Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO

Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO

Money.pl / 2011-07-28 19:23
Komentarze do wiadomości: Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO.
Wyświetlaj:
sfdasdfgsafg / 94.75.114.* / 2011-07-28 22:37
Nauczyciel mówi do Jasia : Wymień najbardziej znanych pisarzy science fiction.
- Herbert Georg Wells, Stanisław Lem i Antoni Macierewicz ...
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:42 / Tysiącznik na forum
Super mamy dwóch POlaków w elicie......Szkoda że bajek Millera "świat" nie kupi.....Bo matołki przyjęły konwencję Chicagowską i ważny jest raport Anodiny......A Miller może sobie "tłumaczyć" raPOrt do końca świata.......:):):)....Dobrze pajace o tym wiedzą i oPOwiadają POspólstwu bajki jaki to ważny dokument....:):):)
skoru / 78.131.159.* / 2011-07-28 22:40
"Hahaha" gorzki śmiech historii biednej Polski i jej głupich, ślepych obywateli. Lista Macierewicza to dla Ciebie też science-fiction? Pasuje Ci że mordercy rządzą Polską? bardzo - k...wa - śmieszne.
Wacuś Młody Mówca / 83.29.7.* / 2011-07-28 22:40
A media donosili, że MASAKRA pod Smoleńskiem i na Utoia to real ..
Wacuś Młody Mówca / 83.29.7.* / 2011-07-28 22:36
Cacane LEMINGi i pracowite NOŁLAJFY -- koniecznie trzeba wybrać na 2-ga kadencje PO -- w 1-szej udało sie im zlikwidować przemysł stoczniowy, udało się ladowanie pod Smoleńskiem -- w 2-giej jeszcze bedzie trzeba zlikwidować reszte watahy - dopiero 3-kadencja będzie bez zamętu
JanuszPolikotŚwińskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:42
likwidacja przemysłu stoczniowego zaczęła się dużo wcześniej, a twój jarosław niestety nic z tym nie zrobił, no może sypnął trochę grosza z twoich podatków
Wacuś Młody Mówca / 83.29.7.* / 2011-07-28 22:52
Swiński Ryju z chlewni jakiegoś PolPOta -- co racja to racja, dawno temu zaczął likiwdację stoczni Bolek z Ubolami, potem o mało co udało się Rakowskiemu -- dobrze że PO miało 4 lata, bo gdyby tak jak PiSa lemingi zgoniły po 2 latach to by tez Tusk co ma Tole z kolesiami nie zdązyli tyle wykatarzyć
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:46 / Tysiącznik na forum
Tak za to Dyzma sprzedać chciał stocznię "firmie" która nie ma nawet strony internetowej.......Kolego POmyśl trochę zanim coś napiszesz.......:):):):)
PlawdaKtólaBoli złodziei / 77.254.137.* / 2011-07-28 22:24
ubekom już dziękujemy
adfasdfasdfadsfafd / 94.75.114.* / 2011-07-28 22:26
SPOKOJNIE POMÓWIENIE
I
SPISKU TAM NIE MA!!
bsf / 87.205.158.* / 2011-07-28 22:15
Czy Warszawie kampanię wyborczą Tuska POprowadzą jego znajomki kibole ? Czy wybiorą kłamstwa i obłudę Tuska czy ZAMĘAT? a może hasło Tusk Ma Tole będzie w sam raz dla takiego aroganckiego i cynicznego gracza ?
Jutro weekend Tusek uda się na plażę i POgra sobie w piłę ale wcześniej jeszcze POzamiata za Millerem BRUDY PO swoich bezmyślnych urzędnikach.
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:25 / Tysiącznik na forum
Żeby POgrać w piłkę i PObawić się na plaży......najpierw POleci do domu samolotem na koszt POlskiego POdatnika............a POtem ...POwróci do "pracy" w POniedziałek PO ...POłudniu..........Nie ma co ukrywać ...lubi gość się POobijać........
JanuszPolikotSwinskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:24
Warszawa doskonale pamięta rządy LK podczas których zostały wstrzymane wszystkie inwestycje, dlatego Warszawa kolejny raz podziękuje Jarkaczopodobnym stworom
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:28 / Tysiącznik na forum
Uważaj aby nie POdziękowała POpaprańcom......
JanuszPolikotŚwińskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:31
Janusz, przyjedź zobacz, nie bój się.
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:35 / Tysiącznik na forum
Na co mam POpatrzeć...... . Na te korki i syf we wsi Warszawa.....już się naoglądałem
JanuszPolikotŚwińskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:40
janusz, naprawdę dużo się buduje, nikt się nie boi, nikt nie tęskni za rządami tropicieli spisków i za ich kompleksami
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:54 / Tysiącznik na forum
A dlaczego nie POtrafią zbudować wałów POwodziowych.........TVN nie ..POkaże bo to nie jest medialne.....
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:52 / Tysiącznik na forum
PObudujemy .......mosty.stadiony....fortuny......Aby wszystkim żyło się lepiej......
skoro taki POpłoch / 199.48.147.* / 2011-07-28 22:48
a jest co tropić, nie?
oborowy / 178.42.83.* / 2011-07-28 22:14
Prawda jest taka. Tych od okragłego stołu. Tych od Grubej Kreski i tych z Nocnej Zmiany naród powinien puścić na tor boczny. To, z ich powodu jest tak jak jest. I póki oni beda przy korycie lepiej nie bedzie.
JanuszPolikotSwinskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:26
jarkacz miał 2 lata żeby coś z tym zrobić - gdzie ta szara sieć ? ten spisek ? za mało czasu było ? teraz dałby radę ? w jaki sposób ?
skoru / 78.131.159.* / 2011-07-28 22:31
Nie masz POJĘCIA o czym mówisz.. Polską rządzi SITWA! WSI, UB, SB.. Co z tego że PiS był "przy władzy"? To nie takie proste rozwalić układy które od 20 lat rządzą Polską, z ogromnym kapitałem, możliwościami a przede wszystkim WŁADZĄ. Poczytaj trochę o mafii paliwowej, węglowej, likwidacji WSI, zaginionych miliardach w aferze FOZZ, nocnej zmianie, grubej kresce... Zmienisz zdanie kolego.
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:30 / Tysiącznik na forum
Jarek działa POmału ale skutecznie......:):):)...Czego nie można POwiedzieć o " fahofcah".....
JanuszPolikotŚwińskiRyj / 178.235.248.* / 2011-07-28 22:33
może jeszcze wymienisz efekty jego działania - tylko proszę cię nie zaczynaj od wuper wiadomości że małpa z brzytwą zlikwidowała wywiad - może cośjeszcze ?
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:37 / Tysiącznik na forum
Może ty wymienisz sukcesy POmatołków.....
mało? / 199.48.147.* / 2011-07-28 22:53
zakup nowiutkiego Audi za 60 tys. złotych oraz wpływy na konto 1,5 mln złotych od byłego pracodawcy dla obecnego szefa od wywiadu
JanuszPOlikot / 2011-07-28 22:14 / Tysiącznik na forum
TyPOwe POsiedzenie PO....buchchchchahahah......
Wacuś Młody Mówca / 83.29.7.* / 2011-07-28 22:11
Kochane LEMINGI --- tego orendzia to Tuskowi ca ma Tole wystarczy na kilka kadencji -- radze nie czytac bo będzie ZAMENT w główce !!
--ORENDZIE----ORENDZIE----ORENDZIE----ORENDZIE----ORENDZIE----ORENDZIE--
"Drodzy Rodacy! Panie Marszałku! Panie Marszałku Senatu! Posłanki i Posłowie! Drodzy Goście! Chciałbym moje expose zacząć od kilku słów refleksji osobistej. Chciałbym podzielić się z Państwem, tu na tej sali, ale także ze wszystkimi naszymi rodakami, wielkim poczuciem dumy i satysfakcji, że po raz kolejny Polacy, tym razem 21 października, pokazali, że chcą i potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność za losy Ojczyzny.

Staję dzisiaj przed wami, tu w polskim Sejmie, przed wami parlamentarzystami i przed całą polską opinią publiczną chyląc nisko głowę z poczuciem i pokory i dumy równocześnie. Pokory, bo mam świadomość jak nigdy dotąd w moim życiu, że rola, która przypadła mi i którą dzisiaj rozpoczynam jest rolą nadaną mi osobiście i całemu mojego gabinetowi przez Polaków. Jestem głęboko poruszony tą świadomością że słowa o służbie są dzisiaj słowami mocno brzmiącymi i bardzo prawdziwie. Ja dobrze wiem, i zwracam się tu do wszystkich naszych Rodaków, ja dobrze wiem, że ta zaszczytna służba, jaka przypadła mi w udziale i mojemu gabinetowi, to skutek, to efekt waszego wielkiego patriotycznego wysiłku.

Ja dzisiaj jestem w tym miejscu i mówię do Państwa dlatego, bo ponad 16 milionów Polaków 21 października zdecydowało się zagłosować i dało Polsce, dało naszej Ojczyźnie szansę na dobrą zmianę.

To wielka satysfakcja móc z tego miejsca nisko pokłonić się Polakom, ale też wielka satysfakcja odczuwać dumę. Jestem dumny będąc członkiem naszej narodowej wspólnoty. Jestem dumny, że nie tylko dzisiaj dzięki Wam mogę podjąć się odpowiedzialności za polski rząd, ale jestem dumny, że jestem z Wami i byłem zawsze z Wami w chwilach próby najtrudniejszej w latach 80-tych, wtedy, kiedy wyzwania w Polsce niepodległej czasami przerastały nasze umiejętności i możliwości w latach 90-tych i w tych ostatnich dniach, właśnie 21 października.

Nisko kłaniając się Polakom chcę powiedzieć, serdeczne dzięki za to, że sobie nawzajem daliśmy tę wielką szansę. Ja wierzę, że przed nami jest wielka szansa na dobrą zmianę.

I chciałbym, jeśli Państwo pozwolicie, opowiedzieć we wstępnie do tego expose o tym, co zdarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat.

Co takiego stało się, że niespotykana dotąd w Polsce niepodległej liczba wyborców zdecydowała się pójść do wyborów, zdecydowała się stać czasami w wielogodzinnych kolejkach. Co takiego stało się, że Polacy z taką determinacją, która zaimponowała także tym, którzy Polsce dobrze życzą, z taką determinacją postawili na zmianę.

Po pierwsze, chciałbym przypomnieć, że obejmujemy rządy po skróconej kadencji Sejmu. To co jest największym osiągnięciem tego 21 października to to, że ludzie odczuli, że demokracja w Polsce działa. Że po dwóch latach, kiedy oceny krytyczne przeważyły nad ocenami pozytywnymi, znaleźliśmy wspólnie, wspólnie wszyscy na tej sali, znaleźliśmy wspólnie sposób na to, aby demokracja, aby ludzie mogli ponownie dokonać wyboru, weryfikacji. Dlaczego ta kadencja została skrócona? Została skrócona przede wszystkim dlatego, że znaleźli się w polskim parlamencie ludzie, którzy zrozumieli, że w dobrej, dojrzałej demokracji zmiana władzy powinna nastąpić wskutek powszechnych wyborów ludzi, a nie podstępnych machinacji czy kuluarowych politycznych gier. Mam osobistą satysfakcję, że potrafiłem także z wieloma z was na tej sali przekonać i Sejm poprzedniej kadencji i także polską opinię publiczną, że warto znowu zaufać ludziom i że ta szansa na dobrą zmianę, na nowy rząd, a tego Polacy chcieli, że ta szansa okazała się prawdziwa właśnie dlatego, że wszyscy, jak tu jesteśmy, zdecydowaliśmy się na wcześniejsze wybory, że zaufaliśmy ludziom. Słowo "zaufanie" będzie w związku z tym mottem nie tylko tego wystąpienia, ale, mam nadzieję, całej naszej kadencji i całego okresu, w którym przyjdzie mnie z moimi współpracownikami rządzić. To zaufanie stało się fundamentem nowej politycznej umowy Polaków. Bo ten 21 października, ten zaskakujący dla wielu rezultat wyborów jest tak naprawdę wielką nową polityczną umową Polaków. Będę starał się z tej umowy wywiązać najlepiej jak potrafię.

Chciałbym także powiedzieć, że chyba dobrze rozumiem, podobnie jak Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe, którym przyszło budować koalicję i nowy rząd, dobrze rozumiem jakie oczekiwania polscy wybory mają wobec nowej władzy, dlaczego doprowadzili do zmiany już po dwóch latach. Uważam - i to dzisiaj powinniśmy sobie otwarcie powiedzieć - że Polacy zdecydowali się na zmianę władzy, ponieważ odczuwali coraz bardziej dotkliwie, że w ostatnich dwóch latach nie mogą zbudować w sobie zaufania do władzy, która nie ma zaufania do nich samych. Że być może pierwszym i głównym powodem, dla którego zmiana 21 października nastąpiła, to brak zaufania władzy, władzy, która ustąpiła, do własny
L. / 84.10.152.* / 2011-07-28 22:09
Wole chwilowy zamęt glosując na Nowa Prawice, niż spokojna drogę prosto do bankructwa kraju realizowaną przez PO
Polak0481 / 2011-07-29 00:35 / Bywalec forum
Popieram, tylko NOWA PRAWICA !!!
nie może być! / 46.113.42.* / 2011-07-28 21:55
"Okazuje się, że w naszym nieszczęśliwym kraju nic nie dzieje się naprawdę, a już specjalnie nie można traktować serio uroczystych przysiąg, jakie składają nasi Umiłowani Przywódcy. Jak pokazuje zachowanie pana prezydenta Komorowskiego, w razie czego właśnie oni pierwsi nas zdradzą".
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2138
Neptun>> / 77.223.209.* / 2011-07-28 21:53
"- Idziemy do wielkiego boju o mandaty do Sejmu i Senatu ze świadomością, że alternatywą dla nas jest zamęt. Przy wszystkich naszych słabościach stanowimy dla Polaków rękojmię, że następne cztery lata mogą być latami spokojnej, konsekwentnej budowy - mówił premier. " Budowy czego ???? uzależnienia od Rosji ? Państwa totalitarnego ? czy ktos jeszcze wierzy w ten bełkot podłego człowieka z obłędem w oczach ? . Ciekawe co premier polskiego rządu ma do powiedzenia na temat największej tragedii w powojennej Polsce - katastrofy smoleńskiej 10.04.2010 może sie pochwali raportem sporządzonym bez posiadania i zbadania kluczowych dowodów (czarne skrzynki, wrak samolotu) jeżeli on w doopie ma tak wartościowych ludzi którzy tam zginęli to gdzie on ma zwykłego statystycznego obywatela ?
oborowy / 178.42.83.* / 2011-07-28 22:08
POd POdeszwą. Niesłyszałeś co mowił. Wyginiecie jak Dinozaury. To mówił wlaśnie o tych zwyklych statystycznych obywatelach. Nazwał tez wielu moherami.

A ten jego POplecznik. profesora bez matury nazwał tych zwyklych obywateli określił jak Bydło

I teraz nosi miano Bydłoszewski. Profesor bez matury.

Jeden z nielicznych, którego zwolnili z Oświecimia sami Niemcy. Nie Armia radziecka.
zby79 / 2011-07-28 21:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Donald Tusk mówił, że podstawą dobrego rządzenia jest stabilna, optymistyczna i realistyczna formacja. Jego zdaniem, właśnie taką formacją jest PO.
Czytaj w Money.pl

Pozwolę sobie zacytować Tuska: 'Niech Niemcy uczą się od nas wzorowej gospodarki". Przypomnę może jak wygląda ta wzorowa gospodarka. Ludzie wsiadający do pociągów oknami (jak widziałem zdjęcia myślałem, że to Bangladesz). Minister finansów nie wiedzący, ile wynosi polski dług publiczny. Ciężarówki jeżdżące osiedlowymi drogami z powodu wprowadzenia e-myta. Zamieszanie przy budowie dróg. Minister Kopacz uczestnicząca w sekcjach zwłok prezydenta (czemu sąd nie zbada jej stanu psychicznego?). Gdzie ten realizm? Tusk, pracujący 3 dni w tygodniu chce Niemców pracowitości uczyć?
prezydęt / 77.254.137.* / 2011-07-28 21:47
A ja zagłosuję na pana Tuska! Pan Tusk potrafi różne rzeczy obiecywać.

Mam taki cwany pomysł. Chciałbym, żeby obiecał Franka po 4zł.

Nie powiem dlaczego. A licencjaci z dużych miast nie skómają jaki jestem sprytny.

Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,
od zawsze / 89.74.25.* / 2011-07-28 21:38
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
JanuszPOlikot / 2011-07-28 21:33 / Tysiącznik na forum
POkój z tobą!!!!......Niedługo się POzegnamy.........POlecisz do Gdańska.:):):):).........Jak tam Donek syn który był "zaproszony" przez Covec na wycieczkę PO Chinach........Na koszt POdatnika......
Retyw. / 217.97.193.* / 2011-07-28 21:28
Wybieram bez bulu i na pelnym luzie "zamęt",na peło nigdy, nie ma takiej opcji.

Najnowsze wpisy