Forum Polityka, aktualnościKraj

Rydzyk zdecydyduje o losie Kaczyńskiego

Rydzyk zdecydyduje o losie Kaczyńskiego

Money.pl / 2011-11-02 09:15
Komentarze do wiadomości: Rydzyk zdecydyduje o losie Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
kpiarz / 83.27.42.* / 2011-11-02 18:58
A co to za nowe słowo " zdecydyduje"?:))) PIS i tak z Rydzykiem czy bez pójdzie w PISdu:)))
grif43 / 83.6.6.* / 2011-11-02 17:36
Szanowni znowu sypnięto ziarnem w piach i się gryziemy A wielkie sprawy umykają i zaciska się pierścień niewolniczej pracy nad Narodem mieszkającym w Polsce!!!. ciemność niech przebije jasność prawdy i sensu życiA!
Pilsener / 2011-11-02 11:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Gdy tylko w partii, rządzie, urzędzie - gdziekolwiek w budżetówce pojawi się ktoś ambitny, zdolny lub inteligentny natychmiast jest brutalnie ścinany by nie był zagrożeniem dla miernot, które pociągają za sznurki w tym kraju.
putto / 77.254.133.* / 2011-11-02 10:48
bo pomyślmy, niemcy napisali o panu Kaczyńskim iż jest kartofel a niejaka Staniszkis pogalopowała dalej i powiedziała cyt " że wozili po polsce worek kartofli czyli pana Jarosława" przeciez to jawna zdrada, no i Ziobro z Kurskim dawaj chop na plecy pana Prezesa i wydzierają mu władzę w PIS, przegrane wybory to żaden argument bo wybory przegrał nie tylko pan Kaczyński ale wszyscy patrioci i prawdziwi polacy A TO JUŻ POTĘŻNA SIŁA
tesa1959 / 2011-11-02 10:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

wybory przegrał nie tylko pan
Kaczyński ale wszyscy patrioci i prawdziwi polacy

a podobno PiS nie dzieli Polaków na prawdziwych (tych z PiS) i fałszywych (wszystkich innych).
ździcho / 178.42.40.* / 2011-11-02 11:49

a podobno PiS nie dzieli Polaków na prawdziwych (tych z PiS) i fałszywych (wszystkich
innych).

Jak katarynka. A tyle razy Ci mówiłem, że Polacy dzielą się sami. To jest sprawa indywidualna każdego człowieka. Jeden chce z kimś tam przestawać, a inny nie. To się tak odbywa, a nie, ze jakaś partia dzieli. Pozdrówka od crazy ździcha:)
tesa1959 / 2011-11-02 12:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Jak katarynka. A tyle razy Ci mówiłem, że Polacy dzielą
się sami.

Tak, dzielą się sami, ale słuchając tych czy innych "mądrych" wypowiedzi, opowiadając się za tą czy tamta opcją. Tu jednak musi być wykazany jakiś punkt widzenia. Nie powiesz jednak, że na poglądy ludzi mają wpływ inni ludzie. Jednych można zmanipulować, innych nie. I w tym sensie mówię o dzieleniu Polaków przez PiS.
Ps. Ostatnio zadałeś mi pytanie, którego do końca nie zrozumiałam (nie pamiętam przy jakim artykule i o co chodziło, ale coś o KK). Nie odpowiedziałeś na moje pytanie o szczegóły, więc nie wiem, czy to było pytanie retoryczne, czy podpucha.
ździcho / 178.42.40.* / 2011-11-02 15:21

Nie powiesz jednak, że na poglądy ludzi mają wpływ inni
ludzie. Jednych można zmanipulować, innych nie.

Ja tam wiem jedno: zarówno tolerancję jak i nietolerancję wynosi się z domu. Dzieciom jedni rodzice wpajają to, drudzy tamto. Pewne postawy kształtują się w czasie dorastania, a potem to już człowiek sam sobie wybiera partię, która mu pasuje do jego światopoglądu i ją popiera np. człowiek nauczony nienawiści do Ruskich, Żydów, Cyganów wybiera sobie taki PiS, gdyż jest mu on światopoglądowo bliski. Ja to tak widzę.
Ps. Ostatnio zadałeś mi pytanie, którego do końca nie zrozumiałam (nie pamiętam
przy jakim artykule i o co chodziło, ale coś o KK). Nie odpowiedziałeś na moje
pytanie o szczegóły
Nie pamiętam, co to było.

Nie odpowiedziałeś na moje
pytanie o szczegóły, więc nie wiem, czy to było pytanie retoryczne, czy
podpucha.
Nie mam na ogół zwyczaju podpuszczania, choć czasami podpuszczam takich mocno nakręconych takich jak em96, Botycki,(@), Janusz POlikot itp. Znimi owszem - lubię się podroczyć
em96 / 151.59.32.* / 2011-11-02 17:54
Niema takiej opcji, by SLD i PO PZPR-owskim hienom udało się kogoś podpuścić chociaż z pozoru, niektórym mogłoby się tak wydawać.
Kto zna naturę hieny dobrze wie, że robi to po to, by przy najbliższej nadarzającej się okazji pożreć naiwnego...
tesa1959 / 2011-11-02 16:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja tam wiem jedno: zarówno tolerancję jak i nietolerancję wynosi się z domu.

A więc przyznajesz, że na poglądy mają wpływ inni ludzie.
Nie pamiętam, co to było.

To na drugi raz, jeśli rzeczywiście coś Cię interesuje, to na następny dzień wejdź na tę stronę. Tyle pamiętam, że trochę wkurzyłeś mnie tym pytaniem, więc tym bardziej jeśli pytasz, to idź dalej w tym kierunku.
Bezinteresowny / 2011-11-02 14:47 / Bywalec forum
Bo to własnie Ojciec Rydzyk trzyma władzę w tym kraju!!
pu / 77.254.133.* / 2011-11-02 11:17
a właśnie pisdzieli polaków na krzyzaków i reszte zaprzańców
tesa1959 / 2011-11-02 10:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A wtedy przyszłość PiS w obecnym kształcie będzie bardzo zagrożona.

Będzie PiS bis.
mede / 91.230.58.* / 2011-11-02 09:15
Artykuł wisi od 3 godzin a tu ani jednego komentarza. Internetowa gwardia PIS widać nie ma wytycznych co ma pisać na swoj temat
i to by było na tyle / 83.10.121.* / 2011-11-02 09:58
Wstałeś lewą nogą czy majtki Cię uciskają ?

Najnowsze wpisy