Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozmowa Sikorskiego z Bahrem wciąż obiektem sporów

Rozmowa Sikorskiego z Bahrem wciąż obiektem sporów

Wyświetlaj:
rer / 82.143.164.* / 2012-04-01 13:07
Każda informacja o katastrofie wywoła bełkot polityczny. Na dążeniu do "szczerej prawdy" i "tylko pytam" robią magiel podejrzliwości i zapewniają sobie "godne" emerytury.
jacek12ed / 83.4.63.* / 2012-04-01 13:05
Niesioł już ma pełne portki ze strachu przed tym co nieuniknione.
m-53 / 83.24.36.* / 2012-04-01 12:49

bardzo niedobra praktyka, to granie na nosie, na którym traci państwo polskie

Państwo polskie traci na działaniach rządu, na zatajaniu informacji, matactwach, na całej działalności związanej z wypadkiem
grrrrrrdd / 95.175.3.* / 2012-04-01 14:42
niech ten kraj w końcu nabierze oddechu. Niech odejdą ci złodzieje i szaleńcy typu niesioła. opanowali nasz kraj, niszczą go a w czasie wyborów zakładają maseczki i znów ich kochamy.
Szanowni normalni forumowicze, którzy nie mają gdzieś, że podzielono Polaków na:
wierzących i niewierzących
chcących aborcji i nie chcących aborcji
beretów i anty beretów
DOŚĆ, jesteśmy wszyscy obywatelami tego kraju, potrzebujemy pracy, potrzebujemy pieniędzy a więc miejsc pracy, potrzebujemy normalnych dróg a nie podarowanych nam na szybko kawałków autostrad (z których MUSIMY być dumni). PRZESTAŃMY słuchać tych oszołomów z rządu, którzy już pracują na swoje kariery w Unii. Bardzo wszsytkich zachęcam do nie głosowania więcej na tych grzybów, którzy nas okradają, pozwalają wysysać pieniądze z tego kraju!!!!obcemu kapitałowi!!!

Odpowiedzcie sobie na pytanie: CO POWSTAJE NAJCZĘŚCIEJ W MIASTACH JAKO ŁADNE BUDOWLE?? centra handlowe!!!obcych sieci!!! Wysysają z nas to co z trudem wyparcujemy. A nasz rząd tworzy koleją linię podziału, by uśpić nasze serca i umysły :(

Niebawem stworzę portal (wraz z przyjaciółmi), który mam nadzieję otworzy Państwu oczy na nasz kraj i to co się dzieje w nim. Podam tło (byłem w dziesiątkach krajów, które poznałem, od Chin, Indii po Usa i całą Europę), byśmy wiedzieli czy piękne autobahny budowane pośpiesznie to dar, czy przekleństwo i mnóstwo innych porównań.

Nie zmienimy wszystkich polityków w myślących normalnymi kategoriami ludzi ale może zmusimy ich by zajęli się właściwymi sprawami a nie znów pokłócili kraj co Smoleńsk czy aborcję. W piramidzie potrzeb, najpierw trzeba żyć jak ludzie etc...bogatemu łatwo być miłym i uśmiechniętym filantropem i rozmawiać o tym czy jemy z sosem czy z bez....

Za dużo mam myśli w głowie, trochę tu nieporządku ale powoli się to poukłada.

pozdrawiam
:)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy