Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ruch stanie sparaliżowany strajkiem?

Ruch stanie sparaliżowany strajkiem?

Money.pl / 2007-06-24 22:31
Komentarze do wiadomości: Ruch stanie sparaliżowany strajkiem?.
Wyświetlaj:
errarel / 2007-06-24 22:31
ja proponuje referendum - czy jestes za strajkiem generalnym w przypadku braku zgody na skrocenie czasu pracy do 5 godzin tygodniowo przy jednoczenym wzroscie wynagrodzen o 87%. ciekawe ile procent bedzie za i jaki wlasciwie ma sens przeprowadzanie takich glupich referendow.
psmakler / 2007-06-25 03:59
Nie da się ukryć, że sporo odstajemy pod względem gospodarczym od innych państw unii, zwłaszcza zachodnich. Aby naprawić ten dystans, potrzeba konkretnych działań, cierpliwości, czasu i jeszcze raz cierpliwości. Teraz, kiedy nasza gospodarka wreszcie natrafiła na dobrą passę, nie możemy zmarnować szansy. Jeśli teraz, w sektorze zależnym od państwa podniesie się płace, to wzrośnie podaż pieniądza na rynku, no i inflacja, w efekcie konieczne będą podwyżki stóp procentowych, które skutecznie ochłodzą naszą gospodarkę. A to nie przyniesie szczęścia...
bzox / 2007-06-24 22:49 / Bywalec forum
Jestem zdecydowanie za!

Koniecznie trzeba podnieść moje wynagrodzenie i pielęgniarek i górników i pracowników "RUCH".

A na dodatek trzeba znieść konieczność pracy za płacę, bo to nieludzkie tak komuś kazać pracować dla chleba.

Żądamy chleba i igrzysk!! Precz z parszywą robotą! Praca dobra jest dla badylarzy, spekulantów, żydokomuny i cyklistów. Pozwólcie ludziom godnie żyć bez potrzeby pracy!!
amator piwa i innych przyjemności / 83.31.143.* / 2007-06-28 18:14
Merytorycznie. Prawdopodobnie już w lipcu będzie wezwanie. Strajk to dla nas inwestorów to idealna okazja do zakupów akcji, które niewątpliwie jeszcze, jeszcze i jeszcze zjadą niżej, tym niżej im dłużej strajk trwał będzie. Brawo dla strajkujących !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy