Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek akcji zakończył tydzień na minusach

Rynek akcji zakończył tydzień na minusach

Money.pl / 2007-09-14 18:05
Komentarze do wiadomości: Rynek akcji zakończył tydzień na minusach.
Wyświetlaj:
Robi2806 / 2007-09-16 21:01 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
Witam! jest na forum jakiś spec od walut? Jakie przewidywania co do usd/jpy? przypominam, że giełda japońska dziś nie pracuje. Proszę o Wasze opinie
PedroGonzalez / 2007-09-16 21:53 / Uznany Gracz Giełdowy
o widzisz a wlasnie skonczylem analize przedchwila :-))
dlugoterminowo uwazam, ze usd/jpy bedzie podazal w kierunku 120. Aby to nastapilo mu przebic poziom 115,50...natomiast ciekawa sytuacja jest na GBP/JPY...tam widac piekne szykowanie sie do wybicia z trojkata....zatem w nadchodzacych tygodniach przewiduje wielki odpal jenowych par no i oczywiscie mojego ukochanego DJ :-))
Robi2806 / 2007-09-16 21:02 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
Samuraj jesteś?
samuraj jack / 2007-09-17 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jestem...
zdaje sie, ze będziemy w konwulsiach bili rekordy - rynek jest głuchy na wszystko...
tzn. jakieś pojedyńcze złe informacje czynią korekty, ale po nich znów do góry...
to jest jak jazda po bandzie - w każdej chwili moze sie skonczyc...
moreta / 83.28.250.* / 2007-09-16 21:01
pięknota! czegoż to nie ma na forum! ofiarnosc i ofiarowanie . ewangelia i ewangelicy. miłość bliżniego i wydymanie jego. zaprawdę piekne! jakież sluszne i sprawiedliwe! że też ja zawsze trafie nie w temat. ale tak tylko z boczku spytam skromnie- ktory bank w IV Rp jest najbardziej upaprany w rynku kredycikow hip? wiecie, Drodzy Moi ,co to pandemia?
zbig$ / 2007-09-16 21:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
pewnie ci chodzi o te w stanach a nie w Polsce - wszystkie zagraniczne a szczeg. te co sie w tym specjalizują - BPH hypo, PEKaO, ING, KB, Mille, itd. bezpieczne sa nasze - getin, noble, bp...fortis nie nasz ale dziala w polsce???
anonim_03 / 2007-09-16 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba PKO BP, dają tylko złotówkowe, do 130% wartości.
moreta / 83.28.250.* / 2007-09-16 21:26
blisko,blisko. ale pamietaj ,ze w tym rozdaniu liczy sie wysokosc konia a nie wielkosc stada.
moreta / 83.28.250.* / 2007-09-16 21:39
to proste. 1.liderzy kredytow hipotecznych.2.oprocentowanie takowych 3.oprocentowanie innych produktow 4.struktura instytucji!!! a wprost? wiesz jak wygląda kryminał?
anonim_03 / 2007-09-16 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czy ma to jakiś związek z "doradcami finansowymi" ???
jakiś trop musi być ...
moreta / 83.28.250.* / 2007-09-16 22:21
czaisz!? ale ten trop do dupy. doradców ,,takich po tygodniowym przeszkoleniu zatrudniaja wszyscy. statystyki pokazuja,ze w akwizycji są najlepsi. tacy wlasnie.po prostu maja najwiekszy glod sukcesu,reszta - to masa. ich klieci-to tworzywo. pytanie glupiego janka- gdzie sie podzialy pieniadze????????
radekidz / 2007-09-16 21:46 / Mazur z Mazur
.... inaczej SKOK na bank....
drauc / 2007-09-16 20:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam,

Jedno kontrolne pytanie - o której FED powinien ogłosić decyzję w sprawie stóp?
slaw / 2007-09-16 21:00 / Uznany Gracz Giełdowy
20.15 naszego czasu
drauc / 2007-09-16 21:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Znaczy się spokojnie wysłuchamy i zobaczymy efekty w Hameryce. Ech. Jestem ciekaw. A przy tych oczekiwaniach najciekawsze będzie, jak reakcją będzie brak reakcji, albo słaba reakcja ;)
Krzych / 2007-09-16 21:17 / Płoteczka na forum
z tym że oprócz FED -u 18 mamy wcześniej wiele danych i one będą decydujące
10:30 Wielka Brytania Inflacja CPI Sierpień 0.4% m/m i 1.9% r/r -0.6% m/m i 1.9% r/r
11:00 Niemcy Indeks koniunktury instytutu ZEW Wrzesień -15.5 pkt. – 6.9 pkt.
14:30 USA Inflacja w cenach producenta (PPI) Sierpień -0.1% 0.6%
14:30 USA Inflacja bazowa w cenach producenta (PPI) Sierpień 0.1% 0.1%
15:00 USA Przepływ kapitałów do USA Lipiec 58.8 mld USD
19:00 USA Indeks rynku nieruchomości podawany przez NAHB Sierpień 20 pkt. 22 pkt.
20:15 USA Komunikat po posiedzeniu FOMC 5% 5.25%
drauc / 2007-09-16 22:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Będzie wesoło. Ja bez akcji (sprzedałem wszystko w czwartek) będę sobie stał z boku i obserwował.
umika / 2007-09-16 21:30 / Bywalec forum
O Bogowie !!! Jak to wszystko jutro przeżyć ?????? Może lepiej wogóle nie wlączać kompa:-))))
Krzych / 2007-09-16 21:35 / Płoteczka na forum
to jeszcze nie jutro , przeżyjemy:))
umika / 2007-09-16 21:39 / Bywalec forum
18.09 czyli dopiero we wtorek!!!!!!!!!! To jeszcze gorzej, bo jak bedzie wyglądał poniedziałek?????
Józefina / 2007-09-16 21:59 / portfel / Tysiącznik na forum
poniedziałek zielony.............
Krzych / 2007-09-16 21:47 / Płoteczka na forum
ma być ciepło , może się sprawdzi:))
Krzych / 2007-09-16 21:08 / Płoteczka na forum
witam
www.onet.tv/index.html
muzyka,wiadomości itd. jak jescze nie byłeś może zainteresować
azja / 2007-09-16 20:47 / portfel / Obserwator
jak oceniacie jutro po wypłatach bankowych w Anglii. Ciekawe jak będzie?
najcz / 2007-09-16 20:55 / Tysiącznik na forum
właśnie londyn może ustawić sesję.
najcz / 2007-09-16 21:35 / Tysiącznik na forum
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8632,wid,9213096,wiadomosc.html
W ciągu niespełna dwóch dni, w piątek i sobotę, klienci wycofali z kont oszczędnościowych łącznie blisko 2 mld funtów. Końcowa suma zdaniem ekspertów może sięgnąć nawet 7-12 mld funtów, czyli od około jednej trzeciej do połowy depozytów oszczędnościowych Northern Rock.
zbig$ / 2007-09-16 22:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
powinni przywiezc z BoE ze trzy wagony banknotow, wyplacic te wszystkie 24 mld Ł i powiedziec - prosze bardzo, jestesmy wyplacalni, dziekujemy za zrywanie lokat, 1 mld Ł zaoszczedzony...)))
najcz / 2007-09-16 20:30 / Tysiącznik na forum
jutro jest święto w Japonii i tamtejszy rynek finansowy nie pracuje. W nocy też będzie miało miejsce publiczne wystąpienie byłego szefa Fed,...
stooq
Wielka rzecz o ofiarach. Jeśli ktoś chce dać ofiarę innemu człowiekowi, to nie powinien pytać o nic więcej. Najbardziej wnerwiają mnie "wielcy ofiarodawcy" którzy dają złotówkę, i żądają faktury od obdarowanego, że kupił za to sobie dwie bułki. Walcie się ofiarodawcy. Ja gdy ofiaruję jakąś kwote, życzę facetowi, aby mu się dobrze powodziło. Nie obchodzi mnie, na co wyda pieniądze. Często dokładam mu flaszkę, aby wypił za moje zdrowie. Na dobry początek. Walcie się wszyscy darczyńcy, którzy dajecie na 2 bułki. J***** się z waszymi fakturami na 2 bułki. Ja, jeśli komuś daję, życzę człowiekowi, aby mu gwiazda zaświeciła chociażby na 1 dzień. Zycie tego człowieka jest jego sprawą. Nie mogę znieść sytuacji, kiedy ktoś daje darowiznę na 2 bułki, a w zamian żada od obdarowanego całkowitej zmiany jego życia. Wall się darczyńco. Spie..alaj z drogi obdarowanych!!!!
Romi / 2007-09-16 20:01 / portfel / Koci Tata
Ja nie daje kasy tylko jak chce na chleb to mówie poczekaj i jak wychodze ze sklepu daje chleb, mąke czy coś tam innego, na co mnie stać.
prawiezaratustra / 2007-09-16 20:22 / _
zatem do Ciebie mówi człowiek który miał...
anonim_03 / 2007-09-16 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba pomyliłeś forum.
Mówisz sukin..nie o sprzedawaniu odpustów. Co cię obchodzi, na co ktoś chciał dać ofiarę. Jesteś sukin..nie mądrzejszy od historii. Pamiętaj o filozofii Murphy"ego. Im większa populacja, tym głupszy naród. Ty jesteś wytworem tłumu politycznego. Masz idiotyczne poglądy wytworzone przez tłum. Jesteś prochem wobec historii.
kiler1 / 2007-09-16 20:03 / Bywalec forum
sprzedawanie odpustów-tu chyba nie chodzi koledze o to w co wierzyl ten kto dawal na odpust ale to ze duchowni wykorzystywali tych biednych ludzi strasząc ich najgorszymi męczarniami piekielnymi gdyby takiego odpustu nie zakupili.

a tak wogole to ty niby nie jestes prochem dla historii?myslisz ze za 100 lat ktos cie wspomni?ueheheh
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:57 / Uznany Gracz Giełdowy
a ty kim jestes ? zdeklaruj swoje jestestwo jesli potrafisz :) chetnie posluchamy a byc moze nawet zmienimy poglady jesli nas przekonasz swoim kwiecitym porywajacym dusze przekazem :)
slaw / 2007-09-16 19:56 / Uznany Gracz Giełdowy
wlasnie powyzej napisales jak nie chcesz zeby ktokolwiek wiedział ... to po co sie chwalisz ze doklaasz na na drugą bułkę czy na napoje ......
Ja protestuję tylko przeciw kołtłunom. Robię to również w kręgu znajomych. Jak nie chcesz dawać, to j.baj się. Ja wiem, że ten niby "biedak" ma większe morale od te go udu.conego ofiarodawcy. Często rozmawiam z tymi ludźmi. Mają większe poczucie honoru i uczciwości, niż ci niby ofiarodawcy. Taki daje na 2 bułki i daje do zrozumienia, jaki ten jest niski wobec niego. Jak można poniżać człowieka, tylko dlatego, że nie ma pieniędzy. Gdy chcę komuś dać kasę, to zawsze pytam, czy on zgodzi się przyjąć. Dla tych którzy przyjmują pieniądze, najważniejszy jest honor. To jest często wszystko co mają. Tymczasem przychodzi d.pek, daje na dwie bułki i poniża.
kiler1 / 2007-09-16 20:07 / Bywalec forum
dla tych co przyjmuja pieniadze bo gloduja chyba honor nie jest wazniejszy tylko to ze dostali na jedzenie, a tak wogole skad mozesz wiedziec co kto sobie mysli dajac biednemu pieniadze...heh jakis poruszony tym jestes widac ,moze na jakas terapie albo co?
Mylisz się kolego. Ofiarodawcy zwykle żadają faktur lub deklarują zapłatę faktur w markecie. Chcą ograniczyć zakup alkocholu za pieniądze ofiarowane. Ja pytam, jakim prawem? Czy ten, co nie ma pieniędzy nie powinien kupić tego co chce? Zapewniam cię, że ci ludzie mają swój honor. Jeśli taki człowiek jest trzeźwy, to przyjmuje w pokorze. Kiedyś dałem kolejny raz kasę facetowi. Nigdy nie było problemów, ale tym razem człowiek był pijany i mi się dostało. Ja się zachowałem fair, ale on to inaczej odebrał.
kiler1 / 2007-09-16 21:30 / Bywalec forum
czlowieku skad ty mozesz wiedziec co ludzie sobie w glowie mysla, pozatym nie mowilem ze nie maja honoru tylko wazniejsze jest przetrwanie.cos ci dolega kolego
pchelek / 2007-09-16 20:59 / Tysiącznik na forum
co to za belkot - gdzie ja jestem - czyzbym portal pomylil ??????????????????????????
prawiezaratustra / 2007-09-16 20:34 / _
zdarzyło mi się w Krakowie na bodaj Prądnickiej(?) Przy Nowym Kleparzu.
Zima, rano, ja z dużym problemem, kłopot - czekam na mikrobusy (potrzebuję tanio przerzucić grupę ludzi). Patrzę, a wgłębi na ławce: grupa bezdomnych. Jeden leży na ławce, a drugi głaszcze go po głowie. W pierwszej chwili pomyślałem: pijaki o tej porze? Mikrobusów nie było i mogłem obserwować to zdarzenie. Coś dziwnego zwróciło moją uwagę... Pomyślałem: tamten na ławce umiera!
Podszedłem, miałem w kieszeni jeden papier 20-to złotowy. Dałem temu co pocieszał. Nigdy nie zapomnę jego spojrzenia. Od tej pory nie pytam na co...
ppprzemo / 2007-09-16 20:23 / Uznany Gracz Giełdowy

Ja pytam, jakim prawem?

Ano takim, że jak daję pieniądze to są to moje pieniądze. I nic nikomu do tego czy je dam czy nie. Chcesz dać swoje na dowolny cel - proszę bardzo, daj. Nie chcesz dać? Twoja sprawa. Zrób co chcesz.
A wcześniej przeczytaj Janka Muzykanka - to ten poziom wynurzeń a uważna lektura wina odpowiedzieć na postawione pytanie...

A swoją drogą - do dzisiaj pamiętam jak na wysokości Bliklego zaczepiła mnie młoda parka proponując, że jak im dam piątaka na piwo to wypiją za moje zdrowie. Oczywiście dałem :)
grande vittorio / 2007-09-16 19:33
Przepraszam, że zakłócam Wam tak gorącą dyskuję - lecz czy ktos z Was zauważył, że to jest forum o giełdzie i inwestowaniu, a nie o dylematach ateistów i wierzących???!!!!!!!

Interesuje mnie, co przewidujecie jutro na ppwk?
Józefina / 2007-09-16 20:09 / portfel / Tysiącznik na forum
w poniedziałek o 6 am będziesz miał o ppwk.........................
anonim_03 / 2007-09-16 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak pomierzyć entropię giełdy ?
Józefina / 2007-09-16 20:15 / portfel / Tysiącznik na forum
zaczekaj anonim.. pamiętam że chcesz wiedzieć.. ale poczekaj bo jem kolacje i czytam.... jak się towarzystwo od suk... synów wyzywa.....
oj sie porobiło.......
ktos na forum zawsze o prawach murphego pisze....,..
kto to taki bo zdaje się ze ten od wernahtu to jakiś przebieraniec....
Józefina / 2007-09-16 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Anonim _ 03 zgłoś się! jestes tam????? Odbiór!
ja p*******........ ale się porobiło......
wywiało wszystkich....
albo to oko cyklona.................
......
zraz się zabieram pisać odpowiedź dla Ciebie... ale się niczego szczegółnego nie spodziewaj gdyż :prawo wzrostu entropii jest częścią mojej metody na szkiełko picassa...
i tak już dużo zdradziłam .....
anonim_03 / 2007-09-16 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jestem, jestem, wykąpię dziecko i waracam.
Józefina / 2007-09-16 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
hi hi hi hi hi hi hi .................... ale masz fajnie......

"moje dziecko" dziś kąpać się nie może bo jej nakropiłam specyfik antypchełkowy.....
a tak to sie kąpie prawie codziennie.... pływa w wannie.... 50 długości i odlatuje zaraz po wyjściu........... takiego małego pływaczka-cudaczka mam...........
Józefina / 2007-09-16 21:31 / portfel / Tysiącznik na forum
No więc tak...
Entropia jest treścią niezwykle ważnej, drugiej zasady termodynamiki, mówiącej że w przyrodzie entropia może jedynie wzrastać. Jeśli maleje lokalnie................
, to nie ma siły......
w tym samym czasie gdzieś musi wzrosnąć, aby sumarycznie entropia nie malała.

opracowuje koszyczek z akcjami które są zależne...
tzn jak jedna rośnie to druga opada... (takich jest wiele)

Może wydaje Ci się to idiotyczne ale to naprawdę działa....

jakoś tak zawsze się układa, że wchodzę w układy z geniuszami matematyczno-fizycznymi....
sama jestem dyletantką w tych dziedzinach nauki... żeby nie powiedzieć niedoukiem...
ale rozmawiać to uwielbiam... przy czym kwarki mylę ze skwarkami i inne takie głupoty opowidam........... Oni mają swoje naukowe prawa i wywody .... i puste kieszenie latając do PAN-u :-) hi hi hi hi
a ja mam swoje... głupotki ale skuteczne i wymierne w realu........
........... no więc pracuję teraz nad prawem wzrostu entropii w moim koszyczku notowań...
i jestem z siebie zadowolona..........
anonim_03 / 2007-09-16 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
szczerze mówiąc słabo rozumiem. ;-)

ale tak sobie myślę że największą entropię, masz kupując wszystko, dokonując selekcji (nie ważne czy dającej zyski czy straty) zmniejszasz entropię ... tak mi się przynajmniej wydaje.
Józefina / 2007-09-16 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
entropia to miara nieuporządkowania danego układu.....
a mnie chodzi o to aby nad tym jakoś panować....
tzn jeśli zobaczę, że w jednym miejscu naleje..
to przez "wcześniejszą obserwację" wiem gdzie przybędzie....
i tak jak widzę że tam się zwiększa to wiem , że tu zmaleje.........

;-))))))))) w każdym razie ja wiem o co chodzi...
anonim_03 / 2007-09-16 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no dobra, tylko w takim razie zakładasz że
- układ jest koherentny (tu maleje, tam rośnie -- entropia jest 0, słownie "zero")
- układ ma wystarczające opóźnienie by dało się zarobić ...

oczywiście są przypadki powiązanych negatywnie aktywów np.. ropa -- linie lotnicze, ale nie rozumiem po co w to entropię mieszać
Józefina / 2007-09-16 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
ropa i linie lotnicze to oczywiste.....

ale np takie makarony i erbud......... no co ich łaczy nic a jednak...

w przyrodzie są prawdopodobne tylko takie zjawiska, podczas których suma przyrostów entropii wszystkich ciał uczestniczących w zjawisku jest większa od zera.......................
zbig$ / 2007-09-16 20:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
nic. bedziemy obserwowac, tu nic sensownego nie da sie przewidziec...a jak ktos potrafi, chetnie zobacze argumenty...
slaw / 2007-09-16 19:39 / Uznany Gracz Giełdowy
otoz jest tu tak ze w czasach gdy nic nie zlezy od nas tzn. jutro i tak marazm b wszyscy czekaja na 20.15 i BB lub w dniach braku sesji forum to czasami przyjmuje glebsze treści niż jakaś tam gielda i kursy ))))
TOMOK / 2007-09-16 19:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
spoko
pisz...ja czytam
Pozdrawiam
kiler1 / 2007-09-16 19:38 / Bywalec forum
forum jak forum a religia jest wszedzie
slaw / 2007-09-16 18:44 / Uznany Gracz Giełdowy
mam 33 lata i nie jestem na te czasy zdecydowanie ... powinienem sie urodzic 500 -600 lat temu
anonim_03 / 2007-09-16 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A 500 lat temu żył najbardziej skorumpowany Papież w Histori. Ten co sprzedawał odpusty. Ciekawostką jest że o ile wszycy nauczyciele polskiego i histori mówią że on odpusty sprzedawał, na co on te pieniądze zbierał musiłem doszukać sam ...
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:09 / Uznany Gracz Giełdowy
powiedz, powiedz na co :) napewno nie na Maybacha ale moze na jakas ladna bryczke zaprzegana w 4 konie :-))
kiler1 / 2007-09-16 19:32 / Bywalec forum
ja cos slyszalem ze jakis nowy zaprzęg se sprawił i tez nie tani...to prawda?
anonim_03 / 2007-09-16 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na wybudowanie kaplicy na cześć swojego stryjka. -- Kaplicy Sekstyńskiej.
Juliusz II był też wielkiem sponsorem Renesansu -- Michała Anioła i Rafaela.
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:15 / Uznany Gracz Giełdowy
i teraz pytanie czy moralnie mozna go usprawiedliwic :-)) ale to moze juz na inna dyskusje :-))
slaw / 2007-09-16 19:19 / Uznany Gracz Giełdowy
rzecz jest prosta .... ofiara rzecz swieta ..... natomiast nie mozna niczego odmawiac za brak ofiary ... i tyle
sumani_ / 2007-09-16 19:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
...święta prawda...
slaw / 2007-09-16 19:10 / Uznany Gracz Giełdowy
a o ile sie nie myle to na Bazylikę w Watyknie ...... teraz wszycy zachwyceni ...... ale inni powiedza przekręt był )))
anonim_03 / 2007-09-16 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawe jest to że wiele ludzi i gani "średniowiecznych skorumpowanych Papieży" ale chwali piękną sztukę i filozofię Renesansu -- nie wiedząc przy tym że patronami sztuki renesansu byli wspomniani wyżej Papieże ...
PedroGonzalez / 2007-09-16 18:49 / Uznany Gracz Giełdowy
nom..polecam 600lat temu :) akurat bys sie zalapal na Grunwald :-))) moze bys sie tak samo jak moj przodek zasluzyl w tej bitwie :)) byl zwyklym chlopem ale za zaslugi w bitwie otrzymal od krola kawalek ziemi na ktorej moi prozdkowie urzeduja do dzis :) moi pradziadowie walczyli po lasach z okupantem zebysmy mogli dzis sobie na tym forum pogadac :) nie nazekaj..nie jest zle :) nie musisz polowac po lasach..bierzesz koszyk i jedziesz do marketu po zarcie..nie zaznales zapewne glodu a takowy nie raz goscil w sredniowiecznej europie jak i zarazy...twoj wiek w tamtych czasach mozna by uznac za baaardzo dojzaly i wiecej niz 40 bys prawdopodobnie nie pociagnal :))) ciesz sie tym co masz chlopie jesli nawet tego niewiele masz :))
prawiezaratustra / 2007-09-16 18:53 / _
co się tyczy walk po lasach to myślałem, że na tym forum propagandy nie uprawiamy, bez urazy
prawiezaratustra / 2007-09-16 19:00 / _
poprawiam się: chodziło mi tylko o to, że (w różnych czasach zresztą) "leśni" reprezentowali populacje właściwe dla więzień w stanie pokoju. Reszta to propaganda...
Józefina / 2007-09-16 19:42 / portfel / Tysiącznik na forum
zaratustra......... to wielbłąd znaczy..
a ten zaratustra to tam gdzieś z ziem gruzińskich...
Gruzja ..... wielbłąd....... coś mi się już obiło o uszy....

Nelly... Nelly rocita..... w miasta z herbam wielbłąda jest a rodzina z gruzińskiej ziemi...
prawiezaratustra / 2007-09-16 19:49 / _
Doceń Ararat Józefino. Dziś w zadufaniu "zachodu" może nie doceniamy tamtych miejsc...
Józefina / 2007-09-16 20:27 / portfel / Tysiącznik na forum
ależ ja ararat bardxzo cenię................. Arka Noego tam gdzies jest .....
Prawda ...?
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:53 / Uznany Gracz Giełdowy
uwazaj bo w tych czasach to za chwile cie namierza jako potencjalnego extrymiste a co najmniej z takimi pogladami :-)))
anonim_03 / 2007-09-16 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z Gruzji nie z Persji ?
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:07 / Uznany Gracz Giełdowy
to zes teraz dowalil z grubej rury....nalezalby ci sie teraz porzadny wyklad ale sobie odpuszcze bo wole poswiecic czas na analize walut na jutro :) zreszta kto dociekliwszy sprawdzi w necie haslo: "Spitama Zaratrusta" zeby sobie cos wykoncypowac kto moglby sobie taki nick nadac :)
prawiezaratustra / 2007-09-16 19:16 / _
przepraszam...
potrafię udowodnić tezę, że cirka 95% "leśnych" to bandyci, co jest podobne jak w przypadku mieszkańców więzień (izolowanych od społeczeństwa). To jednak nie upoważnia do obrażania kogokolwiek z tych 5-ciu %.
Przepraszam.
anonim_03 / 2007-09-16 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a masza akcjie Tata Motors ?
oni tej samej religii.
anonim_03 / 2007-09-16 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1. Polskę akurat zarazy ominęły (za Kazimierza Wielkiego)
2. Zobacz ile ży Jagiełło i ile miał lat jak wziął 3 źone z którą miał dzieci.
PedroGonzalez / 2007-09-16 18:53 / Uznany Gracz Giełdowy
nie porownuj zycia krolewskiego od zycia przecietnego chlopa :-)
PedroGonzalez / 2007-09-16 18:53 / Uznany Gracz Giełdowy
p.s. bez urazy Slaw za tego chlopa....moze bys sie w stanie rycerskim lub nawet krolewskim urzodzil....kto wie haha :-)))
slaw / 2007-09-16 18:55 / Uznany Gracz Giełdowy
raczej chłop .... ja sie na salony nie nadaje .... tam trza kompromisy zawierac ... kark miec gietki .... to nie dla mnie ))))
Aaron / 2007-09-16 19:13 / portfel / Bywalec forum
Mam nadzieje że nie byłbyś Sławomirze naczelnym inkwizytorem ,Ja w tamtych czasach byłbym biedny ,razem z Józefino spłonął bym na stosie na stosie.
Józefina / 2007-09-16 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
eeeeeeee tam... Aronie dalibyśmy sobie radę.... ruch fankistów tworząć troszeczkę wcześniej :-P
slaw / 2007-09-16 19:18 / Uznany Gracz Giełdowy
spoko ja sie innych nie czepiam .... swojego bronie ..... maialbys luzik
slaw / 2007-09-16 18:50 / Uznany Gracz Giełdowy
dobrze ze sie wczesniej z pogladami nie ujawniłem bo Łukasz by sie se mna do Wrocka na zjazd autem nie udal )))
Józefina / 2007-09-16 19:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystko jest ok............. tylko troszku dziś Cie ponisło...
ale swoją drogą to Ciekawe zjawisko bo z tego co wywnoiskowałam to dziś w kościele byleś Ty i Aszulski57..........
........... no więc jak komunię przyjmowaliście to warto to zbadać..
bo na moje oko coś tam dosypują .........
Że się tak za łby wzieliście.....
a i warren coś wspominał o agraywnym zachowaniu beretów......

Jakiś sanepid trzeba nasłać .......

(jeśli kogoś uraziłam to z góry przepraszam.... )
anonim_03 / 2007-09-16 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
będę bronił Sława ...
nie chodzi o Kościów, ale to co mnie irytuje to podawanie argumentów które zna się z drugiej rki lub z mediów (cła, tiry itp) -- niezależnie o jaką sprawę chodzi
Józefina / 2007-09-16 19:47 / portfel / Tysiącznik na forum
anonim..... Aszulski sam odpowiada za swoje argumenty..... (tu nie ingeruje)
ale przeciez powszechnie znany jest problem pedofilów księży...

Nikt nie jest święty..... nie ma odpowiedzialności zbiorowej.....
anonim_03 / 2007-09-16 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mnie właśnie takie "powszechnie jest znany" irytują (niezależnie od tematu). Ja lubię konkrety. Tu i tu był taki a taki.

A tak na marginesie -- jak definiować entropię giełdy ?
slaw / 2007-09-16 19:17 / Uznany Gracz Giełdowy
ja czlek grzeszny oczu dzis nie godzien bylem podniesc .....
Józefina / 2007-09-16 19:26 / portfel / Tysiącznik na forum
no to trzeba zbadać wodę....... moczyliście tam opuszki?
.... albo coś razem z tym kadzidłem rozpylają w powietrzu....
.... uuuuu
aż mnie ciarki przeszły... przypomniała mi sie książka "Imię róży"...
slaw / 2007-09-16 19:38 / Uznany Gracz Giełdowy
taaak wiedza o katolikach z książki ..... i o zakonach .... ech szkoda gadać Ziutka ... naprawde
Józefina / 2007-09-16 19:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Oj Slaw.................. no co Ty ......
zaskoczyłabym Ciebie moją wiedzą o kościele katoloickim....
Moja Babcia była z pokolenia kolumbów (ten sam rocznik co JPII)
Była przykładną katoliczką, BÓg, Honor, Ojczyzna....
Mam w domu Babci ordery ... zreszta Dziadka tez....
Walczyli w AK Dziadek ps Wilk , Babcia ps Janka....
Babcia słuchała nadań z Torunia......
i szanowałam to absolutnie............................
bo Dziadkowie są do kochania a nie do dyskutowania.................
ale jak czasami widziałam jak moja Babcia naprawdę przeżywa to co ten rudy K*** plecie to miałam ochote go osobiście zlikwidować...... bo jak sam zauważyłeś starzy ludzie myślą inaczej ...... a ta padlina grzybowo-rydzykowa to wykorzystuje......
PedroGonzalez / 2007-09-16 18:52 / Uznany Gracz Giełdowy
nie znam warrena osobiscie ale nie sadze zeby to bylo powodem ninapicia sie wposlnie piwa :))) nie wiem jak zacietrzewionym trzeba byc czlowiekiem, zeby chwytac "po ostre nazedzia" zeby przekonywac innego o swoich racjach albo nie napic sie z nim wodki :-)))
szymon / 2007-09-16 18:32 / Uznany Gracz Giełdowy
PAP poprosiła o wypowiedź znanego na rynku kapitałowym maklera, co sądzi o wypowiadających się na forum internetowym o ps. `Sinobrody', `Simon'. `Krach', `Bessa', `Analityk', `Leon zawodowiec', `Inwestor od 1996 roku', `Shar^k', `Inwestor z Wrocławia', `Gary from London' i `Odyn'.

Niewątpliwie to chora odmiana leszczy, czyli pospolite giełdowe hieny - powiedział makler Psikuta.

W opinii maklera hiena giełdowa charakteryzuje się fizycznym i psychicznym uzależnieniem wynikającym z konieczności dokonywania zakupów przecenionych akcji spółek giełdowych.

Zaprzestanie zakupów na giełdzie powoduje u hien bardzo przykre doznania abstynencyjne, prowadzące w krańcowych przypadkach nawet do zejścia śmiertelnego - powiedział makler.

Wg maklera - bycie giełdową hieną w krótkim czasie prowadzi do poważnych zmian psychicznych pod postacią obniżenia uczuciowości wyższej, degradacji społecznej, zaburzeń krytycyzmu, osłabienia woli i kłamliwości.

Makler przekonany jest, iż medyczne metody leczenia hien są zazwyczaj nieskuteczne. Znacznie lepsze wyniki dają natomiast niekonwencjonalne metody terapii polegające na długotrwałym odosobnieniu i oddziaływaniach psychoterapeutycznych, połączonych z terapią w obozach pracy.

Kończąc, należy podkreślić, że ograniczenie populacji hien giełdowych jest trudne, gdyż zyski z handlu przecenionymi akcjami są spore - powiedział Psikuta.

Dlaczego nasz Kenobi zostyal pominiety? to niesprawiedliwe:)
kiler1 / 2007-09-16 18:59 / Bywalec forum
uhh fakt na onecie szaleja
warren buffet / 2007-09-16 18:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
uffff, dobrze ze mnie tam nie ma :)
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:35
od strony byka

http://tinyurl.com/2h9e4g
TOMOK / 2007-09-16 18:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witajcie wieczorkiem
Pozdrawiam
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:19
[ Uznany Gracz Giełdowy (24046 postów) Bloguje na bblog.pl ]
rzuć nam fotke :pskomentuj
2007-09-16

http://tinyurl.com/277635skomentuj
.

2007-09-16 17:47:53 | 71.16.50.* | cinek nielogo
Dzisiaj to co najwyzej moge strzelic Kongres albo Bialy
Domskomentuj
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:19
[ Uznany Gracz Giełdowy (24046 postów) Bloguje na bblog.pl ]
rzuć nam fotke :pskomentuj
2007-09-16 18:17:51 | 89.171.91.* | h

http://tinyurl.com/277635

2007-09-16 17:47:53 | 71.16.50.* | cinek nielogo
Dzisiaj to co najwyzej moge strzelic Kongres albo Bialy
Domskomentuj
warren buffet / 2007-09-16 18:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale miało byc jak on siedzial na byku :)
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:31
ale sie nie zgodzil najpierw,a potem wkroczyla policja
byka mozna sobie zapisac,ale najpierw trzeba kliknac na dole zeby sie powiekszyl.Wtedy zreszta jest fajniejszy
anonim_03 / 2007-09-16 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren, masz dużego minusa za manipulawanie faktami ... drugiego.
warren buffet / 2007-09-16 18:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakimi :)
anonim_03 / 2007-09-16 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chodzi o ten foto-montarz.
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:40
montaz byl,ale auto i stacja sa prawdziwe
warren buffet / 2007-09-16 18:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
o
warren buffet / 2007-09-16 18:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aaaa he he he....... nie no to był żart, ale odnoszący sie do bardzo poważnych i realnych problemow. z parkietu to.
warren buffet / 2007-09-16 18:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pewnie zas o krachu w 1929 :)
anonim_03 / 2007-09-16 18:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj
Aszulski57

Mógłbyś napisać co robi pozostałe 45% społeczeństwa ?
slaw / 2007-09-16 17:31 / Uznany Gracz Giełdowy
No widze że na was zawsze można liczyć .....

Aszulski57 czy ileś tam .... tIry i inne sprawy widziałeś ..... bo jak nie to gadasz jak kaczynsjkie wiem ale nie powiem .....

i po Twoim pisaniu to do takiego wnioski dochodze że Ty stary nigdy na nic nie daleś i nie dasz bo Ci szkoda !!!! .... ktos od ciebie na tace wyciaga czy dajesz sam z własnej woli .... nie widzialem aby ksiadz w kosciele komus z kieszeni wyciągal ..... a jak nie dajesz to jadaczka na klodkę bo kij ci do tego co ja ze swoimi pieniedzmi robie i komu je daję .... moja sprawa
i poradze ci jak podatek sobie odliczyć .... zrob przelew na kosciół ... na podstawie przelewu odliczysz sobie 20% darowizny ale ... Tobie bedzie szkoda pozostałych 80% pewnie

Warren ja prawie ksiadz ???? .... dobre dobre to nie moja wina że teraz ludzie sie wstydzą powiedzieć że do koscioła chodzą bo to dla nich ważne ....nie mak tos ochoty jego sprawa i jak tu pisze że nie chodzi to ja go od ateistów nie traktuję .... a dla mnie koscioł i Bóg jest wazny i sie tego nie wstydze ....

co do rydzyka i polityków .... tak najwiekszym nieszczesciek koscioła są politycy którzy przyklajeja sie bo mozna cos ugrać .....i taki putra czy inny potem spowiedzia se dziob wyciera publicznie ......


pewnie sie obrzicie ze nie po katolicku odpisalem bo niepokornie ale jak poczytałem bzdur poniżej to mnie trafiło ......
PedroGonzalez / 2007-09-16 18:40 / Uznany Gracz Giełdowy
"tak najwiekszym nieszczesciek koscioła są politycy którzy przyklajeja sie bo mozna cos ugrać" - przeciez kosciol zawsze sie wtracal w sprawy panstwa :) przeciez kosciol to tez polityka, maja swoich przywodcow,fundusze,budynki to jest sprawnie dzialajaca instytucja :) wiec nic dziwnego, ze czasem jedna instytucja chce cos od drugiej i sie uzupelniaja albo zwalczaja :) kosciol to potezna sila bazujaca na tak glebokim aspekcie naszego zycia jakim jest nasza psychika i duchowosc....to bardzo latwo zmanipulowac...odkryli to juz prekursorzy z przed tysiecy lat zwani szamanami :) potem tak jak wszystko ewoluowalo ewoluowala tez religia..zobacz jaka potezna i rozbudowana byla religia starozytnych Egipcjan...ponad 10 tys lat z nia zyli i co ? teraz sie o niej uczymy w ksiazkach..skad wiadomo jak religia chrzescijanska zakonczy swoja historie ? za 8tys lat tez moze beda sie o niej ludzie uczyc z ksiazek czy komputerow a na jej miejsce bedzie inna religia...kazda cywilizajca predzej czy pozniej zginie bo to jest jak ze wszystkim..CYKLICZNOSC...jestesmy tylko malym elementem tej cyklicznosci i nasza swiadomosc jest allokowana we wspolczensej rzeczywistości...i nie ma co sie denerwowoac bo ktos powiedzial, ze nieslusznie wydajesz woje pieniadze :) kazdy czlowiek to indywiduum i tak naprawde mimo, ze otaczaja go przyjaciele i inni ludzie to musi sie przez cale zycie zmagac z samotnoscia swoich przekonan do ktorych nigdy do konca nie bedzie przekonany ale sie zadko do tego potrafi przyznac :) zyjmy w pokoju w tej naszej obecnej rzeczywistosci jakakolwiek ona jest...to tylko chiwla...kazdy umiera z przekonaniem, ze jego racja jest ta jedna jedyna..guzik prawda...powiedz to tym setką tysiecy egipcjan i innym ludziom ktorzy zyli i umierali wierzac w inne bostwa poczynajac od ducha dębu poprzez boga RE a konczac na wspolczesnej mlodej religii Chrzescijanskiej :)
prawiezaratustra / 2007-09-16 19:46 / _
Kościół (Mistrzu) nie wtrącał się w sprawy państwa, tylko Państwo zastąpiło Kościół i to stosunkowo niedawno. Twierdzisz, że: "kosciol to potezna sila bazujaca na tak
glebokim aspekcie naszego zycia jakim jest nasza psychika". A czym jest Państwo?
Twierdzisz, że: "kazdy czlowiek to indywiduum i tak naprawde mimo, ze otaczaja
go przyjaciele i inni ludzie to musi sie przez cale zycie
zmagac z samotnoscia".
A co pozytywnego (innego niż Kościół) wnosi w to Państwo?
Powiadasz: "powiedz to tym setką tysiecy egipcjan
i innym ludziom ktorzy zyli i umierali wierzac w inne bostwa
poczynajac od ducha dębu poprzez boga RE a konczac na
wspolczesnej mlodej religii Chrzescijanskiej".
A co lepszego wnosi to żydowski model państwowości?
PedroGonzalez / 2007-09-16 19:55 / Uznany Gracz Giełdowy
"A co lepszego wnosi to żydowski model państwowości?"
no to teraz napewno Cie namierza haha (patrz wyzej) ;-)))
kiler1 / 2007-09-16 19:16 / Bywalec forum
hmm dodam tylko taka ciekawostke ze na poczatku prawdopodobnie panowal kult kobiety [jako istot wyzszych] po czym mezczyzna zwyczajnie zgodnie z natura zdal sobie sprawe ze jest silniejszy i potezniejszy od kobiety, wiec w niedlugim czasie kult kobiet upadl i nastal kult mezczyzn pozniej jako bogów itd az powstaly rozne religie, oczywiscie ludy tworzyly wlasne religie i wlasne historie religijne[bo przeciez jak oni maja to my nie bedziemy gorsi] . NIE WIEM na ile ta TEORIA jest prawdziwa ale daje do myslenia:]]] zwlaszcza ze ciezko znalezc teraz w jakims kregu kulturowym boga-kobiete

pozdrawiam
slaw / 2007-09-16 18:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Ziuta no celny cytat ..... a co mi aszulski udowodnil???? mam mu udowadniać że to iż mnie pomowił to moja wina??? gdzie TiRy gdzie przekrety przy budowie swiatyń ..... pokazal jakies dowody .... cytaty są dobre tylko wtedy jeżeli masz z kims dyskutować ...
aszulski57 / 2007-09-16 17:56 / Tysiącznik na forum
Tak napisałeś kim jesteś.
slaw / 2007-09-16 18:00 / Uznany Gracz Giełdowy
dokładnie ... nie zamierzam grzecznie czytać jak ktos poniewiera katolików i kościół ..... nic mi do tego jak inni sie prowadzą i ich nie oceniam i nie ma powodu żeby ktos ocenial mnie czy nas katolików ....
warren buffet / 2007-09-16 18:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale wy katolicy to także mohery..... i to nie jest mały problem kościoła.... z ojcem D. nie potrafi sobie nawet watykan poradzić.... mohery obrażają innych, to dlaczego ktos nie może obrażac katolikow ?
kiler1 / 2007-09-16 19:01 / Bywalec forum
bo katolik nie musi =moher
slaw / 2007-09-16 18:34 / Uznany Gracz Giełdowy
tak racja tylko nie bylo rydzyka i mohery były ... nie bedzie rydzyka i mohery bedą .... widzisz Warren .... Moher kleknie w blocie po pas i bedzie sie modlił bo w to wierzy Ty nawet z domu nie wyjdziesz żeby lakierek nie ubrudzić .... to jest ta roznica ....

mialem 5 lat jak Papież pierwszy raz przyjechal do Nowego Targu i widzialem jak ludzie w błocie kleczeli cali mokrzy nikt worka nie szukal żeby było sucho .... 200k ludu kleczało jak za to z roboty wyleciec mozna było ...
warren buffet / 2007-09-16 18:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie no pewnie, ja wiem o tym i ja nie jestem od tego, zeby mowic ta wiara jest dobra czy zła... niech każdy sobie wierzy w co chce, byle krzewić pokoj i miłość na swiecie... i nic mi do tego... napąknałem tylko, ze katolicy mają poprostu coś w swojej spolecznosci, co niszczy ich reputacje... wlasnie te Mohery... nic mi do tego, ale ktoś Tadeuszem powinien sie zając... sam miałem ciotke świetej pamieci czasu swego, i wiem jak jej mieszkanie wygladało, wiem ile dawała z renty... no ale to była jej sprawa... ale problem jest.
slaw / 2007-09-16 18:46 / Uznany Gracz Giełdowy
starość ... tez będziesz stary Warren naucz sie wyrosumiałości dla starszych ... oni nie mysla naszymi kategoriami
Józefina / 2007-09-16 18:21 / portfel / Tysiącznik na forum
ewangelia Mateusza 5:39-42
oraz bardzo ważne...
5:46,47
slaw / 2007-09-16 18:30 / Uznany Gracz Giełdowy
nooo i tutaj Ziuto droga naopisalaś czego oczekujesz od katolików .... tak mamy nadstawiac drugi policzek a jak juz nie bedziemy mogli wiecej przyjąć to plecy i tak dalej .... wazne aby można bylo ciemnogrodowi walnąć ... jest komu to jest zabawa
warren buffet / 2007-09-16 17:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie no ja żartowałem z tym księdzem he he, kazdy wierzy jak chce, z kim chce itp... dlatego nie neguje Cie, absolutnie... tylko sie wywiązała tam niżej rozmowa to żarcik puscilem, ale taki bez podtekstów ;-)
cinek nielogo / 71.16.50.* / 2007-09-16 17:28
Pozdrowienia z Waszyngtonu, wczoraj poklepalem byka przy NYSE wiec licze na odbicie. I pilnowac Lubej.
warren buffet / 2007-09-16 17:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rzuć nam fotke :p
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:17
http://tinyurl.com/277635
cinek nielogo / 71.16.50.* / 2007-09-16 17:47
Dzisiaj to co najwyzej moge strzelic Kongres albo Bialy Dom
warren buffet / 2007-09-16 18:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja, to strzel :) ino mosz tam byc tez ty :)
warren buffet / 2007-09-16 16:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://www15.patrz.pl/uplx/img/84154.jpg
anonim_03 / 2007-09-16 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ciekawe że ten pan przy samochodzie nie rzuca cienia jak samochód ...
KJASDKASJD / 83.29.83.* / 2007-09-16 17:20
Naiwne moherki, aż sie ryczeć chce jak sie pomyśli o tak skrajnej naiwności...
warren buffet / 2007-09-16 17:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
fajny biznes, z kazdej emeryturki powiedzmy 800 złotowej miec 200 dla siebie :) ktos robi na ciebie :)

ja powiem tyle, ze karkosik, krauze, czarnecki i jeszcze kij wie kto do pięt ojcowi dyrektorowi nie dorastają.... niech sie nuczą jak sie biznes robi :)
najcz / 2007-09-16 16:50 / Tysiącznik na forum
Toora mu sprzeda wiecej niż dwie.
bebe / 2007-09-16 17:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no nie mogę....że się nikt za rydzyka nie bierze....aż mnie po prostu szlag trafia...
co on.......taki nietykalny jest....?
kpina w żywe oczy.......gdzie struktury kościelne....czekają na co...?...odwróci się to przeciw nim....jak tak dalej będzie....
slaw / 2007-09-16 18:03 / Uznany Gracz Giełdowy
rydzyk nie jest problemem ... problemem jest te kilka milionow ludzi ktorzy pojda za nim a nie za linia koscioła i to jest blad i powazny proble Episkopatu ....
warren buffet / 2007-09-16 18:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie... to nie on jest problemem tylko ci slepi ludzie, ktorzy kamere TVN by rozwalili....
anonim_03 / 2007-09-16 18:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bebe, Rydzyka osobiście słabo lubie,
ale oszustów których Warren zacytował, jescze mniej.
bebe / 2007-09-16 18:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
toż tylko ubiór ich dzieli....oby ich jeden garniturek-ubiorek nie ujął pod wspólny mianownik.....
dla mnie to ojciec ale guru i pranie mózgu......i co dziwne...wszyscy o tym wiedzą....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy