Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruch Palikota o emeryturach: Jest drugie dno

Ruch Palikota o emeryturach: Jest drugie dno

Money.pl / 2012-03-29 15:16
Komentarze do wiadomości: Ruch Palikota o emeryturach: Jest drugie dno.
Wyświetlaj:
buntownik / 90.156.74.* / 2012-04-03 18:04
Palikot ludzie oddali na twoją partię głosy a ty się sabaczył z Tuskiem.Popierasz jego morderczy proceder.Zamiast zmuszać polaków pracować do 67 lat za talerz zupy aby utrzymać bogate kraje i naszych chłopów,którzy pod sklepem piją piwo.Jak się ten rząd rozleci to wała na twoją partię nie zagłosuję i nikt z moich znajomych.MORDERCÓW u nas dostatek.!!!!!!
Pomyłka Obywatelska / 178.235.238.* / 2012-03-29 17:32
Może się mylę, ale może nie. Czas pokaże i to już niedługo.
zabrali OFE teraz ZUS a na końcu konia przerobią na mięso / 83.28.149.* / 2012-03-29 16:56
23 lata zaczynam pracę.
62 lat mogę przejść na częściową 50% emeyturę
Czyli przepracowałam 39 lat do 67 brakuje mi 5 lat.
Jak się ma 39 do 5 lat.
Szlag mnie trafia
mn4mn / 91.226.117.* / 2012-03-29 15:16
nie odwracajcie palikotem uwagi (w sumie po to palikot powstal), bo szarego zjadacza chleba (niedlugo juz tylko cebuli) bardziej powinno interesowac co media zamiataja pod dywan... gdyz, to szary zjadacz, bedzie placil ze swojej dziurawej kieszeni na partie bladego mie-eee-tka:

*************************************************************************
20 milionów długu

Sprawa długu Polskiego Stronnictwa Ludowego wobec Skarbu Państwa toczy się od 2001 roku, kiedy to partia podczas kampanii wyborczej popełniła błąd - pieniądze na kampanię (łącznie 9,4 mln zł) zamiast zbierać na specjalnym koncie wyborczym, trzymała na koncie partyjnym. Z tego powodu Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie komitetu ludowców i cofnęła ponad dziewięciomilionową dotację, jaką PSL otrzymało po wejściu do Sejmu.

Do dziś dług i niepłacone od lat odsetki PSL wzrosły już do ok. 20 mln zł. Stronnictwo zwróciło się więc do ministra finansów o umorzenie ponad 9 mln zł odsetek i rozłożenia reszty należności na raty w przeciągu 10 lat. Decyzja w tej sprawie miała zapaść w ubiegły piątek. Została jednak odłożona.

*************************************************************************

Najnowsze wpisy