Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek nerwowy i podzielony

Rynek nerwowy i podzielony

Money.pl / 2006-11-23 17:32
Komentarze do wiadomości: Rynek nerwowy i podzielony.
Wyświetlaj:
figaro / 2006-11-23 22:18
wielkie dzięki tylko właśnie co potem szkoda ze nie moge tego przewidziec
izrael / 2006-11-23 22:09 / Tysiącznik na forum
A ja dzis sprzedalem 02 i to ze stratą 1 zł na akcji. stracilem 8 kilo. ale dla mnie to i tak zbawienie bo tydzien temu tracilem 35kilo.
szedlem dzis do pracy wiec nie bedac pewnym jak to sie zakonczy sprzedalem. stac na 3.50 a na 6.30 to roznica
dlatego wkurzaja mnie takie opinie:
"rozrzutny jesteś, w życiu z taką stratą bym nie sprzedał."

WARREN ponawiam moje pytanie do Ciebie:co
myslisz o 05, 12 i 13? są teraz po 2 zlote. czy je moze spodkac podobny los i ktos bedzie
chcial to przejac wzorem 09? jeszcze jedno - pisales w swoim blogu ze dokupiles kwiatka po 33, 5 zlotego.
czy myslisz ze to nie za wysoka cena? Ja tez o tym myslalem ale nie wiem czy czasem
nie spadnie?

JESLI ZNAJDZIESZ CZAS POPIJAJĄC DĘBOWE MOCNE to z góry dzięki za odpowiedz.
valjean / 2006-11-23 22:23 / Galernik
witam wieczorem, przeprosiłem już wcześniej. pisałesś lekką ręką że "kupiłeś 8kilo i w ogóle jaki nie jesteś z********. mogłem stracić 35kilo więc 8 to nie strata." nie dziw sie że otrzymujesz takie odpowiedzi. poza tym panuje tu zasada że nikt się nie chwali ilością tylko co najwyżej procentem portfela. pisza tu tacy którzy kupiliby niejednych razem z dziadkami i teściami i nie chwalą się tym. Ogólnie to odradzam giełdę, gdybyś miał więcej rozeznania wiedziałbyś że wróci do ceny którą zapłaciłeś i to miałem na myśli.
ave
izrael / 2006-11-23 22:26 / Tysiącznik na forum
Nie przesadzaj. to wcale nie bylo takie pewne ze dzis wzrosnie. rownie dobrze mogles dzis plakac. a w gieldzie siedze dla zabawy i nie chce mowic ile moglbym sobie kupic bez gieldy bo zasada forum o ktorej napisales......
valjean / 2006-11-23 22:36 / Galernik
nfi są na fali i nawet jeśli jakiś przez chwilę jest zapomniany to wróci puki hossa, a ta ma jeszcze troche czasu. nawet gdybym dzisiaj płakał to przyszedłby czas że cieszyłbym się.
pozdro
izrael / 2006-11-23 22:39 / Tysiącznik na forum
hej valjean. rozumiem, ale jak człek idzie do pracy gdzie nmie ma netu i notowan to jednak ma niepokoj, juz raz takie cos przezylem. jeszcze wejde i zarobie spokojnie. jestes w porządku człowiek. pozdrawiam
warren buffet / 2006-11-23 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wlasnie popijam dębowe mocne. trzeba jutro znow wygraccos prawda ?? do rzeczy.

01, 05 i 13 są w likwidacji. kurs nie wzrosnie raczej jak na 02....znaczy nie licze na to, chyba ze ktos gruby sie obudzi... ja juz tego nie kupuje. chyba nie ma sensu. do DT - moze i ok.

12 piast - dla mnie jak najbardziej. nawet najwiekszi tego forum zapakowali sie w piasta. wierze w niego, wierze bo nie jest gorszy od jupiterka a prosze - tamtem hasa sobie juz nad poziomem 5...

dobierałem kwiatka po 33,50 tak. nieduze ilosci ale na baniaki piwa juz jest. dlaczego nie miałbym ufac zarzadowi ? skoro brał po 34 ? i to ciut wiecej niz ja :)) 5 baniek :)) ;-)

kwiatkowskiego bede miał chyba cały 2007 rok.... bo strach z tymi akcjami nie zostawac.... karkosik lubi zrobic swoje i zarobic jeszcze na kursie. spaść - moze spasc. ale mysle ze w dlugim terminie nie stracisz.

ja juz nie skacze z kwiatka na kwiatek. to nie dla mnie. poza tym - przeciez nie spedze cale zycie przed monitorem ??

"Inwestor, ktory popada w panikę albo niepotrzebnie martwi sie nieuzasadnionymi spadkami rynkowej ceny swych papierów, w perwersyjny sposób przekształca swoją zasadniczą przewagę w zasadniczą słabość. Lepiej byloby, gdyby jego akcje w ogole nie były notowane na giełdzie, bo uniknałby wtedy cierpień psychicznych, wywołanych przez błędne sądy innych osób."
izrael / 2006-11-23 22:24 / Tysiącznik na forum
Dzięki warren. i proszę jaki miły czlowiek, który nie zarzuca mi że ide jego drogą. Np. Lubawy nie mam, i idę swoją drogą. Ale warren bardzo cię szanuję m.in. dlatego że zawsze odpowiesz i dlatego jesteś wielki.
czy 12 tez ma supernowa? kiedy ewentualnie moglby sie zjawic inwestor?
warren buffet / 2006-11-23 22:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
odpowiem bo dlaczegoz nie ? w piascie nie ma z tego co wiem SN.... i piast sam sobie radzi, nie musi nic sprzedawac... masz tu stronke piasta.

http://www.nfipiast.pl/pl/

zaczeli ostro. wyniki, tzn efekty zobaczymy w przyszlosci. 2,60 to nie jest cena, ktora odzwierciedla piasta - tak mysle ja
wiera1 / 2006-11-23 22:55 / "Waleczny Roman"
a jak myślisz, możliwe jest wezwanie na PIASTa przez BBI ?
warren buffet / 2006-11-23 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
prawdę powiedziawszy - naprawde nie wiem...
slaw / 2006-11-23 22:12 / Uznany Gracz Giełdowy
oj warren nie chce sie wtrącać ale ja bym sie martil jakby ktoś szedł moja drogą inwestycyjną. poważnie
warren buffet / 2006-11-23 22:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nikogo na nic nie naganiam, nikt mi nie moze nic zarzicic. znaczy moze - ale tego nie przyjme do swiadomosci
izrael / 2006-11-23 22:15 / Tysiącznik na forum
wcale nie ide drogą warrena. kupilem 02 zanim warren kupil czlowieku. A bloga każdy moze sobie czytac jesli o to chodzi. Ile uszczypliwych ludzi na tym swiecie.
warren buffet / 2006-11-23 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no :) masz akcje po 10 groszy :) ? masz akcje po 3 złote ? czy ja wiem czy wczesniej :)
izrael / 2006-11-23 22:21 / Tysiącznik na forum
Warren , oczywiscie byles pierwszy. ale dokupiles po 3 jako drugi, bo ja wczesniej kupilem po 7 a potem dokupilem po 3.
warren buffet / 2006-11-23 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hehe, oczywiscie. zartuje. sprzedałem w okolicach twoich i cud.... kurs wrocil do ojca :)

powiem ci cos najwazniejszego: trzym sie swojej strategii. to jest najwazniejsze.
izrael / 2006-11-23 22:28 / Tysiącznik na forum
Dzieki ale i tak zawsze podpytam. i dzieki ze zawsze rzeczowo podpowiesz.
Longterm / 2006-11-23 22:07 / Mostek Zwyciężymy!
ale jaja na mtvbase pimp my ride international przerabiają trabanta jakiegos Marka z Polski:-)
Karto / 2006-11-23 23:47 / Bywalec forum
juz od jakiegos czasu dostepny jest filmik z tego odcinka w necie- musze przyznac, ze warto zobaczyc, chocby dla wielkiego amerykanskiego rapera przechadzajacego sie po jakies polskiej wiosce w srodku srogiej zimy:) uf
figaro / 2006-11-23 21:58
Witam wszystkich! Inwestuje na giełdzie bardzo krótko, posiadam bardzo dużą ilość kwiatka, czy ktoś może napisać co robić sprzedać czy trzymać kupiłem po 34zeta
warren buffet / 2006-11-23 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kurs kwiatka mysle ze juz po dobrej wódce został ustalony do emisji serii C.... przeciez karkosik nie pozwoli na wywindowanie tłumowi akcji do 500 zł ( abstrakcja ale uzywam przykladu ) bo wtedy jego emisja serii C wyniosła by 16 500 000 000 zł ( 16,5 mld ). powolutku. kurs mysle ze w tych granicach bedzie oscylował do serii C ( max do do 50 zł ). potem - ano potem zobaczysz :)

moje zdanie i tylko moje.
Longterm / 2006-11-23 21:48 / Mostek Zwyciężymy!
Ostatnio sporo się dyskutuje na forum o tym jak stan naszej gospodarki która IMHO jest w najlepszej kondycji w moim życiu może wpływać na GPW. Jednak już od nowego roku a właściwie chyba od połowy Grudnia (poprawcie mnie jak znacie dokładną datę) do WIG20 wchodzi czeski CEZ. Mamy juz węgierskiego MOLa i kilka innych spółek z poza naszego podwórka jak chociażby Astarta z Kijowaa Orlen wchodzi na Litwe. Czyli że musimy powoli przyzwyczajać się do tego że to już nie tylko od nas zależy ale od całego regionu. Ciekawy jestem co sądzicie o dopuszczaniu do WIG20 zagranicznych spółek. Nie odwzierciedlać to będzie autentycznego stanu naszej gospodarki ale skoro trener z Holandii pomógł nam uwierzyć w naszą piłkę to może najwięjsza firma w regionie stanie się nowym paliwem bo miedź musi odejść!
slaw / 2006-11-23 22:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Udzial CEZ bedzie taki jak MOL czyli około3% wartosci indeksu - to tyle co nic biorąc pod uwagę kaptalizacje firmy. Natomiast ja wolalbym zamiast MOL np: Cersanit ktory byłby w wIG 20 gdyby nie spolki zagraniczne. Ja uważam że nasz ideks powinien zawierać tylko spoli polskie.
Longterm / 2006-11-23 22:09 / Mostek Zwyciężymy!
OK nie wiedziałem że tylko 3% ale dobre i to. Prędzej czy póżniej zagraniczne zaczną się liczyć a Wawa powinna stać się największą giełdą regionu
slaw / 2006-11-23 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
a to że powiniśmy być centrum finansowym regionu to też jestem za
Big Lebowski / 2006-11-23 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlaczego?
slaw / 2006-11-23 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Dlatego że indeks powinien jednak odzwierciedlać stan gosodarki o ile sie nie mylę to dow też obejmuje tylko spolki amerykańskie
Big Lebowski / 2006-11-23 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza sie ale jakie firmy wielkoscia moga dorownac amerykanskim?.Wracajac do naszego rynku bez spolek zagranicznych nasz rynek bedzie prowincjonalny. Zagranica i tak widzi nas jako region...
slaw / 2006-11-23 22:17 / Uznany Gracz Giełdowy
ok ja nie mowie ze mja nie być notowane ale moga wchodzic w wig 20. a popatrz na zasady włączania firm do wig 20 - bierze sie pod uwagę np: srednią obrotów za ostatni kwartał a CEZ byl notowany przze 4 sesje w kwartale. tutaj zrobiono ewidentny wyłom.
Longterm / 2006-11-23 22:33 / Mostek Zwyciężymy!
też na to zwróciłem uwagę. Czyżby rozpaczliwe szukanie kolejnych liderów hossy, dla mnie ewidentnie kghm się już kończy i to dla dobra nas wszystkich. MIedź jest heroiną GPW, bez niej jesteśmy na głodzie i bardzo nam jej brakuje.
Big Lebowski / 2006-11-23 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale chyba sam wiesz co to za firma -ma uznanie na zachodzie...
slaw / 2006-11-23 22:26 / Uznany Gracz Giełdowy
No ba trudno nie wiedziec))
Big Lebowski / 2006-11-23 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze to wyjasnia wszystko...
barakuda / 2006-11-23 21:39 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Szanowni Państwo,

W dniu 21 listopada 2006 r częśc naszych Klientów doświadczyła niedogodności związanych z dostępem do naszego systemu obsługi internetowej. Niedogodności miały podłoże technologiczne. Służby informatyczne CDM dokładają wszelkich starań, aby problem taki nie wystąpił w przyszłości.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że aktualnie w CDM Pekao S.A. trwa zasadnicza przebudowa systemów informatycznych, której celem jest zdecydowana poprawa jakości świadczonych przez nas usług.

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd CDM Pekao S.A. podjął decyzję o obniżeniu dla naszych klientów od dnia 24 listopada do końca 2006 roku prowizji od każdej transakcji zawieranej przez CDMnet na GPW S.A.. Stawki w tym okresie będą wynosić:
- na rynku akcji 0,3%
- na rynku kontraktów terminowych 7 zł za sztukę
- do końca 2006 roku wszyscy nasi Klienci, którzy korzystają z notowań w czasie rzeczywistym zostali zwolnieni z opłaty za miesiąc listopad i grudzień.

Mając nadzieję, iż obniżenie opłat zachęci Państwa do aktywnego inwestowania na rynku kapitałowym i przyczyni się do zacieśnienia naszej współpracy, serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z poważaniem,

Zarząd
Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A.
łosek1 / 62.179.61.* / 2006-11-23 23:34
Witam
jak ie są opłaty za czas rzeczywisty?
za jedną firmę czy za stronę
poprosze o info, dzięki
barakuda / 2006-11-23 21:40 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Witam , pozwoliłem sobie to wkleić , bo b,. spodobała mi się ta forma zadośćuczynienia. Chyba mnie ugłaskali.
mysza / 2006-11-23 22:46 / portfel / Bywalec forum
System transakcyjny CDM jest bardzo słaby, porównuję go z BOś-em i jest to różnica "generacji".
siepan_wlasciwy / 2006-11-23 21:52 / Uznany Gracz Giełdowy
daj spokoj, to kpina. wlasnie odpisalem im maila ze rozpoczynam procedure wnioskowania o bezplatne przeniesienie aktywow na konto maklerskie do innego BM w zwiazku z tym co sie wydarzylo 21.11 czyli utraconymi korzysciami.
łosek1 / 62.179.61.* / 2006-11-23 23:36
a jaki BM jest godny zaufania
Lumpex / 2006-11-23 21:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Miło postąpili mam konto w DM PKO BP mieli kilka wpadek (typu brak dostępu przez cały dzień), pokusiłem się nawet napisać do szanownego Państwa maila ale mnie olali -

Ale nie można wymagać za wiele przecież PKO BP to bank wszystkich emerytów.
najcz / 2006-11-23 21:19 / Tysiącznik na forum
Śnieżka-273 tyś. akcji imiennych zostało skonwertowanych na akcje na okaziciela i wejdą do obrotu giełdowego.
(DM BZ WBK SA)
najcz / 2006-11-23 21:16 / Tysiącznik na forum
273 tyś. akcji imiennych zostało skonwertowanych na akcje na okaziciela i wejdą do obrotu giełdowego.
(DM BZ WBK SA)
Lumpex / 2006-11-23 21:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gram od kilku miesięcy - czy któryś ze "Starszaków" może coś powiedzieć czego możemy się spodziewać w grudniu - powinniśmy mieć niską podaż ze względu na unkanie płacenia podatków czyli generalnie UP? jak to byłu w ubiegłych latach?
Big Lebowski / 2006-11-23 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powinienes zapytac tych co biora aktywny udzial w dogrywkach...
Longterm / 2006-11-23 21:06 / Mostek Zwyciężymy!
Megainfo od naszych sąsiadów: W Niemczech business confidence index najwyższy od 15 lat!!!
Nirwan / 2006-11-23 20:53 / Bywalec forum
Przegladalem sobie wykresiki kursow. Jestem totalnie zielonym graczem i dlatego wypisuje tu moje bzdety abyscie mogli krytyka uratowac mnie od powaznych strat :)
FAM przekroczyl 18.84 - moze urosnie?
hutmen - wypadloby obkupic sie jesli spadnie do okolo 95,60.
Hydrotor - zaczyna jazde w gore??
Jupiter - spokojna inwestycja dlugoterminowa (tylko jak dlugoterminowa?:)) kghm - kupowac i czekac na 120zl??
kopex - kaska bez stresu (trzeba bedzie poczekac).
Lubawa - w koncu musi podskoczyc - sam nie wiem:/ ale ponizej 3,00 raczej nie spadnie.
Prokom - powolutku do przodu?
Sniezka - ciagle rosnie, przy 38,60 nabrac ile sie da.
no srubex, który zbliza sie do lini tredu.

