Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek akcji kontynuuje wzrosty

Rynek akcji kontynuuje wzrosty

Money.pl / 2006-02-20 20:15
Komentarze do wiadomości: Rynek akcji kontynuuje wzrosty.
Wyświetlaj:
Leonardo / 62.29.133.* / 2006-02-20 21:06
Ktoś może zerka na POLNORD? Macie jakieś szczególne odczucia odnośnie tej spółki w najbliższym czasie? Na 31.03 jest ustalenie pp, ostatnio ciekawe kontrakty podpisują. z góry dzieki za jakieś info
Moni / 213.134.160.* / 2006-02-21 08:48
Sredni BALON.
krismy / 2006-02-20 20:15
Witam wszystkich.
Jakoś pustawo ostatnio zrobiło się na forum. Stara wiara straciła werwę albo się gdzieś wyniosła.
To że ładnie dziś pociąneliśmy to widzą wszyscy. Pytanie tylko co na jutro?
Widmo głębszej korekty mamy już chyba za sobą, ale po dwóch dniach wzrostu można się spodziewać lekkiego odreagowania. Co o tym sądzicie?
Kier / 83.21.151.* / 2006-02-20 21:10
Ja nie jestem przekonany, że widmo głębszej korekty mamy za sobą, ale spodziewam się ostrych wahań s
pekulacyjnych przy stabilnym zachowaniu się Wig-ów.
Cansas_ / 2006-02-20 21:05 / Bywalec forum
Mam nadzieje na glebsza korekte, nie ukrywam.
Sporo kaski sie meczy niezainwestowane a jakos nie uchodzi wsadzac po takich wzrostach. Na szczescie niektore spoleczki jeszcze sie konsoliduja i na nich skupiam uwage. Tyle ze jakby tak zatrzeslo, to wszysko by sie ladnie ustawilo do niskiego poziomu, a wtedy bym sobie poszalal :)

Jedno jest raczej przesadzone - zagraniczny kapital wszedl w piatek i jutro byc moze bedzie kontynuacja (mozliwe ze w mniejszym stopniu), co zahamuje ewentualna korekte przynajmniej w jakims stopniu.
Tak czy siak albo delikatna korekta albo dalej do gory. Zobaczymy jutro :)

Pozdrawiam
Cansas_ / 2006-02-21 19:09 / Bywalec forum
No i delikatna korekta, spokojnie i do przodu ;)
Jedziemy dalej?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy