Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozpoczęła się demonstracja antyfaszystów

Rozpoczęła się demonstracja antyfaszystów

Money.pl / 2013-11-09 15:11
Komentarze do wiadomości: Rozpoczęła się demonstracja antyfaszystów.
Wyświetlaj:
obywatelX / 62.141.205.* / 2013-11-09 18:13
Ciekaw jestem ilu świadomych tego w jakiej sprawie maszerują obywateli bierze udział w tej demonstracji.
Rozumiem, że skoro musieli wspomagać się związkami zawodowymi nie mieli zbyt wysokich oczekiwań odnośnie frekwencji.

Niedługo będziemy mogli sobie porównać liczbę uczestników tego zgromadzenia z marszem Ruchu Narodowego 11 listopada i myślę, że da nam to najlepszy obraz jak ustosunkowane jest społeczeństwo do przedstawianych problemów.

Nie jestem kibicem, studentem, złodziejem, członkiem jakiejkolwiek partii, "narodowcem", "lewakiem", pracownikiem budżetówki, nosicielem HIV, białaczki ani nawet nie mam trądziku jestem za to Polakiem, wiem z skąd pochodzę pamiętam o moich przodkach i szanuje wartości w które wierzyli bo dzięki nim jestem tym kim jestem i nie mam się czego wstydzić dlatego nie potrafię zrozumieć z jakich rodzin wyrośli ci którzy otwarcie głoszą brak szacunku do tego za co moi przodkowie oddawali życie, ale przyznam szczerze, że nie wiem czy chcę to wiedzieć.

Pozdrawiam wszystkich!
SzkodaCzasuNaEdukacjęLewactwa / 109.107.1.* / 2013-11-09 17:52
Czyli kiedy to było? W 1943 roku?? I wtedy otworzyła Hitlerowi drogę do władzy? Może pod Kurskiem albo na Sycylii?
Tyle wie o historii lewactwo, zarówno to manifestujące jak i dziennikarskie (sorry - nocnikarskie).
PS. Noc Kryształowa wydarzyła się w 1938 roku, gdy Hitler sprawował władzę w Niemczech już od 5 i pół roku ... I nie była drogą do władzy Hitlera ale jednym z barbarzyńskich skutków zdobycia przez niego władzy (zresztą z dużą pomocą sympatyków komunizmu w Niemczech).
Nacjo232 / 31.61.138.* / 2013-11-09 16:07
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
ed375 / 83.0.166.* / 2013-11-09 15:28
Mam znajomego z Italii, mieszka stale w Polsce. On, rzecze, że faszyzm Musoliniego ludzie z Itali wspominaja dobrze, bo Musolini dbał o ludzi, dał im zajęcie i dużo budowało się, np. w Lacji. Marszałek Sejmu winien umieć rozróżnić faszyzm od narodowego socjalizmu, którego lustarzanym odbiciem jest komunizm.
dgen / 2013-11-09 15:15 / Tysiącznik na forum
a tutaj o "dzialaniach" tw. antyfaszystow w Polsce, o czym skwapliwie milczą media:

marzec 2013
W centrum Lublina grupa zamaskowanych mężczyzn napadła przechodniów, którzy wracali w piątek z Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Napastnicy byli bardzo agresywni. Bili swoje ofiary pałkami i butelkami. W ocenie policji, motywem ataku mogły być „odmienne poglądy ideologiczne.Z nieoficjalnych informacji wynika, że podawali się za związanych ze środowiskami lewackimi.
dgen / 2013-11-09 15:11 / Tysiącznik na forum
zarówno tzw. antyfaszyści jak i pani poseł nowicka to tak naprawdę niedouczona (i manipulująca historią ) lewacka sekta.

z powszechnie dostępnych opracowań historycznych wynika, że faszyzm odpowiada za śmierć ok. 25 mln ludzi, podczas gdy komunizm pochłonął do tej pory ponad 100 mln ofiar i nadal zabija (chiny, korea...).
to tu leży prawdziwe zagrożenie, gdyż nadal w naszym kraju mamy do czynienia z symbolami komunistycznymi (nazwy ulic, pomniki....), komunistycznych dygnitarzy chowa się z honorami wojskowymi a na salonach prezydenckich gości komunistyczny dyktator - jaruzelski, który do czarnej listy komunizmu sam dopisał przynajmniej kilkaset ofiar grudnia 1970 oraz stanu wojennego

Najnowsze wpisy