Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO

Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO

Money.pl / 2011-07-28 19:23
Komentarze do wiadomości: Rozpoczęło sie posiedzenie Rady Krajowej PO.
Wyświetlaj:
ale w koło jest wesoło / 81.219.115.* / 2011-07-28 19:48
Wybierajcie: Albo Platforma, albo zamęt
Wybierajcie: Albo Platforma, albo uczciwi, pracowici, dumni i zadowoleni z życia Polacy :-))))
tesa1959 / 2011-07-28 20:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Albo Platforma, albo uczciwi, pracowici, dumni i zadowoleni z życia Polacy

czyli...?
co tu jest niejasne? / 46.113.42.* / 2011-07-28 21:12
Jeszcze nie rozumiesz Tesa?
„Panie, otwórz jego oczy, aby przejrzał” - z modlitwy Elizeusza.
tesa1959 / 2011-07-28 21:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jakoś nie pomaga mi ta modlitwa :). Nadal widzę ciemność :)
asymptota / 46.113.42.* / 2011-07-28 21:27
A gdzie Twoja wiara, Tesa? Masz kolejne przybliżenie:
"To skandal, czujemy się wykluczani, jesteśmy dyskryminowani, to jest totalitaryzm".
"To, co jest w Polsce, to jest dramat, draństwo najdelikatniej mówiąc, to jak niecywilizowany kraj. Tragedią Polski jest to, że od 1939r. Polską nie rządzą Polacy. Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego" – o.Rydzyk.
tesa1959 / 2011-07-28 21:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Widocznie za dużo nagrzeszyłam i moja modlitwa nie dochodzi do nieba :). Czyli ci
uczciwi, pracowici, dumni i zadowoleni z życia Polacy

to ci od Rydzyka :)?
ponownie zaciekawiony / 80.237.226.* / 2011-07-28 21:41
a gdyby nawet, to co?
tesa1959 / 2011-07-28 21:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To już większej tragedii nie może być. Jedna tragedia po drugiej to mega tragedia i ogromny krok w przepaść.
w przepaść to my już lecimy / 46.113.42.* / 2011-07-28 22:06
Tobie Tesa też przeszkadza o.Rydzyk?
"Powrót B’nai B’rith. Po 70 latach 9 sierpnia 2007 r. znów przytułała się do Warszawy nieproszona przez nikogo loża międzynarodowej organizacji B’nai B’rith, żeby krzewić swoje „wartości”, które w innym wypadku zostałyby oplute i zrównane z ziemią.
Jak mówi jej konstytucja – „B’nai B’rith jest międzynarodową organizacją żydowską, która poświęca się bezpieczeństwu i trwałości narodu żydowskiego i państwa Izrael, obronie praw człowieka, zwalczaniu antysemityzmu, bigoterii i ignorancji, tudzież okazywaniu usług społeczności na zasadzie najszerzej pojętych zasad humanitarnych. Jej zadaniem jest zjednoczyć osoby pochodzenia żydowskiego i uwydatnić tożsamość żydowską za pośrednictwem wzmacniania żydowskiego życia rodzinnego i wychowania i kształcenia młodzieży, szeroko pojętych usług dla osób starszych, oraz obrony Żydów i działalności na ich korzyść na całym świecie”.

"Jaki charakter miała cała impreza dobitnie pokazuje fakt, że gościem na spotkaniu założycielskim był ambasador, akurat USA a nie Izraela, ale podobno są kompatybilni. Jak chwalił się na swojej stronie, omawiano sprawy przyszłego zarządu, czyli przejęcia tak zwanego majątku i ostatecznego rozwiązania problemu Radia Maryja. Zwyczajowo stronę władz reprezentowała pani Ewa Juńczyk-Ziomecka z Kancelarii Prezydenta, prywatnie bojowniczka ze Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”.
tesa1959 / 2011-07-28 22:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A Tobie nie przeszkadza? Osoba duchowna powinna łączyć a nie dzielić, powinna zajmować się duszpasterstwem a nie gromadzeniem mamony itp.
kłopot / 80.237.226.* / 2011-07-28 21:53
a jeżeli to ma być faktycznie tragedia, to jaka na to recepta? Wystrzelać, zakopać w dołach z wapnem i zapomnieć? A co z następnymi przejawiającymi tragiczne instynkty? Selekcjonować od małego, czy też pozbywać się w wieku produkcyjnym?
arch / 2011-07-28 20:00 / Tysiącznik na forum
dumni i zadowoleni z życia Polacy :-))))

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA opłaty te wynoszą OK 20% !

– zajmujemy się wszyscy „duperelami”, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA opłaty te wynoszą OK 20% !

"Rząd odpuszcza opłaty za gaz łupkowy ! "-- w której Polska straciła jakieś 2500 mld PLN."...! ! .

www.biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438954,rzad_odpuszcza_oplaty_za_gaz_lupkowy.html
Mar31 / 89.231.81.* / 2011-07-28 19:43
Tyle zamętu jak w tej kadencji nigdy nie było. Tyle nienawiści jaką prezentuje PO nie produkuje żadna partia.
Tokilap / 83.6.77.* / 2011-07-28 21:24
Tak - to trzeba odczytac jako GROŹBĘ - Tusk GROZI, że jak tych jego szubrawych nieudolniaków nie wybierzemy to ON ZROBI ZAMĘT. Material ludzki, pełen głupoty i nienawiści ma do dyspozycji - i to JUŻ UDOWODNIŁ. Ale nie siegnie do tego jak zostanie zwyczajnie zmieciony ze sceny, tak jak kiedys Unia i jak potem AWS, która w beznadziejnie głupi sposób wzięła Balcerwicza pod skrzydła - - tak głupi ,że tylko porównywalny z głupotą Jarosława, gdy wziął sie za nawalanki z Koniem i Mulatem, zamiast za reformy demokratyzujące system. Więc Tusk NIE SIĘGNIE PO SIANIE ZAMĘTU , jak UWALIMY GO TAK JAK UWALILISMY LISTĘ KRAJOWĄ w 1989 r. Warszawiacy mu zaśpiewają "Chciałeś byś cwany .. to teraz leżysz w błocie pokopany". A jak Kopaczowa przejdzie w Radomiu ??, toz chyba musieliby Radomianie powariować.
tesa1959 / 2011-07-28 19:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, ale zamęt panuje już drugą kadencję parlamentu i rządu, tylko że teraz dopiero w ostatnim roku. Nienawiść... domena obu partii prawicowych najwyżej notowanych w sondażach... niestety.
ale w koło jest wesoło / 81.219.115.* / 2011-07-28 19:54

Niestety, ale zamęt panuje już drugą

DEKADĘ :-((((
tesa1959 / 2011-07-28 19:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No... początek był trudny, bo nikt nie wiedział jak się za to zabrać, a Balcerowicz porządnie dołożył narodowi. Jednak za prezydencji Kwaśniewskiego było w miarę stabilnie niezależnie która opcja była u władzy.
komunizm=faszyzm / 80.237.226.* / 2011-07-28 21:47
o tak towarzyszko. Stabilnie, choć na chwiejnych nogach. Rauty, przyjęcia, popijawy na grobach katyńskich. Pierwsza dama, ekspertka od kultury wszelakiej, w tym w zakresie pałaszowania bez przy użyciu łyżki. Owijanie się polską flagą, pakowanie się do bagażnika limuzyny. Faktycznie prezio spełniał komunistyczne standardy, za młodu zetesempowiec, na starość ekspert od kultury politycznej. Mdło się robi.
tesa1959 / 2011-07-28 21:55 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

o tak towarzyszko

Nigdy nie byłam towarzyszką, chociaż starano się o to usilnie swego czasu. Nigdy też (odkąd zaczęłam rozumieć na czym polega komuna) nie byłam "za", ale należy oddać sprawiedliwość. Gdyby rzeczywiście Kwaśniewski był złym prezydentem, nie byłby nim przez dwie kadencje. Poza tymi wpadkami, które nie powinny się zdarzyć, był ponad podziałami i na to mam potwierdzenie kapelana, który zaliczył w kaplicy prezydenckiej Wałęsę i Kwaśniewskiego w pierwszej kadencji. A tak reprezentacyjnej i kulturalnej pierwszej damy jak Kwaśniewska nie było w tym dwudziestoleciu.
Jestem zupełnie niezależna w swoich poglądach i może dlatego patrzę na wszystko z boku, a z boku lepiej widać.
w nawiązaniu / 74.120.12.* / 2011-07-28 22:12
Kwaśniewska, to pożywka dla identycznych, co ona pańć. Dama to efekt uporczywego chowu uprawianego przez pokolenia (w sprzyjających oczywiście warunkach). To takie zjawisko, że nie sposób opisać, gdy ma się z nim możliwość spotkać, tak onieśmiela i zachwyca. Damą nie zostaje się po wytapirowaniu kolorowego łba, wizycie u kosmetyczki i przyklejeniu na paluchy długich paznokci. Tandetę i kicz wyczuwa się jak zapach kocura, który raczył odwiedzić nasze domostwo. Taki też pozostaje ekspresywny ślad jego obecności.
skoru / 78.131.159.* / 2011-07-28 22:06
Kwaśniewski był prezydentem ponieważ jego poprzednikiem był BŁAZEN, a Polacy woleli mniejsze zło - PIJAKA. Taka była alternatywa.
tak jest / 74.120.12.* / 2011-07-28 22:14
i z takim oglądem rzeczywistości należy się zgodzić
dada1 / 91.218.211.* / 2011-07-28 19:41
pozdrowienia z Krakowa
bsf / 87.205.158.* / 2011-07-28 19:38
Wybieracie NORMALNOŚĆ albo KŁAMSTWA , OBŁUDĘ , NAJGORSZE "ŻONDY" W historii Polski PO II Wojnie Światowej, miłość która zabija i dodatkowo toksyczny jad Niesiołowskiego.
dgen / 2011-07-28 19:37 / Tysiącznik na forum
ja już wybrałem:
podróż dziurawą ekspresówką do pracy - 8 km =45 minut, benzyna w cenie takiej jak na przedmiesciach brukseli, zamówiona wizyta u lekarza kardiologa na styczeń 2012, vat 25% i wstyd przed znajomymi z Włoch przez godzinę szukającymi toalety w stolicy
tesa1959 / 2011-07-28 20:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Gdzie jest taka dziurawa ekspresówka? Jechałam już ekspresówką jednopasmową, co mnie doprowadzało do szału, ale dziurawej nie spotkałam (łataną - tak).
tesa1959 / 2011-07-28 19:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Do chwili awantury o A2 patrzyłam z przymrużeniem oka na kłamstewka tego rządu, bo wszędzie widziałam kraj w budowie. niestety, wszystkie nadzieje runęły w ostatnim okresie . To, że jest może spokojniej, mniej nerwów niż za PiS (ciągłe zmiany rządu), ale ostatnie rozpaczliwe gesty "trzymania się brzytwy" przesądziły i będę namawiać do nie głosowania na PO. Nigdy na nich nie zamierzałam głosować, to fakt, ale też nie zamierzałam tworzyć jakiegoś ruchu przeciw tej partii. Zmiana planów!!! Jeden głos na razie bez zmian, a drugi... po weryfikacji poglądów Mikkego, chyba oddam na tę opcję, bo wycofali się z aborcji i eutanazji.
lolo1 / 79.110.1.* / 2011-07-28 19:37
Rosnący dług publiczny i drożyzna czyli aby żyło się lepiej.
Coś tu nie halo.
arch / 2011-07-28 20:07 / Tysiącznik na forum
Rosnący dług publiczny

---320 mld NOWEGO długu w 3 lata to najlepszy wynik w historii Polski.

Młodzi z dużych miast wychodowani przez ministerstwo miłości z PO w progamach typu "5 minut nienawiści" prowadzonych przez Daukszewicza i Miecugowa,

i nich spłacają CAŁY ten DŁUG !
tesa1959 / 2011-07-28 20:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
j
wychodowani

wyhodowani
~Miła~ / 79.191.34.* / 2011-07-28 19:31
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.
prawy_prosty / 81.190.149.* / 2011-07-28 19:24
ale utonie w długach, WIELKICH długach..., na Titanicu też orkiestra grała do końca... bez pozdrowień panie tussk
arch / 2011-07-28 20:09 / Tysiącznik na forum
i na dodatek -" ..W Polsce nastąpiło pogorszenie sytuacji gospodarstw domowych w skali porównywalnej do Grecji . Portfele Polaków w opłakanym stanie. Boją się o przyszłość . . . Z roku na rok jest coraz
gorzej. . . . Wynik Indeksu Genworth 2010 r. plasuje Polskę na 3 miejscu . ( 5 str. raportu , ) wyprzedza nas tylko Grecja i Portugalia
www.genworth.pl/content/etc/medialib/genworth_pl/pdfs.Par.12947.File.dat/GenworthIndexRep
ort_W4_PL_w_cover1.pdf#pagemode=bookmarks

Kto doprowadzaja ten kraj do upadku ku...a , same podwyzki.
asqwe / 78.8.171.* / 2011-07-28 19:23
chyba jakies kpiny.. odsuniecie lewicy w postaci PO, PSL, SLD i po czesci PiS od wladzy jest kluczowe dla rozwoju Polski. Wole wybor PJN z KNP, pół roku bałaganu, a później wzrost PKB na poziomie 10%
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2011-07-28 20:00
PJN to PiS, a KNP niestety nie zdziała cudów w świecie opanowanym przez socjalistów, gdzie obywatele nie tylko nie rozumieją tego systemu, ale nawet posługują się wymyślonymi przez niego kategoriami myślenia i wypaczonym językiem, gdzie socjalizm nazywany jest krwiożerczym kapitalizmem, komunizm socjalizmem do którego należy dążyć, kradzież przymusową opłatą na rzecz dobrobytu i bezpieczeństwa, a podatek na ZUS i podatek od jazdy autostradą odpowiednio składką i opłatą.
skoru / 78.131.159.* / 2011-07-28 21:43
Nie wiem czemu Cie minusują - masz absolutną rację. KNP miałby mój głos, ale musisz zrozumieć jedno - nasze społeczeństwo ma to w d... , ponad połowa wyborców w Polsce nie wie NIC o polityce - głosują na buzie z telewizorni. Gdyby każdy Polak naprawdę przemyślał swój wybór mielibyśmy raj na ziemi:)
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy