Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ruszyła społeczna kampania "Bezpieczne dzieci na polskich drogach"

Ruszyła społeczna kampania "Bezpieczne dzieci na polskich drogach"

Wyświetlaj:
euglup / .* / 2004-01-06 03:32
ge:zgadzam się z tobą. wiela jedna bzdura
Małgorzata / .* / 2003-12-01 14:33
Witam . Zastanawiam się czy posiadacie jakieś informacje na temat akcji- kampanii( ogólnopolskiej zresztą !) "Bezpieczne dzieci na polskich drogach" . Akurat tak się złożyło ,że zajęłam się jej realizacją w swojej pracy. Były konkursy , pikniki , turnieje, dużo zaangażowania ze strony dzieci , rodziców , nauczycieli i instytucji lokalnych. Organizatorzy obiecywali wielkie podsumowanie, nagrody dyplomy itp.( kilkunastu sponsorów!!).Dzwonię dzisiaj do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie( tam wysłaliśmysprawozdanie) pytając czy już po podsumowaniu( miało być w listopadzie)?!Okazuje się, że żadnego podsumowania nie było i nie ma co liczyć na to ,zebędzie!!! Tak naprawdę to nikt się chce się dalej zająć tą sprawa i niktnie chce naszych sprawozdań !!! Organizatorzy zapomnieli ,ze coś takiegozorganizowali!! Bardzo chciałabym dowiedzieć się co dalej? Nic? tak poprostu?? Nas pogania się z terminami realizacji , wymogami dotyczącymipracy ,a o nagłośnionej przez szkoły i media kampanii po prostu się zapomina??Może wiec Wy cos na ten temat wiecie , albo macie ochotę pomoc mi poszukaćosoby odpowiedzialnej za tę sytuację? Ps. Pisze do Was ,bo wpisałam hasło " bezpieczne dzieci na polskichdrogach" w wyszukiwarkę i WY tam byliście!! : ))Ps. II W biuletynie dla nauczycieli, w którym było napisane co mamy zrobić w szkołach, nie było żadnego adresu pod jaki należy wysłać sprawozdanie ,żadnego telefonu kontaktowego ani nazwiska osoby ,z którą można kontaktować się w razie wątpliwości!!!Wyglądało to tak , jakby ktoś napisał biuletyn , wziął za to duuuuże pieniądze i zapomniał o sprawie! Typowe .. w dzisiejszych czasach!Nieprawdaż?

Najnowsze wpisy