Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruch Palikota zapowiada projekt noweli kodeksu karnego

Ruch Palikota zapowiada projekt noweli kodeksu karnego

Wyświetlaj:
===== / 83.1.81.* / 2011-12-08 22:59
To teraz wiem jaki paragraf chcieli gliniarze mi dowalić, za nazwanie ich KGB. Tylko, że nie przeszłoby to niby w Sądzie. Jednak dowalili za nieobyczajne zachowanie, a było to tak: staliśmy ze szwagrem z żonami, podjechała policja i usilnie bez dobry wieczór czy jakiego innego słowa(nawet świnia jak idzie i kogoś lub coś zobaczy to rochnie) chciała dokumenty. Zapytałem z jakiego powodu, oni odpowiadać nie będą jak szeryfowie, no to wywiązała się sprzeczka, więc za nie podanie danych rozumiem, ale co to jest to nieobyczajne zachowanie nie rozumiem i do dnia dzisiejszego nikt mi nie wytłumaczył. To jest chyba stanie na chodniku z żonami o godzinie 23.
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-12-08 13:16
wszystko ok, tylko co z nauczycielami? Jeśli się nie mylę, to podlegają oni pod ten paragraf. Wiadomo ile "łobuzów" jest w szkołach. Uważam więc, że nauczycielowi powinna przysługiwać taka dodatkowa "ochrona" jak już wszelkie inne sposoby zawodzą.
===== / 83.1.81.* / 2011-12-08 23:11
Moja rodzicielka przepracowała trzydzieści parę lat w tym zawodzie. Uczyła najpierw podstawówkę w której była też tak zwana trudna młodzież, później szkoła medyczna(dziewczęta), na koniec jakiś zespół szkół(chłopcy w większości). Była lubiana i nie miała nigdy problemów z opanowaniem tak dzieci jak później młodzieży. Dzisiaj spotykam jej uczniów i tych trochę bardziej krnąbrnych i prymusów i każdy wspomina prawie z łezką w oku, do tego z trzech różnych miejscowości. Jak więc ona to robiła? Jak wzbudzała szacunek? Była wymagająca, ponieważ jeden rok uczyła i mnie, tak więc i na własnej skórze to odczułem. Nie zależało więc by jej na żadnym paragrafie ją chroniącym.
jt / 78.8.233.* / 2011-12-08 13:10

W Polsce nie może być świętych krów - argumentuje Ruch.

To może znieść immunitet parlamentarny?,tu jakoś kioskarze z Ruchu się nie wypowiadają.

Najnowsze wpisy