Forum Polityka, aktualnościKraj

Rutkowski oskarża policję

Rutkowski oskarża policję

Bubel12 / 2012-02-08 12:14
Były detektyw Krzysztof Rutkowski zeznawał wczoraj w Katowicach przed prokuraturą. Wszystko ma związek z zaginięciem półrocznej Magdy. Krzysztof Rutkowski twierdzi że działania policji były nieudolne i dlatego teraz próbują się na nim odegrać.
Wyświetlaj:
Młody Polak Bez Pomocy Państwa / 77.65.41.* / 2012-02-10 06:00
według mnie to jest jakaś farsa która mnie doprowadza do szału niestety policja w naszym kraju jest nieudacznikami sam w niedawnym czasie byłem w podobnej sytuacji i nie potrafili mi pomóc. a tak jak ktoś wcześniej napisał że [olicja nie może sobie pozwolić na opinie nieudaczników a rutkowski tak naprawde doprowadził sprawe do końca gdyby nie on sprawa by zawisłą i byłaby w fundacji itaka przez następne 20 lat bo władza w naszym państwie o prymitywnej administracji jest do kitu i moim zdaniem jeszcze tak będzie przez najbliższe 10 lat jak nie dłużej
emerytka56 / 2012-02-08 12:17 / Bywalec forum
Rutkowski oskarża policję, policja oskarża Rutkowskiego - błędne koło. A tak poważnie, to każdemu zależy przecież na pokazaniu, że jest górą. Policja nie może sobie pozwolić na przypięcie łatki nieudaczników, a detektyw na łatkę 'szołmena'.

Najnowsze wpisy