Prosilbym o sprowadzenie na ziemie - staram sie czegos nauczyc i Was Szanowni Panstwo wybralem na nauczycieli :) pozdrawiam i czekam na komentarze :)
Big Lebowski / 2006-11-23 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powinienes zapytac tych co biora aktywny udzial w dogrywkach---
Longterm / 2006-11-23 21:17 / Mostek Zwyciężymy!
Jedna rada-nie pytaj nikogo o zdanie, tymbardziej publicznie. Nie ufaj nikomu, nie zapominaj że to bezwzględna walka o kase. Jak ktoś mówi że kupił to może robić tylko po to by ktoś od niego odkupił. Nawet rekomendacjom biur maklerskich nie powinieneś ufać.
Czytam teraz "Wspomnienia gracza giełdowego" i on opisuje że za każdym razem jak się kogoś posłuchał to dostawał po dupie.
warren buffet / 2006-11-23 21:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem wiecej. jak usłyszał z pewnej ręki kupuj - on sprzedawał.
Longterm / 2006-11-23 21:23 / Mostek Zwyciężymy!
pamiętasz ten wątek o jego żonie kiedy dostała cynk i grała za jego 500$?
warren buffet / 2006-11-23 21:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pamietam jakby to było dzis.... wykolegował ich na cacy.... pewna ręka, a chcieli go nakręcic zeby popyt wywołał....

co mi to przypomina ?? rekomendacje "akumuluj" - ktos chce wyjsc !!
Karto / 2006-11-23 23:52 / Bywalec forum
ale smaka robicie na ta ksiazke, a ja czas czytac bede mial dopiero na swieta:(
warren buffet / 2006-11-23 21:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zbyt duzo pytan. moze urosnie ? zaczyna sie jazda w gore ?

musisz ocenic ryzyko i ewentualne dopuszczalne straty. okresl termin i rodzaj inwestycji. wiele sie na to sklada. nikt ci nie napisze ze jutro FAM będzie po 20 zł... nikt tego nie wie.
Nirwan / 2006-11-23 20:57 / Bywalec forum
linii przez dwa i chyba ;]
Frog / 2006-11-23 20:41 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Zakupiłem Multimedia PDA. Liczę, że równolegle zakupują TFI, NFI, OFE i inne instytucje.
Jak sądzicie?
geror / 83.6.235.* / 2006-11-23 20:31
SKOTAN - czemu on idzie do góry, raport był OK, dobre informacje teraz przyznanie koncesji a ipkuje stale do dołu
o co to chodzi.
Proszę o opinie i czy ktoś ma ten papier albo przymierza się do kupna
witexaaa / 2006-11-23 21:48 / Bywalec forum
mam go troszkę od niedawna ..tzn PDA.. i czekam aż się w górkę podniesie.. może po tych infach ostatnich coś drgnie bo inaczej przyrośnie do trawnika :):):)
lojka / 2006-11-23 21:34 / Tysiącznik na forum
chyba czemu NIE idzie do góry?
orzeł / 2006-11-23 20:30 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Obawiam się że jak tak dalej pójdzie i będę tu gościł okazjonalnie to w końcu ktoś napisze witamy nowego uczestnika forum :) ale zostaną po mnie przynajmniej punkty G kupowacze i parę innych określeń :)
zwyczajnie nie mam czassuuuuuuuuu

jak nie padnę to dam znaka później :)
z nowości tak jak wrzuciłem w chwili bytności w trakcie sesji kupiłem atrka (artmana na 5 sekund przed dziwnym ważeniem :) skok o 8 % wczoraj i dziś ruch potwierdzony )
pbg dokupiłem po 240 i optka (ryzyk fizyk nośnik emocji - jak nie ułożą sprawy z BPH będzie kiepsko)
a tak delikatnie poinformuję (coby się broń Boże nikt nie zasugerował że dokupiłem na spadku kompap ale to już absolutnie mój niepopularny na żadnym pewnie forum pomysł na inwestycję :)
pozdrawiam (pozostałe rzeczy trzymam a w przewidywanie ruchów na indeksach nie będę się bawił bo resztkę reputacji stracę - już widziałem spadający midwig ale pewne dane z funduszy maluchów i średniaków rozwiały chwilowo moje fobie:)
ciekawie się robi na TImie i sky też jakby udawał że rośnie
pozdrawiam dam znaka później
Longterm / 2006-11-23 21:08 / Mostek Zwyciężymy!
Orle wpadaj częściej, można pisać późnym wieczorem. Zastanawiam się nad nieruchami co by nie wejść bardziej agresywnie. Inwestycja praktycznie bez ryzyk.
mila2 / 2006-11-23 20:38 / Tysiącznik na forum
szkoda że tak rzadko gościsz na forum,cenię Twoje analizy,pozdrawiam
orzeł / 2006-11-23 20:43 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
:) dzięki i również pozdrówka serdeczne
slaw / 2006-11-23 20:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren a widzisz Amicę ja Ci mowie że ja spredam do konca roku po 42
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy