Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozumiem Ziobrę. Kaczyński zawsze się tego bał

Rozumiem Ziobrę. Kaczyński zawsze się tego bał

Wyświetlaj:
Kiki / 81.190.254.* / 2012-02-15 12:39
Nie znoszę Kuzik - Rostkowskiej. Jest szczzytem antykobiecości. Nie jestem pisowcem, ale dla mnie ona jest prostackim sprzedajnym karierowiczem.
są ludzie i ludziska / 83.31.39.* / 2011-11-05 13:45
Pani Kluzik może jest mądra, ale ona nie widzi nic więcej poza polityką i partią-nie ważne którą. Byle by zaistnieć i korzystać z władzy. Nie przekonuje mnie jej upur. Ale oczywiście ma prawo robić co chce. Tylko ja nie mam zaufania do ludzi, którzy są zażarci, bezwzględni w sprawach, które dla nich nie powinny być jedynym celem. Liczę na Ziobrę i "ziobrystów". Jarosław już nikogo nie zbawi. Skończona melodia. Wszystko ma swoje granice, chociaż podobno piosenka radziecka nie ma granic. Z doświadczenia też wiem, że nie ma granic zdrada i podłość ludzka.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-05 13:35
Joasia dobrze udaje orgazm.
6786 / 85.237.164.* / 2011-11-05 18:44
jaki orgazm jest brzydka ?
ryntjung / 2011-11-05 09:30
Pani Kluzik przechodząc do PO straciła dla mnie twarz - pamiętamy jak się zachowywała wobec PO kilkanaście miesięcy wcześniej. Trochę to przypomina sytuację tonącego okrętu z którego uciekają szczury. Co do Ziobry i kolegów - przypomnijcie sobie swoje teksty gdy wyrzucono grupę tworzącą dziś PJN... . W zasadzie należy wam się cios z tej samej broni, którą wspólnie wcześniej ostrzyliście. Teraz będziecie wiedzieli jak to jest. A pan Prezes - czy nie wie co to jest wstyd? Przecież pajacadą u redaktora Lisa- notabene wspaniale powściągliwego - a także isynucjami dotyczącymi Merkel sam jeden jedyny położył wygraną w wyborach. Stosując swoje kryteria winien sam wejść na szafot i ściąć sobie głowępociągając osobiście za rączkę . Na razie jednak pozuje na Napoleona jakiegoś i w szumie oklasków klakierów i wazeliniarzy kombinuje jak efektowniej popełnić polityczne samobójstwo. Panie Prezesie - śmiało jeszcze parę " genialnych " pociągnięć a wpadniecie w odchłań niebytu. Wszystko to w sytuacji kryzysu - również u nas jak tak dalej będzie w sferze finansów publicznych gdzie wygrywająca wybory PO robi sobie wakacje przed jak mniemam okresem kolejnego nierobienia niczego... . Klasę polityczną mamy słabiutką i nieruchliwą - po co oni wszyscy pchają sie do Parlamentu - czyżby nie potrafili robić niczego innego poza " nierobieniem niczego pożytecznego dla kraju ???
dgen / 2011-11-05 07:55 / Tysiącznik na forum
patrząc na pania joannę rozumiem juz definicje niesiołowskiego "prostytucji politycznej"
pełnazgoda / 87.118.103.* / 2011-11-05 19:22
mam identyczne odczucie. A powątpiewałem, że ludziska potrafią się aż tak skur... ć
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 07:12
TA ,,PANI,, NIECH ZAJMIE SIĘ SPAWAMI JEJ NOWEJ PARTII( CIEKAWE ILE WYTRZYMA..)
Kiki / 81.190.254.* / 2012-02-15 12:43
Nie znoszę Kuzik-Rostkowskiej, bo jest szczytem antykobiecości. Nie jestem pisowcem, ale uznaję Kuzik - R. za sprzedajną karierowiczkę

Najnowsze wpisy