Forum Polityka, aktualnościKraj

Rynek pracy w Polsce. Coraz więcej ofert pracy dla specjalistów

Rynek pracy w Polsce. Coraz więcej ofert pracy dla specjalistów

Wyświetlaj:
wdfg / 93.105.181.* / 2015-03-13 15:17
teraz specjalistą jest każdy operator : przycisku do otwierania ... albo mechanizmu zmiany biegów lub dosłownie biegacz czyli goniec :)
normalny 872 / 37.31.183.* / 2015-03-13 06:30
Mam Marzenie aby wszyscy młodzi ludzie wyjechali z tego kraju..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Szczecinianin po raz drugi / 31.61.138.* / 2015-03-12 21:37
Nie obraźcie sie,ale tak w ogóle to nie o papierki ze szkoły tylko tu chodzi.Dziwicie sie,że po studiach,fakultety,dyplomy srutytuty a w hipermarketach robicie.No przepraszam,ale ilu w tym kraju potrzeba specjalistów hr,konsultantów biznesowych itp.Rozumiem ambicje,ale zdanie mam takie,że te studia to dłuuugie wakacje w większości przypadków i nie chciało sie po prostu iść do pracy,tylko zeszycik pod pachę i do budy.A teraz narzeka jeden z drugim ze pracy nie ma a tyyyle sie uczył.SPECJALIŚCI co drewno piłowali w setlersach na deski.Same uniwersytety,uczelnie.Kurrrr ywa ja mam technikum i mi starczy.Mam 37 lat a zawodów nauczyłem sie już kilka na dobrym poziomie.Umiem liczyć,pisać bez byków,ba nawet mówić nie klnąc jak trzeba.Nie musze beczeć,że nie ma dla mnie pracy,bo tylko klawisz umiem wciskać mając 25 lat.Tacy przedsiębiorcy i ich kadry nauczeni na uczelniach mnie śmieszą.Po paru zdaniach potrafie gościa przeczytać na rozmowie o prace i zawsze wiem czy to ktoś z autorytetem dla mnie,czy wyuczony menedżerem z paroma kursikami typu jak podejść,jak skłonić,co zrobić żeby pracownik to czy tamto.Tacy manipulatorzy gryzipiórki są żałośni.Myślą,że mają przewage bo oni sie tego uczyli.Mam ten komfort,że nie musze za wszelką cenę iść do pierwszej lepszej pracy gdzie nie wezmą na swoich warunkach.Moge do pewnego stopnia dyktować swoje i odbieram telefon od tych którzy potencjalnie jakoś mi zaimponowali na rozmowie a reszte cymbałów olewam.Teraz akurat mam etat,ale jak zaczną kombinować za dużo cześć jak czapka i wracam do nieozusowanej aktywności zawodowej.I tak do następnego potencjalnego etatu.
WoSko / 86.24.133.* / 2015-03-13 11:01
No proszę jaki inteligent się trafił. Niestety ale muszę wylać kubeł zimnej wody na Twoją głowę. Jesteś bardzo "płaski" osobnik. Mam na myśli to, że nie masz wcale wyobraźni. W Twoim mniemaniu jesteś bardzo cwaniacki i wiesz wszystko najlepiej. Jesteś najgorszym typem pracownika jaki istnieje. Cały Twój tekst obnaża Twoje niedoskonałości aż nadto wyraźnie. Myślę, że tego nie widzisz, bo w swoim mniemaniu inni powinni się uczyć od Ciebie. Jesteś żałosny ze swoim punktem widzenia. Nauczyłeś się kilku zawodów tylko i wyłącznie "po łebkach" a twierdzisz, że jesteś specjalistą. Tylko od czego?
Szczecinianin / 31.61.138.* / 2015-03-12 20:53
Gdzie te miejsca pracy?Bo nie widzę.Handel- Tesco w pieluchach?Nieżle.Spawałem4 lata,wózki 1-21 ton ,wysoki skład w palcu,ogólnie magazynierka z kierowaniem 20 ludźmi,samochód naprawie,łazienkę wyremontuje itp.I co mam iść za 1300 do handlu paleciakiem masło targać i układać.Wybaczcie,ale to mi uwłacza.Wole grabić trawnik w szwabowie za minimalną jak tu tracić zdrowie za "średnią krajową".
Jego pan tego Chacha
AnitaA1 / 37.209.136.* / 2015-03-12 20:23
"Chacha" wpisuj się bardziej jawnie - skoro jesteś przekonany do swego poglądu. W pewnym sensie masz racje,lecz biorąc pod uwagę to co zrobili rządzący przez ponad 25 lat i proponują nam następne 20 zaciskania pasa - to wprost kpina z narodu polskiego. Za grosze wyprzedali gospodarkę łącznie z energetyką i innymi gałęziami, których rządy innych krajów nie wypuszczają z rak. Ostatnio wyszły na jaw sprawy, o które ich podejrzewałam, że wykorzystywali gangi do własnych celów - to wszystko jest naganne. Gdyby nie to, że niektórzy Polacy nie zważając na manewry rządzących prowadzili normalnie interesy, mimo utrudnień - to Polska inaczej czyli gorzej wyglądałaby. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
AnitaA1 / 93.154.141.* / 2015-03-12 19:43
Chyba handel i sprzedaż to jedno? Zatem jaki wydżwiek ma ten artykuł? Mam znajomych pracujących w bankowości i niestety - redukcje etatów - to się słyszy coraz częściej, a kiedy będą mieli zmniejszone wpływy, mam nadzieję , że to nastąpi - będą jeszcze większe zwolnienia. Pisać można dużo, żeby tak w życiu to skutkowało, byłoby lepiej, jak na razie społeczeństwo nie odczuwa zmian na lepsze dla siebie. A praca na kasie w markecie , kiedy nie ma wyboru i podejmują ją ludzie po studiach - to żenujące efekty niby wysiłków naszych rządzących osiłków. Celowo napisałam osiłków , ponieważ posługiwali się rządzący osiłkami mafii pruszkowskiej - podwójnie żenujące.
h. / 91.232.102.* / 2015-03-12 18:19
z******** wykres, spojrzcie na skale na osi rzednych :D
wp zaczyna gonic wybiórczą i tefałen
zaMalo / 89.66.0.* / 2015-03-12 21:15
Wg tego wykresu celem jest 8% i niżej zejść nie możemy.
crispar / 80.50.144.* / 2015-03-12 13:23
bankowosc?dopiero mozna bylo przeczytac art ze wiekszosc bankow to juz przezytek ze niepotrzebne i ze do likwidacji ze platnosciami beda zarzadzac automaty a komunikacje z kredytodawcami zastapi internet
aassdd569 / 194.181.152.* / 2015-03-12 14:07
mowa o specjalistach, nie o sprzedawcach z okienek.
rynek pracy / 78.131.204.* / 2015-03-12 12:51
jestem specjalista ale

- nie chce mi sie edukowac
- nie chce sie codziennie rano usmiechac do szefa i znajomych
- nie chce mi sie codziennie wstawac
- wole miec mniej bo ile czlowiekowi potrzeba aby przezyc
- nakrecanie siebie wkolo nic nie wnosi a zmiany samochodow , domow , ubran , gadzetow sie nudza i nic nie wnosza w zyciu
- kazdys ei napedza i chce coraz wiecej od zycia pytanie do was po co. Lata leca tak szybko ze swieta za swiatami i jaki ma to sens .
Woytekt / 37.209.128.* / 2015-03-12 12:11
Specjalista automatyk, duże doświadczenie w automatyce procesowej, elektronika, także IT. Szukam pracy. Proszę o konkretne oferty wraz z propozycją wynagrodzenia netto !
Mirr / 178.250.179.* / 2015-03-12 12:22
A jakie języki ? Wyjazd za granicę wchodzi w grę ? Relokacja ? Za mało informacji podałeś...
ALF69 / 193.243.143.* / 2015-03-12 11:54
Nie ma to jak kreatywan twórczość UP, papier wszystko przyjmie.
szczurki2 / 81.15.223.* / 2015-03-12 10:34
tak jasne pełno ofert wysokie wymagania w kilku dziedzinach na jednym stanowisku a płaca minimalna szukają jeleni już ludzie się nauczyli aby się nie dać wykorzystywać więc większość jedzie za granice gdzie godziwie płacą za twoje umiejętności niedługo będzie miliony ofert pracy ale ludzi tu nie będzie
adem / 83.31.200.* / 2015-03-12 10:26
[...] jestem specjalistą w kilku dziedzinach, niestety wiek przeszkadza pracodawcom.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Barb / 217.99.166.* / 2015-03-12 11:11
Przepraszam, ale nie mozna być specjalista w kilku dziedzinach! Moze dlatego masz problemy z pracą?
Garrry / 193.193.181.* / 2015-03-12 11:41
A twoim zdaniem dlaczego to nie można być specjalistą w kilku dziedzinach - bo ja tego problemu nie widzę - chyba, że dopiero kończysz edukację i niewiele się jeszcze zdążyłeś nauczyć.
B. / 195.94.219.* / 2015-03-12 10:19
TAk w POLSCE brakuje ok 6 miliona secjalistów za najniższa krajową .:D

Pozdrawiam,
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy