Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rybiński wierzy w Obywateli do Senatu

Rybiński wierzy w Obywateli do Senatu

Money.pl / 2011-08-22 09:33
Komentarze do wiadomości: Rybiński wierzy w Obywateli do Senatu.
Wyświetlaj:
969 / 95.48.126.* / 2011-08-22 13:49
Mam mieszane uczucia co do Rybińskiego. Ma racje mówiąc o konieczności reform itd ale do tego jest skrajnym czarnowidzem. Zawsze sceptycznie podchodzę do huraoptymistycznych scenariuszy jak i tych wybitnie pesymistycznych.
Tomasz01 / 2011-08-22 14:01
Raczej realistą!! A nie skrajnym czarnowidzem!
Binarek / 2011-08-22 13:40 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobrze.
Rybiński jako czlowiek Skrzypka jest ciekawą alternatywą dla PiSu

Być może po odebraniu PiSowi głosów w końcu w Polsce powstanie normalna partia konserwatywna.

Co prawda ciężko wierzyć w jego artykuły ponieważ co innego robił ze swoim pryncypałem a co innego pisze.
Ale to już u polityków norma
antyelektorat / 2011-08-22 11:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rybiński mówi rozsądnie i rzeczowo. Szkoda że rząd zrobi z niego oszołoma za wszelką cenę.
kraton / 195.117.16.* / 2011-08-22 12:50
Rybiński jest rozsądny, a czarny pijar rządzącego establishmentu już chyba powoli przestaje działać. Niech robią z niego "oszołoma". OdS - czyli "Oszołomy do Senatu" :) Oczywiście "oszołomy" takie jak Rybiński
hardy_ / 193.41.170.* / 2011-08-22 09:33
Panie profesorze, nawet zacząłem wierzyć w OdS, ale po tym, jak pojawiła się w nim Anna Kalata zacząłem mieć poważne wątpliwości...
Jeśli pojawiają się tam karierowicze i ludzie sławni z tego, że są znani to ruch niczym nie różni się od organizacji, które obecnie panoszą się na Wiejskiej.
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2011-08-22 10:30
Niestety polski system wyborczy jest tak skonstruowany, żeby mądrzy ludzie nie doszli do władzy. Najpierw trzeba stworzyć listę, czytaj między mądrych ludzi wepchnąć zapełniaczy list, zwłaszcza kobiety, które przecież się polityką nie interesują a musi ich być 1/3, więc bierze się je z łapanki. Potem trzeba zebrać 100 czy więcej tys. podpisów, czytaj trzeba iść do bogatego biznesmena z pierwszych stron gazet po pieniądze bo sam nie zbierzesz latając z długopisem i kartką 100 tys. podpisów nawet w 10 lat, a nawet jeśli to kto opłaci szefów dziennikarzy żeby pokazali Ciebie w TV? Ludzie nie zagłosują przecież na kogoś o kim nigdy nie słyszeli. Pan biznesmen w zamian za finansowanie wstawi na Twoją listę zaufanych potakiwaczy. Po wygraniu wyborów dziennikarze poustawiani przez redaktorów programów informacyjnych pokazują wstawionych przez biznesmena na tą listę ludzi i tak mamy tą samą władzę od 65 lat. Tak, tak nie od 20, tylko od 65. Wystarczy popatrzeć kto stoi za TVN/ITI. Co można przeczytać na Wikipedii o ludziach, którzy założyli tą spółkę i jakie odgrywali role w PRL. Dzisiaj dalej ustawiają pionki na szachownicy, tylko że dziś już nie wiadomo na czyje życzenie. Pewnie czytają z której wieje wiatr i dostosowują się.

Najnowsze wpisy