Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rusza kino internetowe dla ambitnych

Rusza kino internetowe dla ambitnych

Money.pl / 2008-02-06 08:10
Komentarze do wiadomości: Rusza kino internetowe dla ambitnych.
Wyświetlaj:
ambitne / 83.7.248.* / 2008-06-04 00:43
http://www.ambitne.com
tam też jest ambitne kino
lao / 195.13.38.* / 2008-02-06 21:26
8 zl za męczenie się ze stramingiem jakości youtube. za 8 zł to ja mam bilet do kina albo nowość na dvd z wypożyczalni.
GearHead / 217.97.133.* / 2008-02-06 08:56
Pan Roguski chyba nie doczytał ze zrozumieniem. To ma być "kino ambitne" a nie "szklana p******* 5". Proszę znaleźć na p2p ambitne kino przed premierą na DVD to dam Panu medal. Ostatnio moooocno się naszukałem "XXY". Chętnie bym obejrzał to wcześniej, nawet za symboliczną opłatą. Według mnie dobre działania marketingowe i może być fajnie. Faktem jest natomiast niewygoda. Internet ma z definicji być w dowolnej dla użytkownika formie i czasie. Nie odwrotnie.
pantagruel / 2008-02-06 08:40 / OJOS DE BRUJO

jest sukces YouTube


moze i sukces ale ja tam prawie nie zagladam. Kupe smiecia w byle jakiej rozdzielczosci i kiepskim dzwiekiem.

Mi sie podoba taki projekt. Skoro ma byc ambitnie to autor nie liczy na szybki zysk.
k. / 217.74.68.* / 2008-02-06 08:10
no jasne... małe miejscowości... z łączem 2MBit... chyba u sołtysa :)

a to "ambitne kino" to pewnie jakieś filmy o których nikt nigdy nie słyszał i pewnie nie usłyszy, za to napewno może je sobie pociągnąć z jakiegoś P2P

no i nie oczekujcie od kogoś, że wyda 8 PLN za obejrzenie filmu na komputerze tylko dlatego, że będzie to tydzień przed premierą - ja już bym wolał dołożyć 2 razy tyle i iść normalnie do kina, gdzie film tak naprawde robi wrażenie.

no chyba, że mowa o filmach tak "ambitnych", że ta "premiera kinowa" albo nigdzie nie będzie miała miejsca, albo będzie w jakimś jednym małym kinie w jakiejś pipidówie

sorry, ale ostatnio słowo "ambitny" oznacza kompletny szajs. zwłaszcza jak ktoś próbuje na tym zarobić w necie (wtedy częstotliwość słowa "ambitny" we wszystkich tekstach bardzo rośnie)
Jancio / 83.6.207.* / 2008-02-06 10:05
Byłem na ich stronie i tytuły robią wrażenie: Hallam Foe, GranatowyPrawieCzarny - jestem ciekawy jak naprawdę będzie z ich jakością. Chyba słowo ambitny nie jest naduzywane. Mi osobiście nie przeszkadza konkretna pora nadawania filmu. Czy będzie to konkurencja dla p2p - zobaczymy.
tc69 / 89.127.245.* / 2008-04-28 14:38
Dokładnie, kino am bit ne :)
a w tych wszystkich multikplexach leci taki szajs, że się płakać chce. Do tego ja nie lubię oglądać filmów w gronie ludzi smiejących się i gadających lub chrupiących kukurydzę i siorbiących colę. Do kina przychodzi się na film, a nie na orzeszki ;-P
Jestem pewien, że iPlex odniesie sukces wśród ludzi o bardziej wyszukanych gustach oraz takich co nie idą na duży ekran oglądać tylko efekty specjalne.
Jeśli policzyć, że 10 PLN płacisz za np. siebie i dziewczynę to już wtedy cena jest bezkonkurencyjna a do tego fakt, że mają VOD i nie musisz ruszać d... do wypożyczalni a czasu masz 3 dni mnie stanowczo przekonywuje.
P2P to częściowo, jak to słusznie zauważa kolega powyzej (bo ambitne kino na P2P też nie jest łatwo znaleźć), jest dla iPlex'u problemem, ale piractwo będzie z czasem coraz mniejsze.
Ostatecznie to dystrybucja internetowa jest w końcu tańsza, więc wypożyczalnie i zwykłe kina będą na przegranej po niekąd pozycji na dłuższą metę. Póki co iPlex oferuje kino ambitniejsze, ale gdy to się przyjmie, to oferta na pewno zostanie poszerzona.
Najważniejsze, że na tym skorzystamy my, czyli klienci :)
Oby w Polsce więcej było takich pomysłów.
Pozdrawiam i życzę iPlex'owi sukcesów.
tedis / 188.33.152.* / 2010-01-06 18:17
na www.kino-online.name mozna ogladac bez placenia

Najnowsze wpisy