Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek nie kwapił się do wzrostu

Rynek nie kwapił się do wzrostu

orzeł niedoradzający / .* / 2005-05-24 08:05
Komentarze do wiadomości: Rynek nie kwapił się do wzrostu.
Wyświetlaj:
orzech / .* / 2005-05-24 14:24
Kretyn nareszcie !!!Mój Kretynek. Jedziesz kochany do 10.00 please !
dżeju / .* / 2005-05-24 10:53
Baume kupować w promocji (sam chyba nawet kupie, bo miałem za 30 a sprzedałem za 29,4)i Jutrznię, fundusze mają na nią chęć
orzeł / .* / 2005-05-24 10:18
natomiast kupowałem ampli chyba jestem chory na tą spółkę :)
orzeł / .* / 2005-05-24 10:15
trzymam kretyna i bete (choć chciałem sprzedać tego ostatniego to mi się nie udało )wczoraj chciałem kupić ibsys i też nic z tego nie wyszło (za nisko cóś chcę łykać)
strokuś / .* / 2005-05-24 10:21
ibs :-) moim zdaniem to nie koniec i warto łykaća z kredytem w dłuższym terminie mimo wszystko byłbym ostrożny - póki co leci na fali obietnic
strokuś / .* / 2005-05-24 08:53
krb jest jednak silniejszy niż myślałem, nawet ema-5 i cienie się go nie imającoż, widać wyniki ostatniego kwartału to nie wszystko :)Orzełku, krb i bcm trzymasz czy puściłeś?W20 jakoś nie napawa mnie optymizmem (wbrew ostatnim komentarzom) - +1% na DAXie u nas w zasadzie nic nie dał, trend spadkowy pozostał nienaruszony i pewnie dzisiaj też się obroni
orzeł niedoradzający / .* / 2005-05-24 08:05
WItaj !TRas takich odbić miało już kilkanaście i co z tego wynikało ........... wystarczy spojrzeć wstecz!Aczkolwiek kiedyś musi nastąpić jakiś większy ruch powrotny - dla mnie sygnał kupna ok 1,76 ale czy warto .......no cóż ?Ja miałem akcje tej spółki po 9 z groszami ... sprzedawałem po 11 część ( jak to zwykłem czynić) i drugą część po 9 (bez groszy) i w ten sposób uciekłem przed śmiercią na giełdzie. Ja do tej spółki nie wrócę nigdy bo jak na nią patrzę to jeszcze mam strach w oczach.CO do CCC to chyba niestety tak jak pisałem :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy