Rozłam w PSL?

Money.pl / 2006-04-06 11:09
Komentarze do wiadomości: Rozłam w PSL?.
Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-04-06 19:48
oni są przeciw głosowaniu za wyborai i tu od razu rozłam to prowokacja .. dla kogo pracują dzienikarze bo na pewno nie dla obiektywnej informacji
Spostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-04-06 12:26
Wczoraj ŻW informowało o rozłamie w LPR. O co chodzi dziennikarzom z ŻW? Czy kreuja fakty, czy chcą coś uprzedzić?
fuckPiS / 213.158.197.* / 2006-04-06 11:09
PSL zawsze było największą dziwką w Parlamencie.
Oni nawet nie wstydzą się głośno powiedzieć, jaką łapówkę ma PiS wręczyć.
I dlatego prezydent wszystkich polakuf jest takim zaciekłym wrogiem JOW. Kaczor nie miałby wtedy na łapówki.
Jak śpiewa Kazik:
To zgroza, to jest po prostu zgroza...
ANDA / 83.8.127.* / 2006-04-09 06:50
jedno to pewne ze piszacy post wyzej jest B.Chory to widac doskonale.Psl ma w swoich szeregach kilku cwaniakow do ktorych mozna zaliczyc i p.Sawickiego,ale gro to prwdziwi Polacy na czele z Pawlakiem i Kalinowskim.Moze salonowcami nie sa ale uczciwosc i chec pomocy slapszm to widac.Mysle ze koalicja z Andrzejem Leperem i PIs wyjdzie na dobre Polsce.Na pewno bedzie mniej gry otoczki salonow ale bedziemy szli w gore.Zycze wszystkiego najleprzego tym partiom i oby im nie przyszlo do glowy kolejna klotnia.Bede sie o to modlil.
Jan Maląg / 83.20.248.* / 2006-04-10 10:31
Dziwka nie dziwka fakt PSL nie ma kręgosłupa a jak na chłopską partię to jest bez jaj. Wszystkiemu winna prywata kturą widać od organizacji powiatowej w górę kolesie,kacyki a w gminach koleżanki i koledzy.Na sztandarach coraz mniej koniczynki ,to są sztandary wyznawców różnych obrazów-prywata wbrew statutowi.O kolejności na listach wyborczych nie decydują koła tylko kolesie z konwentu wyborczego,tez prywata.I tak do samej góry niby firmowany przez partię ale prywata na pierwszym miejscu.Z góry idą rozkazy co doły mają wykonać w zamian -nic góra nie robi , informuje że raz jesteśmy w centrum raz na lewicy na prawicy itd itp.Nikt nie zrobi ankiety jakim jest PSL ,jakie są zapatrywania zwykłych członków,jaki charakter ma mieć partia,było by wiadomo czy zostać czy odejść z PSL.

Najnowsze wpisy