Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozłam w PJN? "Cierpią na syndrom Fritzla"

Rozłam w PJN? "Cierpią na syndrom Fritzla"

Money.pl / 2011-06-06 14:07
Komentarze do wiadomości: Rozłam w PJN? "Cierpią na syndrom Fritzla".
Wyświetlaj:
Retyw. / 217.97.193.* / 2011-06-06 15:01
Czy ustalili już kto ostatni gasi światło?.
rembert2 / 2011-06-06 14:39 / Tysiącznik na forum
Oby tylko koryto znowu nie bylo wazniejsze od pogladow-POpaprancy kusza
antyPOeb / 83.4.185.* / 2011-06-06 14:33
wuj z nimi wszystkimi, kursy dla bezrobotnych w MOPSIE jeszcze czekają
...8gig / 2011-06-06 14:29 / Bywalec forum
jak PJN szybko się pojawiło tak samo szybko zniknie, nie przewiduję kadencji w parlamencie, żadna to alternatywa dla obecnych partii
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-06-06 14:10
Jednak Politycy Jesteście Niepoważni?
To co się dzieje wokół PJN,a szerzej w naszym systemie partyjnym, urąga elementarnym zasadom zdrowego rozsądku.
PJN mająca historię nie przekraczającą czasu trwania ciąży słonicy [średnio 609 dni, a partia powstała formalnie 12.12.2010], zachowuje się jak słoń w składzie porcelany.
Jedni "zabójczo kooperatywni" odchodzili z PiS, aby chcieć do niego wrócić. Drudzy "ortodoksyjnie pryncypialni", nie znajdując wystarczającego poparcia we własnych szeregach, przygotowują kolejną secesję.
Ujmujące i przekonywujące jest to, ze wszystkie te działania podejmowane są oczywiście z poczucia obowiązku i troski o dobro wspólne.
Myślę, że Kafce z Mrożkiem razem wziętym, nie starczyłoby inwencji i wyobraźni, żeby to ogarnąć!!!
Szanowni Państwo Politycy, czy Wy nie widzicie, naprawdę nie zdajecie sobie sprawy ze społecznego odbioru tego co się dzieje, nie czujecie negatywnej wymowy podejmowanych przez Was inicjatyw?

Choroba partiokracji jest jednak powszechna epidemią i dotyczy także podmiotów aspirujących dopiero do odegrania poważnej roli w naszym systemie partyjnym

Szerzej na ten temat:

PJN - marginalizacja na własne życzenia? na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Politykier 2 / 83.5.107.* / 2011-06-06 14:07
... jak zawsze, nieudacznicy opuszczają tonący okręt ...

Najnowsze wpisy