Forum Polityka, aktualnościGospodarka

RPP nadal będzie decydować o sytuacji gospodarczej państwa

RPP nadal będzie decydować o sytuacji gospodarczej państwa

Wyświetlaj:
turczy / .* / 2005-04-14 01:11
ble,ble,bleW zasadzie nic nowego. Z drugiej strony dlaczego wyższe stopy procentowe miałyby zmniejszyc inflacje wywołaną przez cene ropy? Równie dobrze mozna dojść do wniosku, że po podniesieniu stóp procentowych cena ropy zacznie spadać i inflacja też...Oj cos to wszystko naciągane. Ciekawe co na nasze stopy powiedzą państwa OPEC, chyba bedą musiały poważnie zastanowić się nad zwiekszeniem wydobycia, bo inaczej balcerowicz im jeszcze bardziej je podniesie :D
jliber / .* / 2005-04-13 19:19
Wachania cen ropy na rynkach swiatowych to pikus przy zlodziejskiej akcyzie panstwa bez ktorej paliwa moglyby byc 2-3 razy tansze (czyli mielibysmy tak tanie paliwo jak w USA).
darkonza / .* / 2005-04-13 17:40
"Niestety inflacja będzie nadal problemem, ponieważ do 2010 roku oczekujemy wzrostu gospodarczego na wyższych poziomach"jak jeszczce raz przeczytam ze wzrost gospodarczy jest problemem inflacja rosnie to zrobie komus krzywdeto tak jak by napisac:"niestety pacjent wyzdrowial i bedzie teraz wiecej jadl"
ROberto / .* / 2005-04-14 08:02
Ja bym tyko dodał: "Pomimo intensywnych wysiłków zespołu lekarzy, pacjent wyzdrowiał"
g-point / .* / 2005-04-13 12:10
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że felietony pana Richarda niewiele się od siebie różnią. Przestałem je czytywać, choć z drugiej strony szkoda, że się kolumna marnuje przez jeden dzień każdego tygodnia. Sugeruję Redakcji szacownego portalu, by pomyślala o zmianie autora, gdyż pan Mbewe stanowczo wyczerpał już temat.Inną kwestią jest to, że na ogół należy się domyślać, co autor ma na myśli i w jakim świecie żyje. Od analityka szanującej się instytucji należy wymagać czegoś więcej niż bełkotu i oklepanych stwierdzeń.
maly jasiu / .* / 2005-04-13 07:34
Szanowny Panie Richardzie, Pan wierzy w przedwyborcze obietnice politykow. Gratuluje. Ja juz nie wierze. Wiem natomiast, ze zapowiedzi obnizenia podatkow koncza sie zawsze ich wzrostem. Ten efekt obserwujemy rowniez obecnie. Ostanie wypowiedzi na temat potrzeby obnizeniz podatkow skutkuja jak na razie propozycja drakonskiej podwyzki akcyzy (to tez jest podatek) na olej opalowy i gaz.

Najnowsze wpisy