Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruszyła komisja hazardowa

Ruszyła komisja hazardowa

Money.pl / 2009-11-06 16:24
Komentarze do wiadomości: Ruszyła komisja hazardowa.
Wyświetlaj:
ona683 / 79.185.48.* / 2012-04-19 14:11
nosz komisjo weż się za stronkę gamedesire stronka polska brazyle wygrywają weber i jego łosie sie dorabiają a szary gracz wtapia jak nie wy to poprosze kogoś od wyzysku jak można tak oszukiwać ??? wyzyskiwać i mówić POLSKA strona a BRAZYLE siedzą kupuj ich stać a poza tym podobno w naszym kraju zabroniony jest hazard a GAMEDESIRE udostępnia ruletkę black jacka pokera za kasę hmmmmmmciekawe
alfons / 78.88.227.* / 2010-07-21 19:59
Oglądałem dzisiaj wiadomości i nie wiem jak na imię ma pani Beata Kempa bo na wizytówce pisało Andrzej
Polka2 / 178.36.36.* / 2010-07-14 10:36
Sekuła i Neuman wynocha z komisji
pipi mona / 79.163.151.* / 2010-01-20 12:49
DZIWNIE SIE OGLĄDA JAK KOLESIE SIEDZĄ I JAK PO PRZESŁUCHUJE SWOJEGO TO PO PALCU W TYŁEK JAK PIS ZACZYNA CHOLERNY PRZEWODNICZĄCY CIUL CIĄGLE MA JAKIEŚ PROBLEMY A TO PYTANIE NIE DOBRE A TO ZA DŁUGIE SZLAG MNIE TRAFIA ŻE CI IDIOCI ZA NIC MAJĄ PRAWDĘ I JESZCZE IM ZA TO PŁACĄ NA KONIEC PO CO TO JAK I TAK NIE BĘDZIE ŻADNEGO WYJAŚNIENIA PIEPRZYĆ TAKĄ KOMISJE LEPIEJ KABARET POOGLĄDAĆ
SYNOPTYK / 89.174.178.* / 2010-01-22 19:07
ciagle ten sam problem- neptycy i niewolnicy ukladow dorywaja sie do wladzy , chore jest te panstwo i wiekszosc obywateli ma problem skoro do wladzy wybieraja cymbalow . taka mamy wladze jaka sobie wybieramy , ale dlaczego polacy nie postawia na ludzi madrych i dlaczego nie rozliczamy ich z obietnic wyborczych, dziwie sie tym co glosowali na po przeciez to widac ze oni mysla tylko o sobie i ukladach jest to partia kolesiow i tyle. Jezeli chodzi o komisje hazardowa to zgadzam sie ze to farsa pamietam zachowanie chlebowskiego z konferencji prasowej jak byl wystraszony pocil sie wtedy gdyby byl przesluchany to sypnol by wszystkich kolesiow -ale szybko znalezli sposob zeby odwlec jego przesluchanie poto zeby go przygotowac,i prosze chlebowski z myszki-przestepcy zamienil sie w wojownika ,od poczatku wiedzialem ze PO zatsze cala afere i wyrosna na uczciwych zwyciescow -dobrze donalt trzyma ich z ryj. Mam tylko nadzieje ze polacy wreszcie zaczna myslec i wybiora madrych ludzi do rzadzenia- ja nigdy nie oddam glosu na cos takiego jak po - sami ocencie , najbardziej wybitni juz dawno od nich odeszli zostaly rasztki i chcecie zeby jakies wynalazki decydowaly o waszym losie i losie waszych dzieci.Jestem czlowiekiem po 50 i jak do tej pory uwazam ze najleprzym rzadem od wojny byl rzad PIS ,ale ze chcieli robic porzadek musieli przegrac. Ja uwazam ze czlowiek uczciwy nie musi bac sie parti ktura chce uporzadkowac wszystkie prawa w polsce ,ale wiekszosc politykow z innych parti to przestepcy i uporzatkowanie systemu nie jest im na reke.Myslcie o stabilizacji- bo inaczej nastepne lata mina na komisjach sledczych.
moherowy beret / 83.3.234.* / 2010-01-08 18:21
Już widzę jak trzęsą portkami Schetyna ,Chlebowski,Drzewiecki i wysportowany pan Tusk..Dużo dałabym,żeby zobaczyć to presłuchanie na własne oczy.Ile zużyją chusteczek do wycierania potu"strachu",że prokurator Wasserman wydusi z nich coś ciekawego .Tu nie chodzi o politykę,ale o prawdę.Musimy poznać matactwa i kanty tych nietykalnych i ich ustalenia na cmentarzach.Do debat i dyskusji jest olbrzymia sala sejmowa(ciepła i z wygodnymi fotelami),a nie cmentarze i stacje benzynoe.W tych miejscach spotykają się tylko koledzy Corleone lub Capone.
nntyPO / 85.89.162.* / 2010-01-22 12:53
Przewodniczacy komisji to zniewolony czlowiek przez premiera i nie moze prowadzic sprawy.
rhg / 89.77.45.* / 2010-01-08 18:58
No właśnie, PiSiorki pokazały całemu światu jak się kupczy w cieplutkich pokojach
poselskich, a ci włóczy się po jakiś cmentarzach, wstyd.
Andi29 / 89.77.49.* / 2010-01-05 13:42
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Jak nie chciałem patrzeć na politykę tak teraz widzę, że trzeba PATRZEĆ i SŁUCHAĆ i REAGOWAĆ na to co się dzieje. Nie jestem prawnikiem ani urzędnikiem, ale rozumiem w jaki sposób działają nasze urzędy i w jaki nasze prawo. A z tego co widzę ludzie o tak wysokiej wiedzy jak Pan Wassermann oraz Pani Kępa są atakowani przez specjalnie dobranych do tej komisji ludzi o wątpliwych kwalifikacjach, czego dobry przykład dają podczas przesłuchań, którzy zamiast zajmować się sprawą wiodącą oddalają się od niej rzucając ochłapy medialne.
Przykro się patrzy na to jaką partię wybraliśmy do rządzenia naszym krajem, z kim ta partia się zbratała i jaki cyrk nam urządza.
Najgorsze jest to, że w Polskim rządzie trudno znaleźć partię która mogła by nami rządzić rozsądnie.... każdej partii będącej przy władzy po jakimś czasie ta władza odbija do głowy.
Afera hazardowa to jest mały skrawek tego co powinno być zrobione już dawno....za dużo jest w naszym kraju korupcji i przyzwolenia...
Politykami są filozofowie, chemicy, ekonomicy, lekarze.... którzy zgarniają niezłe pensje za robienie "czegoś" dla kraju... proszę was!pfff!...więcej robi dla kraju sprzątaczka ,rolnik czy budowlaniec, którzy swoją pracą dbają o to byśmy mieli co jeść, gdzie mieszkać i mieli czysto....
Pensja tych polityków jest zgarniana z podatków, które są skrupulatnie ściągane od obywateli. Opłacany jest ZUS gdzie i tak ze szpitali publicznych staramy się nie korzystać bo albo Ciebie nie przyjmą i odeślą do następnego, albo tak wyleczą, że możesz już stamtąd nie wyjść przykładem może być ostatnia tragedia będącej w moim wieku kobiety z dzieckiem.... sam zresztą byłem kiedyś tak potraktowany i odsyłany z jednego do drugiego szpitala , gdzie po 3 miałem dość i wyleczyłem się prywatnie od tamtej pory leczę się tylko prywatnie a kasa na ZUS i tak jest mi zabierana.... paranoja.
Oczywiście nie piszę tutaj o wszystkich politykach, ale duża większość to jedna wielka pomyłka za którą my Polacy płacimy!
AC
GTRN / 2009-12-29 01:46
Kto to jest pan Karpiniuk, Gebels był lepszy ...
GTRN / 2009-12-29 01:43
Pan Wassermann to potencjał wiedzy nad głupotą "psów" szanownego premiera Tuska .! Po prostu panowie z PO to żenująca trójca niewiedzy i braku kompetencji .!!!
xxx... / 212.91.17.* / 2009-11-07 02:26
Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk.Swego czasu Wałęsa mówił;/ nie chcę ,ale muszę /, teraz jego pupilek Tusk chce i musi. otumanić ludzi.Jak myślicie który mówi prawdę;obydwaj są sprytnymi oszukańcami.Dobrze że jest PiS to patrzy łobuzom na ręce.Nie spodzewałem się że Wałęsa może zdradzić robotników .
a szkoda gadać / 83.7.87.* / 2009-11-06 22:00
"Co tam świńska grypa, w rządzie wszyscy maja szczepionki.
Chyba pod wplywem swińskiej grypy ustalono sklad komisji d.s.afery hazardowej: tylko z PIS-u jest dwoje prawnikow. Reszta nia ma pojecia o prawie.
podaje sklad komisji :
Beata Agnieszka Kempa (PiS)- Prawo i administracja.
Zbigniew Wassermann (PiS)- prokurator

reszta:

Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL)- technikum ekonomiczne
Mirosław Sekuła (PO)- chemik
Jarosława Urbaniak (PO)-zarządzanie, filozofia
Sławomir Neumann (PO)- ekonomista
Bartosz Adam Arłukowicz (SLD)- lekarz pediatra
Rzad fachowcow?"
Rura / 85.89.162.* / 2010-01-22 12:57
Tylko lekarz po prawnikach wykazuje duzy stopien inteligegencji.
ask / 89.77.45.* / 2009-12-05 12:12
Wiesz, że nawet masz rację i ci "znafcy" prawna jakoś w ogóle nie pasują do tej komisji.
Pan Zenek / 82.210.157.* / 2009-11-06 20:38
Zara zara, a co z grypą?
ekipa ryżego / 83.31.239.* / 2009-11-06 19:14
na 90% załatwimy
Andrzej.Z / 83.28.184.* / 2009-11-06 17:52
Panie Mirku , w takim towarzystwie i w takiej sprawie tych ludzi.-Wstyd
tagalog / 2009-11-06 17:49
ekhem, a kto z Was wierzy, że komisja wyrobi się ze sprawą do lutego?
sdfsdfsd / 83.30.122.* / 2009-11-06 17:48
kolejny cyrk i klauni którzy wezmą sporo kasy za własną obronę
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy