Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rozszyfrowaliśmy jedną z niespodzianek szykowanych przez PiS Platformie. Będzie to prawdopodobnie próba powiązania bliskich współpracowników Tuska z opisywanymi w prasie aferami gospodarczymi.

Rozszyfrowaliśmy jedną z niespodzianek szykowanych przez PiS Platformie. Będzie to prawdopodobnie próba powiązania bliskich współpracowników Tuska z opisywanymi w prasie aferami gospodarczymi.

Wyświetlaj:
Klops / .* / 2005-09-22 08:33
PO PiS to kpina głosujcie na Korwina!!!!
jliber / .* / 2005-09-22 13:39
Korwin ma świetne poglądy na gospodarkę ale jest rasistą, RASISTĄ. To taki klasyczny konserwatysta, połączenie super liberalnej polityki gospodarczej, która mogłaby nas wynieść na czołówke światowego peletonu, niestety pan Korwin równocześnie zasponsorowałby nam holocaust homoseksulistów. Taki to już z niego gość, trzeba go spisać na straty.W obecnej chwili najlepszym kandydatem jest Tusk, choć mógłby być dalece bardziej liberalny jeszcze jak na mój gust. Oczywiście to i tak sukces że tyle osób go popiera w tym naszym socjalistycznym bagnie.
George / .* / 2005-09-23 05:56
Z tego co wiem, Korwin nie ma ochoty urządzać pedałom holocaustu. Chciałby tylko, aby traktować ich jak pedałów, a nie normalnych ludzi.
as / .* / 2005-09-23 10:04
Z Korwinem byłoby przynajmniej wesoło. Szczgólnie spodobała mi się jego propozycja kary chłosty dla przestępców i kula u nogi dla kryminalistów.
kk / .* / 2005-09-22 20:58
Z tymi homoseksualistami to byłbym ostrożny bo żądają coraz więcej. W Szwecji termin:"związek partnerski" już ich nie zadawala bo wyraźnie ich identyfikuje w spoleczeństwie. W związku z powyższym domagają się zniesienia instytucji małżeństwa i zastąpienia go terminem: "wspólne zamieszkiwanie", który to termin ma oznaczać zarówno małżeństwo jak i związek partnerski.
silver / .* / 2005-09-22 13:44
W sondazu pb.pl PO wlasnie przegrywa z PJKM. A gdyby juz ktos w ramach sprzezenia zwrotnego na moja wypowiedz tam zajrzal, to niech przeczyta tekst dnia "UE: Bilans Polski dodatni, otrzymaliśmy netto 1,409 mld EUR". Zwracajac przy tym uwage na fakt, ze Hiszpania w 2004 uzyskala 16,4 mld euro tym razem brutto.
Mirek / .* / 2005-09-22 08:09
A co w tym dziwnego, że chcą znaleźć prawdę ? Wyborcy mają prawo znać prawdę. Jeśli jest coś o czym mają wiedzieć, to sam chętnie dowiem się, zanim oddam na kogoś głos.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy