Forum Polityka, aktualnościKraj

RPO: Zatrzymanie Blidy niekonieczne. Umorzenie sprawy - przedwczesne

RPO: Zatrzymanie Blidy niekonieczne. Umorzenie sprawy - przedwczesne

Wyświetlaj:
rychgo / 83.5.167.* / 2013-04-02 16:47
do bani z panstwem ktore nie może wyjasnic dlaczego podejrzana popełniła samobojstwo.
... kasę. / 81.190.61.* / 2013-04-03 00:27
Jak nie wiadomo o co chodzi,to zawsze chodzi o ...
debos / 95.49.73.* / 2013-04-02 17:07

do bani z panstwem ktore nie może wyjasnic dlaczego podejrzana popełniła samobojstwo.

To Ty nie wiesz dlaczego? Wolała się zabić niż doznać upokorzenia podczas wyprowadzania z domu w kajdankach przed obiektywami specjalnie w celach propagandowych sprowadzonej telewizji ( obecna zona Ziobry była wówczas dyrektorką programów informacyjnych TVP i to ona zlecała te konferencje i inscenizacje z zatrzymań doktora G. i prof. Podgórskiego )a potem siedzenia w areszcie wydobywczych przez kilka miesiecy a może i lat. To była iskra a myślenie Blidy było oparte na tym co się wtedy działo. Zapomniałeś jaka była atmosfera wtedy kiedy rządziła pisowska sfora?
Natter2 / 2013-04-02 18:10 / Tysiącznik na forum
Ja napiszę ordynarnie ,Oni byli pewni że rozp..lą układ który był u nich sprawa oczywistą.,-w łbach.Miała być propagandowa pokazówka.To tyle i tylko tyle.
i to by było na tyle / 83.10.96.* / 2013-04-02 18:08
A ja tak sobie myślę że miało być nieco inaczej.
Miał być "samobójczy" strzał , mial być ( co najwyzej ) siniak wielkości dłoni, miało być wynoszenie do karetki pod okiem kamery, miała być narracja o strasznym ustroju. Tylko że strzał z metra a strzał z przyłożenia to zupełnie dwie rózne sprawy.
pajchiw / 2013-04-02 16:37 / Tysiącznik na forum
NO, no od kiedy to RPO feruje wyroki? Jakoś w sprawie konstytucyjności przyjęcia paktu fiskalnego, zabrania nam emerytur głucho, a temat osoby publicznej, której strach przed karą za własne nadużycia podyktował samobójcze działania od razu wyroki. Ciekawe do czego dojdzie? Niedługo RPO będzie udowadniał, ze zabranie dostępu do internetu dla ludzi o "niewłaściwych" poglądach jest dla nich dobre?
debos / 95.49.73.* / 2013-04-02 16:59

O, no od kiedy to RPO feruje wyroki? Jakoś w sprawie konstytucyjności przyjęcia paktu fiskalnego, zabrania nam emerytur głucho

Jak ty możesz żyć bez świadomości i zrozumienia co kto powiedział i jakie są kompetencje poszczególnych instytucji? Jak taki człowiek może w ogóle dokonywać wyborów? RPO jest od stwierdzania konstytucyjności? A jak nazywam takich jak Ty, tak jak ich się powinno nazywać, podobnie jak i cały ten plebejski nasz naród to się oburzacie. A przeciez trzeba wracać do rzeczywistości i pisać prawdę prosto w dzioby. I o to proszę.
pajchiw / 2013-04-03 08:06 / Tysiącznik na forum
Ależ ja nie napisałem, że RPO ma coś stwierdzać Kolego. Ma zgłosić do TK, żeby ten stwierdził, czy nie ograniczono praw obywatelskich. Bardzo proszę manipuluj moją wypowiedzą i nie ściemniaj - to zostaw dla TVN.
i to by było na tyle / 83.10.96.* / 2013-04-02 17:05

cały ten plebejski nasz naród

A Wasza Miłość to jakiego herbu, jesli można spytać?

Najnowsze wpisy