Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ruch zwalnia, bo chce zaoszczędzić co miesiąc 2,8 mln zł

Ruch zwalnia, bo chce zaoszczędzić co miesiąc 2,8 mln zł

Wyświetlaj:
szklarek / 2010-03-17 10:09
Bo i jest tam kogo zwalniać. Zwykle widzimy tylko sprzedawców w kioskach, a Ruch ma szereg magazynów, regionalnych oddziałów i nawet hurtownie farmaceutyków bezreceptowych- tych tabletek Goździkowej, słabszego ibupromu itp.
Malineczka1324 / 78.88.132.* / 2010-03-17 20:54
Szklarku, może i jest kogo, każdy może mieć własne zdanie. Pracowałam do niedawna w Ruchu, w wyniku likwidacji ekspedycji w moim mieście pracę straciło kilkadziesiąt osób. Przepracowałam tak ponad 20 lat; czy wiesz jak ciężko jest się teraz komuś takiemu odnaleźć. Wiem, można napisać żebym się cieszyła że tak długo, lecz to i tak nie zmienia faktu - ktoś się na te kilkadziesiąt osób, które poświęciły dla tej firmy naprawdę dużo - że tak powiem właśnie "wypina"
scotty^ / 217.153.39.* / 2010-03-17 12:38
do szklarek: jak się nie znasz to nie pisz głupot.
Myślisz że sprzedawca w kiosku jest pracownikiem RUCHU na umowe o prace ?.? Tu chodzi o ludzi którzy pracują na zmiany 24 h na dobe, żeby taki ciemniak jak Ty mógł kupić gazetę.
szklarek / 2010-03-17 12:42
Nie myślę i tego nie napisałem. Jest kogo zwalniać, że pewnie będzie to dotyczyć ciebie, to nie powód by temu zaprzeczać. I daruj sobie ciemniaka- minimum zasad na forum obowiązuje.
b.o.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy