Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek na niewielkim minusie

Rynek na niewielkim minusie

kingsnake / .* / 2005-03-23 22:24
Komentarze do wiadomości: Rynek na niewielkim minusie.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-29 09:59
A tak pozbawiwszy się świątecznego optymizmu to chyba będzie dołowanko - ja spróbuję sprytnie kończyć taniec i opuszczać parkiet przed południem no chyba że ..............
orzeł / .* / 2005-03-29 09:45
Acha Strokuś i dzięki za Betacom Ty wiesz dlaczego:):):)
strokuś / .* / 2005-03-29 10:00
proszę bardzo :)zmieniłem na softa po 27,9
orzeł / .* / 2005-03-29 11:19
ja powoli będę go sprzedawał jeśli się uda po około 30 zł:)tylko ze względu na syt wig 20
strokuś / .* / 2005-03-29 14:35
mówisz o betacomie? ;)
orzeł / .* / 2005-03-29 09:44
Beta może ampli mieszko jeśli nie dostanie swojej tradycyjnej już cofki po wzroście:)soft przy sprzyjających okolicznościach przyrody :)ciekawe czy kredyt się odbije:)no i pko bp jeśli poniżej 26.3 to nie ciekawie:(
orzeł / .* / 2005-03-28 22:20
Scenariusz w Stanach mi się sprawdza zobaczymy jak jutro będzie u nas :)!?Oby przynajmniej tak samo dobrze!
hajdi / .* / 2005-03-28 10:46
Wszystkiego najlepszego wszystkim, niech zające i barany spelnia wszystkie wasze plany, najlepiej przy pomocy BYKOW
młody / .* / 2005-03-26 15:35
Pogody, słońca, radości,w niedziele duzo gosci, w poniedzialek duzo wody - to dla zdrowia i urody, duzo jajek kolorowych,swiat wesolych no i zdrowych ,dla szacownego forum, zyczy młody.
orzeł / .* / 2005-03-26 15:29
Wielkanocnych jaj jak największych i coby nikt nie robił sobie z Was jaj nawet nejmniejszych, pogody pięknej, pogody ducha niesłychanej życzy Grzegorz
Kris / .* / 2005-03-25 19:25
A tak przy okazji Swiat. Jakich programow uzywacie do analizy? A tak z ciekawosci pytam bo sie zastanawiam nad zmiana mojego...
Giant to All / .* / 2005-03-25 13:45
Spokojnych jajek dla wsiech malcików i żenszyn z Szanownego Forum ślę ja, czyliGiantp.s niech hossa będzie z Nami
cukier / .* / 2005-03-25 00:14
bioton- wątpię, długo treba czekać na potencjalne efekty, jeżeli odniosą sukces, dużo problemów po drodze - konkurencja, czy zakup akcji w firmie z Singapuru ma istotny wpływ na firmęw najbliższym czasie? Czy "biotech" obecnie jest żródłem zysków?Fundusz JB Biotechjest na minusie. Dlaczego nie interesował Was Getin ? za kilka dni ogłoszą dobre wyniki. Czy nie interesuje Was dywidenda Milenium - daje trochę adrenaliny? Mam kilka innych koncepcji, ale najpierw chcę posłuchać Was. Ja tylko pytam, ale nie dokkładam do moich inwestycji - jak dotychczas.
orzech-małom łasy / .* / 2005-03-28 01:15
Nie interesuje mnie dywidenda Millenium. Kurs już jest nakręcony. Zobacz co się działo ze Świeciem. Dywidenda 4 zeta a kurs już 3 miesiące temu o te 4 zeta skoczył. Zobaczysz co będzie po wypłacie ;-)Jeżeli interesowałaby mnie jakaś już dywidenda to najwyżej Handlowego. Będą dawać po 11 PLNków (WZA). Na razie dają po 3 ;-))
orzech / .* / 2005-03-24 23:27
Sorki, Ale czy ja jestem na forum dla inwestorów czy na jakimś czacie agencji towarzyskiej. Haloooooooo !!!!!
:] / .* / 2005-03-24 21:50
Ja nie dziwka, ja bessa mam na imię. wpadłam sie pokazać , bo wkrotce zagoszcze tu na dluzej
Hossa / .* / 2005-03-24 23:26
Spadaj ruda dziw_ko na drzewo jak ci dobrze radzą. Zagościć to możesz ale na biegunie północnym szantrapo. Inwestorów mi tu nie strasz !
lolitka_xxx@op.pl / .* / 2005-03-24 20:24
lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl
Dziki / .* / 2005-03-24 18:35
Witam,Co sądzicie o dalszym kierunku Grupy KĘTY ?PN czy PŁD ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy