Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ruch Kukiza bez finansowania - może liczyć tylko na niewielką dotację. Sprawdziliśmy, ile dostanie pieniędzy

Ruch Kukiza bez finansowania - może liczyć tylko na niewielką dotację. Sprawdziliśmy, ile dostanie pieniędzy

Wyświetlaj:
jarooo423 / 89.151.30.* / 2015-10-28 09:44
Po co Kukizowi jakieś dotacje..... tak jak powiedział ten sejm przetrwa dwa lata i będą nowe wybory,Ja też tak uważam.
zdziwiony 578 / 31.11.203.* / 2015-10-28 10:41
Kukiz niczym Nostradamus wieszczy tragedie, kataklizm i swoje wielkie zwycięstwo z mocami zła. Ha, ha, ha!
leo679 / 80.50.83.* / 2015-10-28 09:58
Co za pytanie ,,,,,dostanie pieniądze od nas ,od obywateli tego kraju oszukanych ,wywłaszczonych i zdeterminowanych butą i pychą rządzących od okrągłego stołu.
tja / 46.215.51.* / 2015-10-28 09:42
Brawo Kukiz za honor! Reszta partii tez nie powinna byc dotowana z budżetu. Jakim prawem partie PIS i PO dostają 30mln zł rocznie nie liczac horendalnych pensji. A i jeszcze kilometrówki i kasa na prowadzenie biur.. pomnozyc to razy 460 poslow..masakra ile kasy jest utopiona
n795 / 89.64.17.* / 2015-10-28 09:42
Smutne, ze uczciwych polityków będą wspierać...US no bo facebook, tweeter, Skype to ich niby darmowe techno.
dander / 217.99.173.* / 2015-10-28 09:41
nie dostały się do sejmu ale wezmą dotacje, a potem rozpłyną się w niebycie...... przynajmniej niektóre
Ola1111 / 46.175.113.* / 2015-10-28 09:37
Nikt Kukiza nie ostrzegł, że nie założenie partii będzie skutkować brakiem subwencji.
ivy / 188.146.67.* / 2015-10-28 09:34
teraz wam coś powiem,bo widziałam tą kampanię od kuchni i owszem oprócz ludzi ideowych i wartościowych ,których starzy wyjadacze partyjni,którzy w tym pośpiechu i szybkim organizowaniu struktur potrafili się przebić i zaoferować swoje "doświadczenie" czyli umiejętność bezwzględnego osiągania partykularnych celów dawali co najwyżej na końcowe miejsca list i którzy tylko mieli być mięsem armatnim i pracować na sukces wystawionych przez nich słupów z czołowych pozycji.I teraz widzę to tak,osiągnęli swoje,bo mieli układy w mediach z dawnych czasów,mieli pieniądze z fundacji założonych wcześniej na kampanię...wyborcy się nabrali,dali się uwieść i wybrali te osoby...co dalej,idąc tym tropem teraz,tak jak wykorzystali listy Kukiza ,żeby być w parlamencie tak teraz będą szukali dalszych układów ,by osiągać więcej.Paweł nie ma kasy czyli subwencji,inne partie mają miliony,jaki będzie tych koniunkturalistów następny krok,nietrudno przewidzieć ;)
wyborca kukiza / 83.22.15.* / 2015-10-28 09:18
my wyborcy kukiza nie martwimy się o kasę, bo nie o nią chodzi. wiem , że to niektórym trudno zrozumieć. my chcemy zmian i ja twierdzę wygraliśmy wybory prezydenckie i teraz też wygraliśmy. jak dla mnie to paweł kukiz nie miał być Prezydentem , ani premierem. głosowałem za ideologią którą jak piszą muzyk reprezentuje od zawsze. poszukajcie tekstów.
Polska jest naszym krajem, a nie krajem polityków. polityk to osoba która za dobre pieniądze ma dbać o nasze Polskie interesy. ja go wybieram i ja mu płacę i ja od niego wymagam.
nie ma Polski PiS, czy Polski PO. jest nasza Polska i tego oczekuje od rządzących. mam nadzieję , że posłowie kukiza bez dotacji zmuszą innych do myślenia.
mało tego mam nadzieję , że posłowie kukiza nie pójdą na żadne układy typu miejsce w jakieś radzie nadzorczej, za coś. PSL sojusznik wszystkich ma podobno 80% swoich członków w jakiś tam radach dobrze płatnych. to prostytucja polityczna.
każdy kraj ma swoje interesy. trzeba się dogadać. nie ma robienie loda jak powiedział sikorski o stosunkach z USA. czemu Polska ma popierać USA, UE, Watykan czy Ukrainę nie mając nic w zamian.
Polska nie jest rajem na ziemi. wiele rzeczy tu nie gra, ale to mój kraj i ma być najlepiej dla nas Obywateli Polski. celowo napisałem obywateli. Polska jest otwarta na inności np religijne. gość w dom Bóg w dom. tak jest i tak ma być, ale gość musi szanować gospodarza. to odnośnie przyjmowania migrantów islamskich
Łodzianka / 79.191.158.* / 2015-10-28 09:43
Ładnie napisałeś. Życzę Wam (i sobie też) wszystkiego najlepszego!
Proszę to przemyśleć / 89.70.153.* / 2015-10-28 09:17
Ruch Kukiza od początków swego istnienia oponował za walką o Polskę i obywatela a nie o pieniądze to tylko ukazuje że mamy szanse zobaczyć grupę zdeterminowanych ludzi którzy dotrzymują słowa.
Z uwagą się przyglądajmy i pomagajmy zmienić Polskę na dumną i zgodną.
Obs102 / 95.49.216.* / 2015-10-28 09:17
Artykuł napisany bardzo nie PrOfesjonalnie i PrOpagandowo!!! Jak można przyjmować wydawanie na subwencje partii i kampanie z naszych pieniędzy prawie 100mln zł jak coś naturalnego i zarzucać ruchowi Kukiz15 jakiegoś jak by to POwiedzieć oszołomstwa, że wszyscy biorą a oni NIE!!! Przecież pan Kukiz i jego stowarzyszenie chcą walczyć z POlską PartiOkracją i okradaniem nas przez wszelkiej maści POkemońskich oszołomów, więc jakby to się nie bardzo trzymało gdyby kasę brali jak reszta!!! Może p. Kukiz i jego stowarzyszenie nie uznaje stwierdzenia jak to POwiedział pewien POkemon naczelny Rostowski...jest czas wyborów więc to czas obietnic, a PO wyborach jest rzeczywistość...
erjj / 95.160.61.* / 2015-10-28 09:15
Tak zdecydował i zgodnie z tym postępuje. Szanuję to.
Jednak jak należ rozumieć chory przepis który pozwala tzw partiom utworzonym na 5 min przed wyborami i po przekroczeniu 3% progu na państwową subwencję. Staram się zrozumieć , taki durny przepis więc trzeba go zrealizować. Gdyby to była jednorazowa akcja, ale nie przez 4 LATA. z moich podatków bez skrupułów będzie się paść gruba cwaniaków.
nm528 / 188.146.9.* / 2015-10-28 09:10
Husaria ?
Husaria jak pospolite ruszenie ? Husaria w dzisiejszych kategoriach - niestety dla pana Pawła - zaliczała się do establishmentu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Michał Tyszkiewicz / 31.61.139.* / 2015-10-28 09:19
Prawda jest taka, że każda partia powinna wziąść przykład. Z KUKIZA!!!! Niby w Polsce mało pieniędzy. Owszem mało ale dla obywateli a nie dla ludzi przy KORYCIE ! ! PANOWIE PODANO DO KORYTA sory STOŁU! !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
polka 915 / 79.186.21.* / 2015-10-28 09:10
uwazam ze w sejmie jest za duzo ludzi, placimy im za wszystko benzyna, restauracje itd. utrzymujemy ok 500 osob, ktore i tak nie spelniaja naszych oczekiwan, zmniejszyc sejm do 100 ludzi, bo Polski nie stac na tych wszystkich aferzystow i obibokow i niech utrzymuja sami, Kukiz potrafi to oni tez powinni
333halfevil / 77.65.95.* / 2015-10-28 09:03
PO nic nie powinna dostać, 15 milionów ?... za te przekręty ... w Polsce cwaniacy i aferzyści mają się najlepiej, nawet jak wszystkie machloje wyjdą na jaw to i tak im się należy. Nie wiem, kto na nich głosował ... chyba takie same cwaniaczki z układami,"biznespsiutki" ciągnący profity z bezprawia oraz osoby, które uważają, że mamy "Europę", bo jesteśmy w UE, bo mamy markety, dotacje, są to osoby, które bez sprzeciwu pozwalają sobie nasączać propagandowym mydłem, tę gąbeczkę, którą mają zamiast mózgu ... to wąskie horyzonty ... d*pa i in vitro to nie cały świat, a wolność, o którą się tak pienią, i której znaczenia, widać, nie rozumieją, to nie samowola, lansowana przez liberałów...
Armadde44332123 / 188.116.35.* / 2015-10-28 08:59
Miałem rację wszystkim partiom oprócz Kukiza chodziło o KASĘ

Najnowsze wpisy