Forum Polityka, aktualnościKraj

Rusza loteria wizowa. Kto ma największe szanse?

Rusza loteria wizowa. Kto ma największe szanse?

Wyświetlaj:
godless / 79.184.234.* / 2011-10-11 16:03
"Warunkiem uczestnictwa nie jest posiadanie rodziny w USA ani poświadczenie tam utrzymania. Należy jednak mieć ukończoną co najmniej szkołę średnią i co najmniej dwuletni staż pracy" - należy się istotne sprostowanie!
Po pierwsze - po wylosowaniu wizy musimy udowodnić, że jesteśmy w stanie się sami utrzymać lub jakiś obywatel USA musi poświadczyć, że zrobi to za nas. Po drugie - należy mieć średnie wykształcenie LUB 2-letni staż pracy. pozdrawiam
Dawid12 / 91.65.134.* / 2012-03-14 16:56
Czyli wynika z tego, że dzieci nie mogą uczestniczyć w loterii wizowej. Skoro warunkiem jest min. wykształcenie średnie i 2 lata praktyki w zawodzie czyli minimalny wiel to 20 lat???No ale nieistotne. Ja już dawno mam za sobą ten wiek. Posiadam wykdztałcenie średnie pełne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, także wydaje mi się że spełniam wszystkie warunki. Mam jednak problemy z angielskim, no ale znalazłem stronkę po polsku na której można złożyć wniosek, oto ona: http://www.zielona-karta.net. Ponoć angielski nie jest konieczny aby ubiegać się o zieloną kartę. Niestety za moich czasów uczono tylko rosyjskiego, teraz jednak angielski by się przydał.

Najnowsze wpisy