Forum Forum emerytalneOFE

rozpętam burzę - ING agenci to

rozpętam burzę - ING agenci to

baśkaW / 85.232.233.* / 2009-02-09 12:30
naciągacze
Wyświetlaj:
MANAER SIECI SPRZEDAZY / 188.147.194.* / 2011-10-07 12:58
Zapraszam niezadowolonych agentów do współpracy na najlepszych warunkach zatrudnienia - umowie o pracę , atrakcyjną podstawę... Zainteresowanych (profesjonalistów) zapraszam do procesu rekrutacji - CV z tematem: AGENT - REKRUTACJA proszę wysłać na adres: rekrutacja25@vp.pl .
PRRRECZ / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:23
MAŁO,ZE NACIĄGACZE TO OSZUSTY!
PRECZ Z OFE ING
MARTA GAJĘCKA / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:19
ZGADZAM SIĘ!
NAJGORSZY I NAJSŁABSZY OFE!
KŁAMIĄ,ŻE NIBY DOBRZE ZARABIJĄ ALE SĄ NAJGORSI.
POLECAM AXA SAMA SIĘ PRZENIOSŁAM.
fuego / 195.205.66.* / 2009-02-13 22:03
:)) co naciągają?
OFE,OFE,OFE / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:22
NACIĄGAJĄ I WMAWIAJĄ
NAJLEPSZY NAJLEPSZY!
A SĄ NAJSŁABIEJ ZARABIAJĄCY
NAJLEPSZY OFE KTÓRY DBA O KLIENTA OFE AXA.
STAŁY KONTAKT,STAŁY I DOBRY ZAROBEK
I PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWOŚĆ
L.S. / 90.156.56.* / 2009-03-05 12:03
tak, ciagle mówią , że najlepiej zarabiają, ale najlepiej zarabia Marek Kondrat, a reklama dźwignią handlu i miłość do pomarańczowych kopert, a poza tym nieświadomość i lęk Polaków przed zmianami, ale dziwne , że nie boimy się biedowania na emeryturze.
Gdy kiedyś zmieniała ING moja kuzynka kobieta ratownik przekazywała jej dziwne informacje, na szczęście moja kuzynka była ku zaskoczeniu pani wyedukowana przeze mnie i nie dasła się zawrócić z drogi zmiany, stała się świadomym klientem.
UGODA / 213.158.196.* / 2009-02-12 17:17
I TU SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM.
Tomaszek J / 85.232.233.* / 2009-02-09 12:31
a co się stało - dla mnie kazdy agent to naciągacz
lezdrub / 79.185.108.* / 2009-02-27 14:31
Aby napewno Tomaszku.
Zapewniam cię, że nie jest to prawda.

W każdej grupie zawodowej jest sporo kretaczy, ale są też uczciwe do bólu osoby.
W tym zawodzie też tacy są Zapewniam Cię.
Niezdążyleś tylko ich jeszcze poznać.

Pzdrawiam i życzę szcześcia.
Baśka W / 85.232.233.* / 2009-02-16 16:13
agent mi powiedział ze ofe jest na całe zycie i nie mozna zmienic go, po 2 nie wiedział jaki % idzie do ZUS a ile do OFE... co za debili mi przysyłają do domu ???

sprawa odbyła się na Warszawskim Ursynowie
dorota39 / 2009-02-26 10:44
to prosi się o drugiego agenta. nie obrażaj kogos. a teraz wiesz ile do ZUS a ile do OFE?
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-02-16 18:05
ostro..........wiesz.........nie obrazaj czlowiekamoze dopiero zaczynal.............
Baśka W / 85.232.233.* / 2009-02-16 19:24
mnie nie interesuje czy zaczynał - to podstawowe dane jakie powinien wiedzieć agent - ja zwykły człowiek powiedzmy laik wiem, ze reklama Ing z tym sloganem o ofe na całe zycie to przekret i się spytałam jak z tym jest ... sorka jesli agent nie wie ze mozna zmieniac ofe co 2 lata i jakie sa % to ja mam prawo obrazac cały system - bo jest widocznie kulawy w ING skoro takich nieuków wypuszczaja po 3godzinnym szkoleniu ...
Ls / 90.156.56.* / 2009-03-05 12:05
Nie nieuków , tylko krętaczy dobrze żonglujących informacjami nieprawdziwymi bazującymi na przeszłości, a mnie interesuje teraz i prawo do zmian bez żadnych konsekwencji co 2 lata.
lezdrub / 79.185.108.* / 2009-02-27 14:25
Baśka W. Reklama nie mówi,żę OFE ING jest na cale życie.
Reklama mówi, że OFE jest na cale życie.

Należy czytać i sluchać ze zrozumieniem.

Zaznaczam,że nie reprezętuję ING.
Ale cenię prawdę.
ppoo / 62.121.68.* / 2009-04-19 00:03
bueheheheh, a to dobre, dużo wnoszący wpis, pozwól jako że cię lubię, dorzucę taki sam :)

Masz rację, tak, prawdę cenić potrzeba... (Yoda - Star Wars) :)

bueheheh
any / 2009-02-16 19:51 / portfel / Bywalec forum

mnie nie interesuje

Widać, że Cię nie interesuje, ale jeżeli temat Cię nie interesuje, to czemu na podstawie jednostkowego zdarzenia uogólniasz i rozciągasz to na wszystkich przedstawicieli tego towarzystwa?

Per analogiam - jesteś alkoholiczką, bo podmiotami najpopularniejszych "polish jokes" są przygody mocno podchmielonych naszych rodaków?

A tak przy okazji OFE faktycznie jest na cale życie, a ściśle na cale zawodowe życie, zmieniasz jedynie PTE zarządzające Twoim OFE...
Baśka W / 85.232.233.* / 2009-02-17 12:27
p.s. i jak nie umiesz czytać to co piszę, czyli że Agent skłamał mi, ze OFE nie można zmieniać to sie nie wymądrzaj bo wiem że to durne OFE jest niestety na całe życie ...
Basia W / 85.232.233.* / 2009-02-17 12:26
Any ... widze, ze na tym forum jesteś "bywalcem" i każdego zwykłego Polaka, który i tak ma w dupie każdego agenta - bo taka prawda - musisz zmieszac z błotem ... Skoroś taki zatroskany opinią o ING może podaj @ a wysle Ci imie i nazwisko tego agenta co był u mnie ...

kto jest gorszy - ja nazywając kłamiącego agenta naciągaczem, czy ty mnie alkoholiczką????

Czlowieku wyluzuj... i tak w to Twoje Ing nie zapisałam się i nie zapiszę bo nie jestem niewolnikiem Marka Konrada ... Są lepsze fundusze i koniec tematu jak dla mnie
any / 2009-02-17 13:40 / portfel / Bywalec forum
Refleksja - manie w d... za manie w d... szkoda, ze tak agresywnie reagujesz, powinnaś faktycznie wyluzować.
Hmmm, czyżbym trafił w czuły punkt?
Czy raczej, nie zrozumiałaś, więc na wszelki wypadek lepiej się obrazić?
Ja Cię nie nazwałem alkoholiczką - zapytałem tylko, o Twoją relację do dykteryjek opowiadanych przez Amerykanów. Po reakcji widzę że coś jest na rzeczy...
Naprawdę warto poczytać uważnie, co ludzie do Ciebie piszą.
ING nie jest moje, ale nie lubię jak się bezpodstawnie i publicznie miesza ludzi z błotem...
Baśka W / 85.232.233.* / 2009-02-17 15:18
podstawa była - pierwszy z Ing - ciamajda nieuk, drugi z Axa - jeszcze gorszy naciągacz co chciał sie spotkać w parku jak wyprowadzam psa na spacer - bo zbyłam go, ze nie mam czasu ...


nie cofnę słowa - ze Agenci to naciągacze - skoro jednak nie sa nimi to jedno pytanie - czemu klamią pokazując notowania na głównej stronie - Ing daje notowanie sprzed roku ...


The end
gogol / 88.156.22.* / 2009-04-23 14:05
powiem to w ten sposób, w ING pracują agenci nie stosujący się do etyki odnośnie konkurencji. Do tego są strasznie namolni!!! Dzwoni do mnie babka z samego rana ok.7- co dla mnie to przestępstwo w biały dzień - i mówi mi jak to Ona zna sposób na to bym miał niewiadomo ile na emeryturze. Ja oczywiście powiedziałem że marnie bo skoro z tego co ja wpłacam do ZUSu to tylko 7,6% z tego wpływa na OFE to o czym my tu mówimy. Ona oczywiście zaniemówiła bo chyba sama o tym nie wiedziała. Dalej zachwalała jakie to ING jest świetne. Zapytałem się jej gdzie ja to mogę sprawdzić, na co Ona odpowiada: na staronie ING. Jeden wielki brecht!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja miałbym sprawdzać na stronie każdego funduszu jacy to oni gospodarni to ja się dowiem przecież samych superlatywów. Wchodzę więc na stronę KNFu i okazuje się że wcale nie są tacy mocni, owszem mają sporo klientów, działają od 99r czyli od kiedy jest obowiązek posiadania OFE,ale nie zjamuja pozycji pierwszej, nie są aż tak gospodarni, a bilans klientów jest lekko na stracie bo więcej odeszło od nich niż przyszło. z tego wszystkiego wniosek jest prosty - nie wieżcie na słowo konsultantom telefonicznym tylko sami sprawdzajcie rankingi na straonach niezależnych i to najlepiej z 3 letniego cyklu bo tylko wtedy można zauważyć jak wypada dane OFE. A co do etyki powiem krótko - konsultant nie powinien mówić źle o konkurencji, bo to żle o nim świadczy, powinien mówić dobrze, albo w ogóle nic nie mówić.
pozdrawiam
sluchacz / 79.162.43.* / 2009-04-24 22:42
witam serdecznie !

Nie wiem jakie strony przeglądałeś ale jeżeli chodzi o ING to właśnie mają największy wzrost klientów przychodzących a nie odwrotnie sprawdz gazetę wyborczą gazetę prawną czy rankingi KNF nie twierdzę że są najlepsi ale na emeryturę nie przechodzi się z dnia na dzień więc liczy się efekt długofalowy ( czyli od początku istnienia OFE ) a w tym ING zdecydowanie przoduje poza tym są firmą świadczącą uslugi finansowe na całym świecie i o długoletniej tradycji . Ja sam byłem przez lata w funduszu który się chełpił wynikami doputy dopuki tego nie sprawdziłem i wtedy się okazało że to taka pipiduwa (nie urażając innych Firm ) Fakt faktem że żerują na nas ale takie jest prawo i z dwojga złego wolę wybierać firmy na poziomie a nie krzykaczy !
lezdrub / 79.185.87.* / 2009-03-01 23:20
Baśka W. tak bylo do listopada.
Jeżeli takie informacje zamieszczasz z datą 17.02.2009 to jest to klamstwo z Twojej strony, albo nie sprawdziaś i piszesz glupoty.

To ja zadzwonilem do nich na infolinię.
I powiedzialem krótko. jeżeli te wyniki z marca 2008r nie znikną i nie będzie informacji z podsumowania wyników z 30. 092008 przez KNF.
To KNF zostanie o tym powiadomiony.
Weszlem na stronę ING za tydzień i wyniki byly uaktywnione, ale informowaly tylko o sredniej i jak ma się wynik ING do sredniej zysków wszystkich OFE.

W poprzednich wynikach, kiedy ING mial dobre do innych byly zamieszczone wszystkie wyniki OFE, tak jak podaje KNF.
Teraz,że mieli bardzo kiepskie w stosunku do innych to już się tym nie chwalą.
any / 2009-02-17 18:38 / portfel / Bywalec forum
Umówmy się - nie uogólniamy na podstawie jednostkowych zdarzeń. Dla ING pracuje kilka tysięcy osób, spotkałaś się z jedną z nich. Podobnie z AXA. W Polsce czynnych zawodowo jest kilkadziesiąt tysięcy agentów, nie przerobiłaś nawet jednego procenta tej grupy zawodowej, a potępiasz w czambuł wszystkich.
I wierz mi, obydwa Twoje przypadki znamionują osobników młodych na rynku, którzy jeżeli nie zmienią swego stylu, to szybko wypadną z tego rynku. Życie samo ich zweryfikuje.
I masz prawo do nazwania konkretnej osoby "ciamajdą i nieukiem" i nikt, kto nie był świadkiem rozmowy nie ma prawa kwestionować tego - ale tej jednej konkretnej osoby..
Zgoda?
Dalej.
OFE sprzedają nie agenci, ale akwizytorzy - a to jest różnica...
Bo o wiele łatwiej jest zostać akwizytorem OFE, niż agentem.
Widzę, że jesteś osobą mocno temperamentną, więc Twój odbiór całej tej sytuacji mógł być mocno zniekształcony przez emocje - po co?
Tymczasem potępiasz w czambuł wszystkich, jako agent ubezpieczeniowy czuję się urażony, bo nazywasz mnie oszustem nawet mnie nie znając - dlaczego?
Nie kradnę, nie oszukuję, udzielam się społecznie, jestem szanowany - pomimo, że sprzedaję ubezpieczenia, II i III filar...

Przemyśl sobie i zweryfikuj swoje opinie, bo robisz krzywdę sobie i innym...

Pozdrawiam
luci / 90.156.56.* / 2009-04-15 11:20
AXA to dla mnie niestety nie są ludzie godni zaufania, to co opowiadaja klientom nie jest prawdziwe, nie są złym funduszem , ale sa lepsze.
Mojej kolezance naopowiadali o biurze OFE i że zawsze jej beda zmieniać fundusz na ten najlepszy na rynku, odzyskać składki,
Sęk w tym , ze od tego czasu nie byli już u niej , a takich czynnosci nie da się wykonać bez klienta.
eme / 83.22.27.* / 2009-04-15 13:47
luci to jasne ze tak dzialaja i beda dzialać.To czysty marketing dla naiwnych. Skladki odzyskac?? Chyba zartujesz:):) Dala sie nabrac i tyle. Prowizja i to niemała skasowana.Pozdrów kolezanke.
Marek S / 85.232.233.* / 2009-02-18 12:22
nudzisz facet... skoro jesteście tacy krystyalicznie czyści czemu jest własnie taka opinia w Polsce jaką wydała autorka artykułu....


czemu ???? ano dlatego, że 99% jest nieukami i oszustami .. a 1% rzeczywiście się odnalazło w tej branży....
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-04-18 00:26
Zgadzam sie z panem Panie Marku.
Ale tych uczciwych myśle, ze jest dużo więcej niz 1 %.
Szacuje, że conajmniej 10%.

A życzeniem moim byloby 90% uczciwych i znających dobrze tematy, a tylko 10% tych jak nazwaleś nieuków i oszustów.
Czlonek OFE / 78.9.38.* / 2009-03-01 22:36
Basia W i Marek zgadzam sie z Wami w 100% tez mialem ,,przyjemnosc goscic agentke ubezpieczeniowa w moim domu ,ktora usilowala MI zminic OFE ,gdy sie niegodzilem to bidulka wypadla z lzami w oczach i wykrzyczala,ze to jest jej praca ,a ludzie sa durni.A dodam,ze znala dokladnie moje dane,do jakiego OFE naleze i ze dwa lata minely to mozna przepisac .
ppoo / 62.121.68.* / 2009-04-19 00:16
Mało tego, gdyby losowane osoby trafiały do pierwszej 5 ocenianej na podobnych zasadach jak robi to np RZP (jej sposób mógłby stanowić dobry zalążek dla systemu oceny OFE), wtedy dopiero zaczęłaby się konkurencja. Może wtedy OFE przestałby pakować kasę w durnych pseudoagentów (bo oni nie są agentami) tylko w zespoły analityków i zaawansowane systemy komputerowe. Takie jest moje zdanie i pomysł, może ktoś ma lepszy?
ppoo / 62.121.68.* / 2009-04-19 00:10
Problem w tym, że przepisując się załóżmy 15 razy do emerytury i bawiąc się w dobrego samarytanina, rozdajesz tak naprawdę własne pieniądze. Agentom w ogóle powinno zabronić się przepisywania, klienci sami powinni móc to tylko zrobić i nikt nie powinien mieć z tego więcej niż 20PLN (np serwis internetowy lub doradca finansowy). Wtedy byłoby uczciwie ;)
nnman / 213.134.184.* / 2009-04-24 21:24
oj ppoo za mniej 400 zł za dzień to ja nie wstaję a ty byś chciał żeby ktoś za 20 ci przepisywał ofe ? a może ty to rom i na mleko prosisz ..?
lezdrub / 79.185.89.* / 2009-04-19 20:30
popo. a może jeszcze napiszesz,że wogóle nie powinno być agentów ubezpieczeniowych.
Może i firm ubezpieczeniowych.

I ty czlowieku piszesz, że profesor SGch chcial cię doktoryzowwać.

Niektórzy po podstawówce maja wiekszą wiedze na ten temat, niż ty popo.

Najnowsze wpisy