Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek akcji pogrążyły niedźwiedzie

Rynek akcji pogrążyły niedźwiedzie

Money.pl / 2007-06-27 17:51
Komentarze do wiadomości: Rynek akcji pogrążyły niedźwiedzie.
Wyświetlaj:
lojka / 2007-06-27 22:02 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki

USA nieźle ;)
ciekawe jak my jutro?
ja jestem dobrej myśli - ale ja przeważnie takowej jestem :)
kriss4 nie zalogowan / 80.48.211.* / 2007-06-27 21:50
wczoraj udało misię w drapać na najwyższy schodek w całej mojej karierze inwestycyjnej, z myślą że troche tam sobie posiedze, no niestety dziś rynek z rzucił mnie 1,5% niżej , ale nie oddałem nawet kawałka z moich perełek
gekko-n / 2007-06-27 21:57 / Bywalec forum
I dobrze, ja tez nie.

DJIA +1.2% a na naszym forum panika i wszyscy portfele jutro oprozniaja, hehe.
Kenobi / 2007-06-27 23:49 / Uznany malkontent giełdowy
DJ +0,68% dla ścisłości.
-ri- / 2007-06-27 21:50 / portfel / "Mały Miś"
Poczytajcie o planach na niedaleką przyszłość

http://www.wnp.pl/finanse/26625_1_0_0.html
slaw / 2007-06-27 21:49 / Uznany Gracz Giełdowy
od ygodnia rynek sie bal podwyzek w usa ... jak dis podali gorsze dane to .... rynek odetchnąl ... .rynek boi sie drogiego pieniądza a nie spowolnienia gospodarczego ....
Kenobi / 2007-06-27 23:48 / Uznany malkontent giełdowy
Wcasle nie dlatego, tylko z prozaicznego powodu - na wszystkich indeksach powstaje groźna formacja podwójnego szczytu, po kilku sesjach spadków takich przeszkód nie bierze się z biegu, trzeba się najpierw cofnąć i nabrać rozpędu...
samuraj jack / 2007-06-27 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
waluty, waluty...:)
Myszacz / 2007-06-27 21:36 / Bywalec forum
Kenobi tak nawijałeś od rana a tu stany na +, ale kiedyś trfisz. Może to juz w poniedizałek?
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-27 22:03
jutro bedzie ciekawie, spodziewam sie dalszej reakcji na stopy, ktore podobno dzis były zaskoczeniem. Choc moze nie tak wielkim, bo rynkowe stopy juz rosly, a poza tym cała europa idzie ze stopami do gory, gdyby nie podwyzszyli, wkrotce w euro byłoby tyle co u nas...W stanach natomiast spodziewam sie obnizki, moze w wakacje, moze po wakacjach to oznaczałoby tylkoo jedno - hossa w USA, bessa (co najmniej powazna korekta ) w europie. Choc wyglada na to ze zrobilismy prawie za jednym zamachem fale "c" korekty - ciekawe czy jutro jeszcze "-" czy maly zabek w gore - byle nie było RGR...Aczkolwiek wiecie co znaczy 25 pb w gore dla nieruchomosci...to poczatek podwyzek, koniec tanich kredytow, koniec bonanzy dla deweloperow - zostaną pewnie wkrotce rzucone na rynek mieszkania "spekulacyjne", itd.
Kenobi / 2007-06-27 23:13 / Uznany malkontent giełdowy
W Stanach nie mogą obniżyć stóp, bo zawali się dolar, który i tak już znacznie oslabł po ostatnich danych, a bez dopływu kapitału z zewnątrz będą musieli podnieść stopy i to nie raz. Słyszałem dziś po sesji w CNBC ciekawą wypowiedź eksperta, że u nich wszystko jest oszukane i obce banki centralne muszą podtrzymywać dolara, a oni przejadają pożyczone, co nie jest do utrzymania na dłuższą metę, a Fed ukrywa prawdziwą sytuację. Trwa zwijanie carry trade, co widać po wzmocnieniu kursu jena. Pierwszy sygnał dał bank Nowej Zelandii, który wystraszył spekulantów, którzy zapakowani po uszy w różne podejrzane instrumenty na kredyt mają pełne portki strachu, dziś zresztą ponowił ostrzeżenie, że jest gotowy do kolejnej interwencji na rynku walutowym. Dziś, oprócz Polski, stopy podniosła Norwegia, wkrótce dwie podwyżki BoE, Japonia, Chiny, w kolejce ECB z dwoma podwyżkami podobnie Bank Szwajcarii. Podobno z tymi portfelami kredytowymi jest spory smród, który dopiero się ujawni, mówił dziś o tym Roubini, stąd taki strach padł na giełdy jak ujawniły się dwa hedge fundy Bear Stearns na skraju bankructwa. Udzielający kredytów hipotecznych zabezpieczali się w bankach, więc jeszcze nie o jednym wstrząsie usłyszymy. Dziś Dresdner Klienwort obniżył rekomendacje dla całego sektora banków europejskich z neutralnie do poniżej rynku, nasza podwyżka stóp ładnie się w to wpisuje. Pozdrowienia.
JA / 2007-06-27 21:41 / Tysiącznik na forum
trzeba mieć zawsze nadzieje to tak jak w totka;))
Myszacz / 2007-06-27 21:46 / Bywalec forum
żubrówka z sokiem polecam. Kenobi nie ma co się martwić kiedyś będzie up innym razem down.
sonora / 83.22.70.* / 2007-06-27 21:23
USA w górę !!! ja jutro pozbywam się wszystkich polskich akcji i znowu przenoszę się za ocean, jutro na GPW czeka nas chyba duża wyprzedaż :)
JA / 2007-06-27 21:25 / Tysiącznik na forum
to szerokiej drogi a raczej małych fal ja tu zostaje i chętnie cos jeszcze złapie jak będzie na minus 10
szymon / 2007-06-27 21:20 / Uznany Gracz Giełdowy
zwrocil ktos uwage na zamkniecie wbk? jest jakis powod czy po prostu ktos wywalil?
Kenobi / 2007-06-27 23:44 / Uznany malkontent giełdowy
Podniesienie stóp w pierwszej kolejności uderza w banki, bo z jednej strony obniża wartość ich portfela obligacji, z drugiej utrudnia zarobek na kredytach, które drożejąc zmniejszają opłacalność inwestycji przedsiębiorstw, a zwiększają ich koszty, prowadząc do zmniejszenia zysku. Do tego dziś Dresdner Kleinwort obniżył rekomendacje dla europejskiego sektora bankowego z neutralnie, do poniżej rynku.
Tomi71 / 2007-06-27 23:35
trochę małe ilości jak na wywałkę przy dużej ilości transakcji. Ale spadek rzeczywiście robi wrażenie. Mam nadzieję, że nie dowiemy się jutro czegoś niedobrego.
JA / 2007-06-27 21:18 / Tysiącznik na forum
no kowboje szaleja jak na rodeo
voodoo child / 2007-06-27 21:43 / "Slight return"
Szaleństwo na rodeo zawsze sie na glebie kończy
JA / 2007-06-27 21:43 / Tysiącznik na forum
ale co sie wcześniej nafika
orzeł / 2007-06-27 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
NO to włączę sie z nienacka (nienacek ładne słowo :) )
pozdrowienia SLaw i pozwól że włączę się w Twój tok myślowy heheh
jak pisałem jakiś czas temu wypłaciłem ponad 1/3 kaski w celach powszechnie znanych a tu niespodzianka gdyż mimo zwolnienia tak znacznej części moich złotówkowych pracowników wdrapałem się do gniazdka w jakim nigdy jeszcze nie byłem :)
tak więc rynek mnie toże mile połechtał :)
Ale piszę z przyczyny innej - nieczęsto tu bywam z przyczyn różnych i nie czas na wyjaśnienia które i tak nikogo nie obchodzą :)
No to do rzeczy : przynajmniej kilku forumowiczów wie ile znaczyła dla mnie Wanda
Dziewczęta i chłopoki wczoraj i dziś wziąłem rozwód .....choć rozstaliśmy się bardzo kulturalnie i obiecałem że jak nieco odmłodnieje wezmę Ją znowu w swe ramiona a jak dojdzie do moich wyśnionych 14,4 to nie chcę JEj znać:)
torpedą do gniazdka szczytowego był Pamapol, Kretyn Pank, Dga no i oczywiście spółka dziwna (pozdro dla Longa) czyli Zabrskie Mosty (jak pisałem jadę od 12)

ps ach kupiłem sobie trochę Krosna i czekam na pechową:)
pozdro dla starej gwardii i dla pytaczy "dlaczego dziś spadło :)? " również
powodzenia
Kane / 2007-06-27 23:24 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
Najwyższa gałąż znów zaliczona, a więcej czasu poświęcasz rodzinie - pięknie. Zdaje się, że znalazłeś życiowy punkt G :)
Ech Wanda - niekończąca się opowieść, tylko nieliczni jej spróbowali, a tylko cierpliwi na niej zarobili :) Ostatnio nie patrzę w jej stronę, zbyt dużo innych panien kusi wdziękami..
Dga i PMP sprzedałem niedawno i jestem zadowolony, jednakże PMP odkupiłem ponownie (taniej) i zamierzam związać na jakiś czas swoje losy z tym papierkiem.
Na BTM zerknij, bo cena atrakcyjna, a będzie wyższa - zresztą kiedyś miałeś garnitury z BTM, więc wiesz, jak tam się bawią..
pzd
ps. pzd Jujka również
Jeck / 2007-06-27 22:17 / "Poławiacz perełek"
pozdrawiam too :-),
orle Ty też nie masz mojej perełki? :/ (pytanie retoryczne:-))
Longterm / 2007-06-27 22:16 / Mostek Zwyciężymy!
wiatm Orle, widzę że inwestycja w mosty przyniosła korzyści ale widzę że dołek żeś wyczuł mistrzosko. Ja sprzedawałem część na fali euforii po euro2012 i potem dokupowałem w okolicach 12 zł. Niedługo ważne rozstrzygnięcia sądowe, może być ciekawie.
rotux / 2007-06-27 22:11 / Uznany Gracz Giełdowy
pytacz rotux również pozdrawia :)
marlowe / 2007-06-27 22:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pozdro Orle :)
samuraj jack / 2007-06-27 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam
Orlicę również pozdrów:)
warren buffet / 2007-06-27 21:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Pozdro Orle....
slapie / 2007-06-27 21:23
jak to wczoraj i dzisiaj (tzn. ten rozwód) ?
slaw / 2007-06-27 21:21 / Uznany Gracz Giełdowy
pozdrowienia Orle ....
Eres / 2007-06-27 21:13 / portfel / Wieczny debiutant
Kenobi - pisałeś dziś troszkę o tej spółce i nie wspomniałeś o jej zachowaniu (GDR) na LSE. Przeoczenie ?
TOMOK / 2007-06-27 21:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
lubię Tu czasem się odezwać..jednakże nadal ilość moich wpisów jest odwrotnie proporcjonalna do mojej wiedzy....
Pozdrawiam
krepek / 2007-06-27 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
tomok nie rozpaczaj aż tak bardzo...
TOMOK / 2007-06-27 21:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
od pewnego czsu odnosze wrażenie, że dokuczasz mi...
mimo to
Pozdrawiam
krepek / 2007-06-27 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum
no coś ty, dla pocieszeni powiem że też tak miałem na początku...tylko że niekiedy szukałem sam odpowiedzi bo czasem Igła mi dokuczał:)pozdrawiam
krepek / 2007-06-27 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum
mimo tego życze ci jak najlepiej
TOMOK / 2007-06-27 21:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie pojąłem...mimo czego?
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-06-27 21:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aha...
odnośnie odpowiedzi, których sam szukałeś....
Ja od jakiegoś czsu nie zadaję pytań
Pozdrawiam
krepek / 2007-06-27 21:26 / portfel / Tysiącznik na forum
ale nawiązałem do wcześniejszych postów....
TOMOK / 2007-06-27 21:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zakończmy
Proszę
Pozdrawiam
krepek / 2007-06-27 21:29 / portfel / Tysiącznik na forum
pozdro tomok:) trzym sie i powodzenia:)
TOMOK / 2007-06-27 21:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
prosiłem...
Pozdrawiam
slaw / 2007-06-27 21:05 / Uznany Gracz Giełdowy
witam .. .. cos rosło cos spadal ale dawno sie tak nie rozminąlme z rynkiem na + , miłe to nawet dla takiego starego zgreda jak ja ..... skrociłem pozycje na MSZ , ganta wyszedł na plus teraz dopiero zaczne ie zstanawiac bo .... obiecywałem sobie że jak bedzie do przodu to sprzedaje i papa ale moze jednak potrzymam dłużej a potem spadnie i Warren napisze mi żem dupa jest a nie grajek .... moze Brydzia ten link z rana z pb jeszcze raz mi poda????

wspiąlem sie n najwyzszy schodek ..... chcialbym przez kolejne 2 dni to utrzymać

pozdrawiam all
barakuda / 2007-06-27 21:10 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
gratuluję ... ja byłem przez 3 ostatnie sesje na najwyższym schodku... do dziś ...a dziś pokuta ...:-((((
warren buffet / 2007-06-27 21:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie, ja Ci tylko napisze ze ja od pewnego czasu: zysk i papa.... realizacja zysku jest najwazniejsza, zwłaszcza pod szczytem :)
slapie / 2007-06-27 21:28
zawsze myślałem za "pozycję" zamyka się dopiero po szczytowaniu
szybki / 87.248.91.* / 2007-06-27 21:21
czesc.warren co myslisz o 08?trzymac?dzieki za info
warren buffet / 2007-06-27 21:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trzymac
slaw / 2007-06-27 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren przed szczytem ...... no wiesz )))))
samuraj jack / 2007-06-27 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
opacznie realizację zysku pojmujesz...:)
nie bądź takim egoistą...:)))
Tomowakhe / 2007-06-27 20:47
ktos tu gra na kontraktach? ja kiedys gralem, i wtopilem okolo 250 k , hehe na szczescie mialem trafione typy na akcjach bo inaczej byloby cienko, oj cienko....
rpp / 2007-06-27 20:41 / Tysiącznik na forum
ja jeszcze o mojej rozmowie telefonicznej bo wydaje mi się to zabawne ;) - zadzwoniła do mnie kobieta z ING i opowiada mi o ich funduszach, o tym że w poniedziałekotwierają na tydzień miśia ... nawet obcykana w temacie więc wykorzystuję okazję i mówię jej, że chcę otworzyć drugi rachunek maklerski i że interesuje mnie oferta ING ... [cisza w słuchawce a potej dłuższej ciszy jąkanie] ale.... ale... ale pan wie, że to trzeba wtedy samemu grać na giełdzie....?

hahaha
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy