Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozpoczął się proces w sprawie portalu Antykomor.pl

Rozpoczął się proces w sprawie portalu Antykomor.pl

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2012-09-05 13:03 / Tysiącznik na forum
Jak tam panie Bronek....Kiedy wychodzimy z NATO.?....:):):):
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-09-05 12:39
biedna Polska, biedny naród - państwo zwróciło sie przeciwko narodowi.
L_W / 83.27.39.* / 2012-09-05 11:56

Przed rozpoczęciem rozprawy prokuratura wniosła o wyłączenie jej jawności, bo może dojść do narażenia dobrych obyczajów i ze względu na interes prywatny prezydenta.

Nazwisko sędziego tajne, nazwisko prokuratora tajne, rozprawa tajna -
jawny obraz tajnego wymiaru sprawiedliwości w POlandii. Jakiś sąd kapturowy w kraju ponoć demokratycznym.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-05 11:35
Patrzcie, patrzcie - obrażono prezydynta POelektoratu! Skandal! Ich bozyszcze intelektualne, ich eksperta od ortografii polskiej, historii polskiej i geografii światowej. Znawce bigosow, kilbas i czlowieka zaznajacego przyjemnosci podczas wizytowania powodzian. Czlowieka ktory posluguje sie klamstwem w szkalowaniu dobrego imienia innego czlowieka (sprawa "obiatu") i ani mysli slowa przeprosin za to wykrztusic. Czlowieka ktory nie kladzie klod pod nogi przeswietnego "żondu" i podpisuje wszystko co mu ten podlozy pod wypasiony pysk. Powidzcie mi POfani - czy mozna napisac prawdę o waszym prezydencie, wżenionego w rodzinę SBecka, żeby go nie udalo się go obrazić przy tym?
I proces tajny? Tuskolandzkie "sondy" działają sprawnie jak widać - śedziowie ci sami co 40 lat temu zapewne - władzy krzywdy zrobić nie dadzą .....A kiedy zaskarży nasza dzielna ABW tworców "spieprzaj.dziadu" ... ? ktos wie może?
makler09 / 2012-09-05 11:42 / Bywalec forum
Nie chodzi o to z jakiiej opcji jest prezydent, tylko o to, ze to Prezydent całego anrodu, wybrany w wybporach powszechnych, najwyższy urząd w pańswtie, dlatego nalezy mu się szacunek
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-09-05 14:28
Nie całego. Ja go nie wybierałem i nie uznaję go za prezydenta. Dla mnie jest on uzurpatorem i symbolem dyktatury w Polsce.
Benedykt22 / 2012-09-05 15:10 / Bywalec forum
Ciekawe jak będzie wyglądał proces tego młodego człowieka...mam nadzieję że nie będzie to przypominać show telewizyjnego...
Katylina / 81.209.94.* / 2012-09-05 12:16
Może jeszcze by sobie zasłużył na ten szacunek zrezygnowaniem z prześladowania młodego człowieka??
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-05 12:15
Taki sam jaki nalezał sie jego poprzednikowi - dopisz jeszcze. To w takim razie TVN i GóWniana za mało błota i szmat na Komórkowskim wiesza , tak jak to robiła z Kaczyńskim. Wojewódzki powinien mieć już ze trzy rozprawy a Palikot pół majątku oddac jako karę za jego obrażanie - zgadzasz się z tym?
A pamiętasz wierszyk Komórkowskiego na imieninach Wałęsy ? O "ich dwóch" i jaki to Wałęsa wobec nich to zuch? Albo pijanym snajperze pamietasz? Tak własnie wyrazali szacunek dla urzędu przedstawiciele rządu - dlatego są to dla mnie szmaciarze i takimi pozostana . Nawet na fotelu prezydenta. Jak to mówią - nałożenie korony na głowę świni i posadzenie jej na tronie nie zrobi z niej króla.
leberalny / 89.107.213.* / 2012-09-05 11:55
to dlatego Majewskiego pogonili już z TVN?

Najnowsze wpisy