Z pozdrowieniami
Redakcja Forum
needle / 2009-08-04 11:04 / Bez rangi
i mnie się wydaje, że lepiej gdy pisze mniej osób, ale za to takie, z których jest pożytek jakikolwiek dla forumowiczów!
a jeśli nie ma pozytku to chociaż niech nie przeszkadzają innym
nie ma przeszkód, gdy wyrazaja inna opinie, ale forma tez musi być zachowana-przynajmniej pozory; jakas zawoalowana kulturka;-)
myślę, że już z półtora roku temu sugerowałem, aby osobnicy niezalogowani nie mogli tworzyć własnych wątków (niech podpisuja pod zalogowanymi!) , a już skandalem jest -tak sadzę-, aby tworzyli nowe tematy!!!
nie wpływa to podniesienie poziomu na MONEY.pl - to pewne
trudno mi ocenić czy redakcji zależy, aby korzystano z portalu częściej czy rzadziej
nie ma przecież watpliwości, że frustraci i nieudacznicy wypierają zdolniejszych oraz inteligentniejszych na spółkę z bessą:-((
był okres, że forum się zawieszło i wówczas zbyt wiele postów uniemozliwiało normalne korzystanie z Serwera, ale to się -na szczęście - zmieniło
teraz nie ma tego problemu, ot pojawiaja sie czasem jakies inne drobne...
...ale da sie z tym żyć!
Właścicielom portalu powinno zatem zależeć, aby jak najwięcej ludzi z pieniędzmi to sie zjawiało
aby rekrutowali się odbiorcy reklam - potencjalni kupcy produktów a jednocześnie reklamodawcy
Reklamodawca, jeśli jest rozsadny, bada otoczenie ...również okolicze reklamy
dlatego nie wieszamy reklam np. na śmietniku!
Aby zatem oddalić się od tegoż śmietnika Redakcja powinna rozważyć mój pomysł (kto wie, może kilka osób go poprze?) ...a Brydzi zostawić UGG:-)

\tak czy owak-pozdrawiam wszystkich, którym udało sie zalogować;-)
IGła
Redakcja forum / 2009-08-16 19:38 / Administracja forum
Zależy nam, forum jest pod stałym dozorem. Nie zamykamy nikomu dostępu do forum, ale też nikt nie ma prawa niszczyć go, obrażać innych. Zapewniamy Was, że o to dbamy.
I prośba - bądźcie na forum - jesteście grupą, która buduje klimat tego forum.
Pozdrowienia
klaaaaaaas / 83.5.203.* / 2009-08-04 17:24
Oj do bobra brzydzia nie chce mieć UGG to nie, taki jej wybór, to ja proponuję nadać rangę ,,Uznany Gracz Giełdowy" użytkownitce bebe. Co Redakcja na to? Chyba OK.
Pozdrawiam
bebe / 2009-08-05 13:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jak widze klaaaaaas...- to chcesz , aby mi dokopano...;-)...nie dam się...;-)
i nic z tego...
1. niezalogowani nie mają glosu...
2. kto mnie choć ciut lubi/toleruje.....sprzeciwi się Twej propozycji...;-)
3. nie dorosne do pięt "UGG"......teraz na razie dorastam do wyszukania sobie
odpowiedniego dopisku-niebieskiego......- na tę/tą ewentualnośc.....;-)
4."UGG"...- zobowiązuje........a ja chcę być wolna...;-)
OK.
Pozdrawiam
Irys 59 / 83.26.212.* / 2009-08-05 14:05

2. kto mnie choć ciut lubi/toleruje.....sprzeciwi się Twej
propozycji...;-)

ja lubię bebe ...Droga Redakcjo-nie jestem zalogowana ale prosze zrobic wyjątek od punktu1 .....i zgodnie z zyczeniem bebe nie przyznawac jej tej rangi
Dziękuję i pozdrawiam ;)

ps. bebe -Wolnosc jest najpiękniesza !
bebe / 2009-08-05 14:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha
witaj Irys...
dzieki...;-))))
klaaaaaaaas / 83.24.238.* / 2009-08-05 23:59
użytkowniczko bebe to tak mi się odpłacasz za moje dobre serce

1. niezalogowani nie mają glosu...

nieładnie, będę się gniewał:-((((((((
Tak na serio!!!
Mi się wydaje że to inni powinni ocenić czy zasługujesz na rangę ,,Uznany Gracz Giełdowy", jesteś naturalną spadkobierczynią tej rangi po brydzi, chcesz czy nie to tak jest, musisz się pogodzić z rzeczywistością, nie protestuj bo to nic nie da, to jest poza Tobą. Proszę innych użytkowników o poparcie mojej inicjatywy.
Proszę też Szanowną Redakcję o przychylenie się do mojej prośby i o krótki koment uzasadnienia. Z góry dziękuję...Pozdrawiam
bebe / 2009-08-06 00:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
użytkowniku klaaaaaas...
to tak mi się odpłacasz za moje dobre serce

-----------------
za dobre serducho...- to moge przesłać buziaka...;-)))))
-----------------
natomiast przyznanie rangi......jako schedy po ..o rany !!!...po brydzi...- to nie ten adres.....brydzia go otrzymała ...- przez ocene/uznanie innych uzytkowników.../zalogowanych...cha...ha...cha.../...i na tym niech się sprawa zatrzyma...- ma prawo nabyte...;-))))
-------------------


nieładnie, będę się gniewał:-((((((((

-----------------
plisssssssss....nie rób mi tego....;-)))))))))) choćby z racji dobrego serducha....;-)
klaaaaaas / 83.24.238.* / 2009-08-06 00:39
Skoro brydzia zrezygnowała z tej rangi to wydaję mi się że w interesie Redakcji jest aby przyznać ją Tobie bo to podniesie prestiż tego forum. Poczekajmy na wypowiedzi innych użytkowników (choć nie wiem czy ktoś tu zagląda, dlatego może być o nie ciężko) a przede wszystkim Redakcji Forum, ale jestem pewien że poprą moją inicjatywę, ponieważ to będzie oznaczać że rzetelnie wykonują swoją pracę i śledzą to co się dzieje na forum i nie będą mieli żadnych zastrzeżeń żeby Ci nadać tą jakże należną i zaszczytną rangę.
Czekam na odpowiedź Redacji...
PS. Buziaczka przyjmuję oczywiście:-)
bebe / 2009-08-06 01:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
klaaaaaaas...
przyznanie mi UGG...nie podniesie prestiżu forum...ponieważ na ten prestiż pracować powinni inni użytkownicy, którym na tym zależy....wpisując się tu...a negując tych co obniżają tę pozycję.../trole../....- i tu kieruję się również w stronę redakcji...;-)
-----------------
choć ....- jako baba...z ciekawości usłyszę opinie innych.....cha...ha...cha
------------
preztiż forum podnoszą merytryczne wypowiedzi, podparte przemyśleniami, analizami itd...-...czego ja nie robię...a moje wypowiedzi sa z "nieba wzięte"...;-))))
jak również to, że często moje wypowiadanie sie na forum bardzo często odbiega od zasadniczej funkcji tegoż forum......co chyba bardziej przeszkadza..;-)
aleeeeeee......jestem po prostu takim graczem.....cha..ha..cha
------------
doceniam niemniej Twoje "serducho"...;-)))))))...a własciwie chyba sympatię, .... z czego się cieszę...;-)))..........aleeeee. to nie jest sprawa rangi UGG...;-))))))
pozdrówka
klaaaaaaas / 83.24.238.* / 2009-08-06 10:34
bebe
Poczekajmy na odpowiedź Redakcji Forum, zobaczymy co oni o tym myślą...
Pozdrawiam
klaaaaaaas / 83.24.228.* / 2009-08-07 00:04
Wycofuję prośbę o nadanie użytkownitce Bebe rangi UGG ponieważ zrozumiałem iż trzeba uszanować jej zdecydowany sprzeciw. Przepraszam Bebe i Redakcję za zamieszanie jakie zrobiłem.
Pozdrawiam
bebe / 2009-08-07 00:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
klaaaaaas....
nie musiałeś przepraszać...;-)...wiem, że miałeś dobre chęci...;-)..iiii...doceniam to...;-)
aleeee.......
teraz ... dziękuję...;-)))
g ol d / 2009-07-22 13:40 / Plunąć z brzegu...
Witam,
proszę o przyznanie rangi "plunąć z brzegu"
u2mart / 2009-07-21 22:34 / Tysiącznik na forum
Ja poproszę o zmianę mojej rangi na zwykłą czyli Pan Forumowicz
Dzięki
kazumi / 2009-07-21 23:11 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Popieram, za dużo wie o rynkach finansowych, żeby mieć taką rangę:-)
Pozdrawiam Redakcję:-)
issuer / 2009-07-12 16:43 / Tysiącznik na forum
aha, oto moja nowa propozycja rangi, bardzo się poprawiłem i na nią zasługuję:
♥ millennium
issuer / 2009-07-12 16:44 / Tysiącznik na forum
proszę i błagam, jak dostane tą rangę to dalej będę taki grzeczny, ostrzeżenie wziąłem sobie do serca :-)
kwiatek... / 2009-07-09 19:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A ja będe skromny i poprosze o range tysięcznik na forum dziękuje:)
issuer / 2009-07-09 18:59 / Tysiącznik na forum
w porządku juz sie poprawiłem, teraz proszę o rangę przesiadka
issuer / 2009-07-06 00:01 / Tysiącznik na forum
mam do redakcji prośbę, jeśli jakiś post jest zgłaszany do usunięcia to zobaczcie w jakim jest pisany kontekście, ja nigdy nie zaczynam, moje ofensywne wpisy są zawsze odpowiedzią na agresję innych, którzy zapakowali sie na górce w kghm albo łudzili sie na odbicie spółeczki od neostrady y wyładowuja swoją frustrację na rozsądnych inwestorach, którzy kupili millennium,getin,bre,bzwbk,polnord,kęty,polaqua,energopld,

PS: Szacunek za fuzję z BPH, liczę ,że po fuzji kurs szybko przekroczy 60pln
miedziożerny / 2009-07-03 13:27
OK jak redakcja mi przyzna tak będzie
albo CUPRUM albo UGG
issuer / 2009-07-03 13:23 / Tysiącznik na forum
zwracam się z uprzejmą prośbą o nadanie mi rangi CUPRUM
issuer / 2009-07-03 13:24 / Tysiącznik na forum
nie nie ja nie chcę tej rangi to pomyłka odwołuję
issuer / 2009-07-05 18:47 / Tysiącznik na forum
niedługo olbrzymie spadki na kghm, chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
issuer / 2009-07-05 18:47 / Tysiącznik na forum
oj to miało być gdzie indziej przepraszam
miedziożerny / 2009-07-03 13:26
dalej chcę mieć WIG BANKI

to cuprum to była rekomendacja dla miedziożernego bo mi wysłał maila żebym go rekomendował, swoją drogą jeśli się da to nomnuję miedziożernego do rangi UGG, on bezbłędnie zaprognozował KGHM, należy mu się za taki wyczyn, dzięki niemu sporo zarobiłem nie tylko ja ale i sporo forumowiczów
fuel / 2009-07-03 01:36 / Bywalec forum
Panowie czas uciekać z kghm, teraz należy kupować kęty, ceny kętów i kghm się zrównały i
kęty rosną dalej, to najlepszy moment żeby zamienić pakiet kghm na pakiet kętów w
stosunku 1:1, nie dajmy zarabiać na nas zagranicznym inwestorom, zarabiajmy na naszym
rozsądku, sprawa jest prosta sufit dla kęt to 250 dla kghm 135, kęty poczyniły potężne
inwestycje a kghm to komunistyczna spółka na pasku politykierów, która płaci bezmyślne
dywidendy i jest steroryzowana przez związkowych bandytów i wymuszaczy. Nie traćcie czasu
i pieniędzy, kghm spadnie w okolice 30-40, chińczycy napompowali miedż bo wychodzili z
niepewnego dolara i kupowali miedź.
anonim_03 / 2009-07-02 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szanowna redakcjo.
Prodszę o przyznanie rangi "hodowca trolli" użytkownikowi "Redakcja_Forum"
jeck-ogołocony z nicka / 79.186.194.* / 2009-07-05 20:16
ja z uwagi na wzgląd proponuję "szabrownicy nick`ów"
piciu / 2009-07-02 13:34 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hades / 2009-07-04 22:43 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera
dobre :))))
TOMOK / 2009-07-01 22:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2009-07-01 22:11:42 | issuer [ WIG BANKI ].
2009-07-01 22:07:20 | issuer [ WIG BANKI ]
tak matce TOMOKA zapłaciłem za numer 100 akcji mewy

Fajny jest?
Pozxrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy