Forum Forum prawneCywilne

RTV AGD nabijanie w buetlke

RTV AGD nabijanie w buetlke

Bartek1337 / 87.204.37.* / 2015-12-20 14:29
Witam, nie polecam zakupów w tym sklepie przynajmniej nie osobiscie.
Zgodnie z ustawą przy zamówieniu internetowym klient ma określony czas na zwrot towaru bez podania przyczyny.
Niestety w przypadku zaznaczenia odbioru osobistego jest to traktowane jako zakupi w sklepie a nie zakup internetowy przez sklep...
W media Markt nie ma żadnych takich problemów ani kruczków, można zwrócić każdy towar nawet zakupiony bez pośrednio w sklepie bez udziału ich strony internetowe.
Dlatego jeśli już zamawiacie w RTV AGD, polecam zaznaczyć dostarczenie do domu jest to jedyna szansa na zwrot towaru.

Teraz wyjaśnię dlaczego to takie ważne, kupiłem prezent na święta konsole PS4 niestety okazała się uszkodzona, zamierzałem dokonać jej zwrotu, żeby zakupić nową i tutaj zaczęły się schody opisane powyżej. Jestem bez konsoli - prezentu i bez pieniędzy na nowy prezent. Więc prezent świąteczny po możliwym rozpatrzeniu gwarancji osoba otrzyma być może gdzieś w styczniu.W przypadku podobnej sytuacji w Media Markt, cały proces trwał 40 minut, zwrot otrzymanie gotówki i zakup nowego sprzętu.

Najnowsze wpisy